Kącik Małolata...:D

Hermes - opis rozbrajający jak twoje teksty . 😀 Nawet na niego uwagi nie zwracałem .  😜
Jej teksty są adekwatne do twojego zachowania. Przez Was spadłam z krzesła ze śmiechu.
idziosława - nie ja nie noszę pantofelków .  🤔
Śmiech to zdrowie .  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 16:19
Podpis to i mnie rozbraja za każdym razem jak go czytam, ale jest w nim dużo prawdy 😉
A tymczasem ja wybywam z psem i koledzy wzywają mnie na obczajkę. Za 1,5 godziny wracam. Nie produkować za dużo!
Prestige to była przenośnia, do kopciuszka też ci daleko, chociaż kto wie...
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 16:20
Gdyby nie Pacia to bym nie napisał .  😜

A co takiego Pacia zrobiła, żeś napisał? 👀
No właśnie, też mnie to zastanawiało. Mają jakąś zmowę  👀
po prostu mnie przekonała .  😎 Wiem , że jesteście happy .  😜
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 16:23
Pacia przyznaj się, skąd masz ten dar przekonywania? Też taki chcę! 😜
Prestige nawet nie wiesz jak !
idziosława , no widzisz  😎
Wydaje mi się czy nie wyczułeś lekkiej nuty ironii ?  👀
Jezu dajcie spokój, bo to sensu nie ma.
Prestige o, cześć! 🙂
My aktualnie przerabiamy "Dumę i uprzedzenie". Mam mieszane uczucia, co do tego zakazu jeżdżenia, bo jakoś żyję i nic mi sie nie stało, czego nie można powiedzieć o Algarze. 😁
Najlepiej zmieńmy temat . Ostatnio czytałem że " przed świtem " w kinach będzie od 18 lat .  🤬
Duma i Uprzedzenie ? What's this ?  😁
Prestige ? Najprawdopodobniej książka. 😀
naciol, przepraszam  😡 nie ja zaczęłam.
Duma i Uprzedzenie... chciałam kiedyś przeczytać.
Czytałam, podobała mi się. Film zdecydowanie gorszy.

Z lektur jak na razie najbardziej podobał mi się Mistrz i Małgorzata. Specyficzna.
idziosława ja w sumie nie żałuję, że przeczytałem, chociaż na początku nie bardzo mi się podobał ten pomysł.
naciol fakt, film dużo gorszy. Ale książki z reguły są lepsze niż filmy nakręcone na ich podstawie. 🙂
A mi - może infantylne ale Mały Książę 😉
Opium w Rosole !  💃
ee... Presige ? Opium w rosole ?
edit: już wiem, tytuł zbił mnie z tropu.
Mały Książę jest świetny. Każdy rozumie ją inaczej, a nawet czytając po raz kolejny ma się wrażenie, że przesłanie jest inne niż wcześniej. Nie znam osoby, której ta książka się nie spodobała.
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 16:36
Ja właśnie "Małego Księcia" nie czytałam... Ale chyba się za niego wezmę.
Jest to Książka Małgorzaty Musierowicz . 🙂
Mały książę .... kocham , kocham i jeszcze raz kocham . 😀
aracas dokładnie, ta książka ma tyle przesłań... Bardzo fajnie mi się ją czytało. Mam nawet piżamę z Małym Księciem i napis : Lepetit Prince  😡
aracas, zazwyczaj każdy ma swoje wyobrażenia o danej książce, a film je rujnuje, no ale bywa ; )

Kopnijcie mnie do nauki. Powinnam zaliczyć jutro historię na 3, ale mi się taaaak nie chce...
Po raz pierwszy od miesiąca mam ochotę pojeździć. Będzie pracowita przerwa świąteczna 🙂
2 dni! 2 dni szkoły i wolne. 3 tygodnie wolnego. Bardzo cieszy mnie ta perspektywa 😉

Co do książek. "Duma i uprzedzenie" świetna książka. Bardzo mi się podobała. Teraz jako lekturę mam Dżumę. Mam nadzieję, że będzie fajna.
"Mały Książę" to książka ponadczasowa!  😍
pandora   czaprakomania...XD
19 grudnia 2010 16:40
Prestige Twoja historia mnie urzekła...  😲
naciol natychmiast ! Jak się niczego nie nauczysz, nie pójdziesz na studia, nie dostaniesz pracy ! I do końca życia... będziesz mieszkać u rodziców. Przerażająca perspektywa ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się