Kącik Małolata...:D

niemiłek no ba! Na Eurosporcie zawsze coś się znajdzie. 🙂 Aczkolwiek ja chyba wolę iść, złamać zakaz (bo zakazy od tego są, żeby je łamać) i wsiadam na Dzikuska. 😎
aracas  Flicki mam już dość, a na Secretariat poczekam aż będzie w kinie, ja sobie oglądne Plotkarę.  😎
xxflygirlxx no to jak tak bardzo nie chcecie nic robić i wolicie się nudzić, to ja się pożegnam i spadam do stajni. 🙂
aracas, u nas jest 22:35  😎
niemiłek wiem, umiem liczyć. 😀 A w czym to przeszkadza, żeby film obejrzeć albo coś innego porobić?
Kazali mi dzisiaj na rysunku zaprojektować kaplicę  :emot4: a na święta mam zadanych 8 rysunków... chyba dzisiaj muszę zacząć rysować, żeby wszystko skończyć  😵
Ale za to wsiadłam dzisiaj na konia  🏇 i fajne chodził, jednak przerwa dobrze robi  😀
Arroch zależy jaka przerwa. 🙂 Ciekaw jestem co wymyśli Algar po tych 6 miesiącach obijania się na patswisku i żarcia. 😁 I brawo za zmobilizowanie się! 👍
aracas, to było takie ciche "też chcę do stajni ale niestety już późno"  😁
niemiłek aha... 😡
Dobra, spadam już na poważnie. 🙂
ja też spadam coś oglądnąć, dobranoc Małolaty  😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 07:32
Wstawać małolaty 😀
Właśnie, wstawać!  😉
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 08:20
Ja nie śpię już od 50 minut. 😀 Zostałam perfidnie wyciągnięta z cieplutkiego łóżka i oderwana od zbyt pięknych snów. 🤬
Magia   Paaaadiczka xD
19 grudnia 2010 10:09
Hehe i coś stanęła rozmowa :P
A u nas Wigilia jest w środę dopiero 🙂
A teraz czas na lekcje...
A ja nie mogłam się dzisiaj z łóżka zwlec i wstałam godz temu. No i zabieram się za maturę z chemii  😁
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
19 grudnia 2010 10:22
ja sie obudziłam przed 9, wyszłam spod kołdry do toalety i żeby zjeść ... I dalej leże 😁
Znowu mnie jakaś grypa bierze ...
Muszę napisać na jutro podanie 😵
Ja dopiero co wstałam i pierwsza czynność jaką zrobiłam to było włączenie komputera.  😁
Ja muszę dzisiaj w końcu zrobić prezentację na ang. Robię już ja od 3 tygodni.  😵
Magia   Paaaadiczka xD
19 grudnia 2010 10:32
A ja próbuję ogarnąć zadania z matmy tylko coś mi to nie wychodzi w żaden sposób.. ;]
Ja sobie zrobiłam oczywiście wspaniały prezent i rozchorowałam się na weekend, tak więc nic kreatywnego nie mogę zrobić, bo czuję się jak przeżute i wyplute zombie. Chciałabym, żeby to jak najszybciej przeszło... Jutro też siedzę w domu, ale wtorki to moje ulubione dni, mam fakultety, szkoda by mi to było stracić...
Znów produkujecie się jak wściekli  😵
A ja wczoraj byłam na wigilii stajennej, było baaardzo wesoło, więcej % na stole niż żarcia. Generalnie nie było tak dużo osób których nie znam.
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 12:06
Ja byłam z koleżanką w stajni, mam obiecane wsiadanie następnym razem. 🙂 I próbuję ciągle sobie tą nową stajnię załatwić i tego konia, ale koleżanka nie chce ze mną współpracować. Nie wiem co mam o tym myśleć... :/
Magia   Paaaadiczka xD
19 grudnia 2010 12:21
idziosława, teraz to akurat zamulaście... :P
mils, trochę to dziwne, że nie chce współpracować jeśli to koleżanka
Zakończyłam dzisiaj definitywnie pewien rozdział życia. Zabrałam wszystkie rzeczy z tamtej stajni, szkoda, fajnie było, ale już nie mam co tam robić... Właścicielka Layli, na której jeździłam, ledwo odpowiedziała mi na cześć, zdegustowana moją obecnością. Przykre, że ludzie tak się zachowują, dwa miesiące się zbierałam, żeby pojechać po kask i inne zostawione rzeczy.

Ale za to mama się zgodziła na dzierżawę innego konia! 💃 Ale wsiądę dopiero po świętach.

A dzisiaj nauka historii, fuj. Od cholery tego.

Miłego dnia małolaty ;p
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 12:29
A ja jestem po krótkiej aczkolwiek efektownej rozmowie mamą  na temat urodzin 😅
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 12:35
Magia poleciało PW. 🙂
naciol no to super, że konia będziesz dzierżawić. 🙂 Moja szansa na opiekę nad jednym i taką bezpłatną dzierżawę powoli zaczynają legnąć w gruzach... 😕
aracas macie stronę internetową waszej stajni??

nie jadę dzisiaj do stajni  😤 nie ma mnie kto zawieźć, a autobusy w weekendy tam nie kursują...
na szczęście za niecałe 2 tygodnie nie będę miała już tego problemu  😀
Magia   Paaaadiczka xD
19 grudnia 2010 12:41
mils, odczytałam i odpowiedziałam 🙂
daram, przeprowadzasz się czy co?
Ja dzisiaj też się nie wybieram, bo niedzielę mam jako dzień wolny dla rodziny itp. :P
mils, jak to? : (
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
19 grudnia 2010 12:51
a ja właśnie wpadłam na najlepszy pomysł w całym moim życiu.
Jak wyjadę do niemiec, to i tak kupuję konia, no i pomyślałam sobie że zamiast szukać idealnego to mam go na wyciągnięcie ręki 😜
Mianowicie 10 minut autobusem ode mnie, facet ma stajnie, i 3 koniki, jeździłam tam kiedyś do póki nie zaczął oszukiwać, przyszedł moment że się stamtąd zabrałam, i po kryjomu chodziłam do swojej pierwszej końskiej miłość 😍 jeśli facet do lipca kobyłki nie sprzeda i będzie chciał ją sprzedać mnie za 3000 e to jest szansa że będzie moja i wywiozę ją sobie do niemiec 😜 😍 Chociaż facet nie specjalnie mnie lubi 😁
Magia   Paaaadiczka xD
19 grudnia 2010 12:53
naciol, to szkoda wielka, że tak to musiało się skończyć. Miałyście jakąś kłótnię czy tak po prostu?
Mysza, to nic, że Cię nie lubi, ale ty lubisz konia i koń na pewno ciebie 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się