Kącik Małolata...:D

Prestige ech... Nie myślę i nie mówię, że jestem fajny, bo mieszkam w NY... To tylko i wyłącznie twoja nadinterpretacja. 🙄 I po co to ciągniesz? 🤣
dobra , ja nie biorę udziału w dyskusji " NY " . Pogadajmy o czymś innym , proszę ?
Prestige, uważaj, bo potraktuję Twoją propozycję na serio  😂

a ja dzisiaj rozpoznawałam swoje auto po rejestracji, potem musiałam wypchnąć je z zaspy. ale ważne, że teraz siedzę w stajni i nic mnie nie obchodzi  🏇
a ja się dzisiaj wyjedupczyłem na lodowisku 😀 Nie mogę siedzieć . U mnie pada ...  🤬
niemiłek wróciłem ze stajni jakąś godzinę temu i po prostu padam. Młodziaki stwierdziły, że w korytarzu skakać nie będą i była wielka zabawa w berka. Potem oczywiście sport musiał zrobić jakąś awanturę, która jak zawsze dotyczyła jednej lub dwóch plamek na siodle lub ogłowiu. 🙄 Żyć, nie umierać. 😜

"wyjedupczyłem"
Znaczy, że co?
to znaczy wywalić się ale w bardziej wulgarny sposób . ;x
Aha, jasne. Dzięki za wyjaśnienie. Z góry sorry za takie pytania, ale aż tak w języku polskim się nie orientuję... 😡
aracas a do szkoły to Ty chodzisz? 😉
I jak się wyrabiasz ze wszystkim? Dajesz radę? Ja to bym chyba wymiękła...
Vana chodzę, oczywiście, że chodzę. Tylko, że teraz mamy przerwę, ale normalnie to ze wszystkim się świetnie wyrabiam. Co prawda nauki jest sporo, ale ponieważ stajnię mam w domu, to problemu nie ma. 🙂
Pisać wolniej, bo nie wyrabiam się z czytaniem  🤬  😁.
I co, trzeciogimnazjaliści? Jak dzisiaj poszedł język? 😉 Mam nadzieję, że nie zrobiłam jakiś głupich błędów  🙄. Przeliczyłam wstępnie swoje punkty z humana i matmy i poszło mi lepiej niż myślałam  😁. Choć i tak te wyniki nie są dla mnie satysfakcjonujące 😉.
A zaraz idę wypożyczyć jakieś horrory... Może mi ktoś coś polecić? Tylko proszę o coś naprawdę dobrego, w stylu "Udręczonych" albo "Przypadku 39" 😉.
Delikatna? Jeden z nielicznych, na których się bałam. Pozornie niestraszny, nie ma mrożących krew w żyłach momentów, żadnej krwi chlupoczącej dookoła ani potworów zza krzaczka, ale ma jakąś ciemną, zimną aurę.
W Lbn -10,2 stopnia :O zamarzam, moją wymówką, żeby nie jeździć było dzisiaj oczywiście: "za zimno!!" nie jeździłam od eeee poniedziałku? Jutro pełna mobilizacja  😉 Pod warunkiem, że zdążę butelki narysować na jutrzejsze zajęcia z rysunku ;]
Delikatna? Jeden z nielicznych, na których się bałam. Pozornie niestraszny, nie ma mrożących krew w żyłach momentów, żadnej krwi chlupoczącej dookoła ani potworów zza krzaczka, ale ma jakąś ciemną, zimną aurę.

Dziękuję bardzo  :kwiatek:.
Nie boję się krwi, potworów, duchów ani nic w tym stylu, więc ten film może być dobry dla mnie 😉.
No i pięknie. Przeziębiłam się... I to wtedy, kiedy zamierzałam zrobić sobie kilka wycieczek.
Prestige, proszę, nie stawiaj spacji przed znakami przestankowymi...  🙄
aracas, podziwiam Cię, że się ze wszystkim wyrabiasz. I stajnię masz po prostu  😍 😜 😍
Arroch a hali nie masz u siebie?
cavaletti dziękuję... 😡
Dziewczyny i 2 rodzynki, nie nadążam, mam 6 stron do przeczytania, szybko się produkujecie.
Oficjalnie zostałam fotografem grupy skateboardowej mojego kolegi, sorry, musiałam się pochwalić  😡
aracas mam  😁 ale nie byłam w stanie zmusić się do przebrania w stajni i wyczyszczenia i osiodłania konia  😁
Nie ma za co, daj znać czy się podobał, bo jestem ciekawa opinii 🙂

Mogę się podzielić radością?
Wczoraj wsiadłam pierwszy raz od miesiąca, mama prawdopodobnie zgadza się na współdzierżawę konia. Nie szkodzi, że tylko dwa razy w tygodniu, że nie ma hali, że nie umiem jeździć. I tak mam megazaciesz 💃

idziosława, będziesz wrzucać zdjęcia? Snowboard to chyba trochę mój fetysz 😡 Nie umiem jeździć, nigdy nie próbowałam, ale faceci na snowboardzie to jest coś, co tygryski lubią (prawie) najbardziej ;p
Arroch oż ty leniu! 🤬 😁
idziosława gratuluję! 👍
naciol a co lubią najbardziej?  😀iabeł:
Zobaczę, oni jeżdżą na deskach na ziemii, nie wiem jak to sformułować. W zimie też, więc co jakiś czas powrzucam dla ciebie 😉.
Dziękuję  :kwiatek:
aracas boska stajnia 😉
idziosława a dziękuję bardzo. 😎

I co, trzeciogimnazjaliści? Jak dzisiaj poszedł język? 😉 Mam nadzieję, że nie zrobiłam jakiś głupich błędów  🙄.


Jak dla mnie łatwizna  😎
Meheheheh, dzięki 😁

flygirl, garnitury, deski, takie różne 😜
aracas żebyś wiedział, ale dobrze mi z moim lenistwem  😜
naciol garnitury? Chyba trochę ich za dużo już w klasie.
naciol tylko tyle? A czy tygryski nie lubią jeszcze brykać? 🏇
naciol tylko tyle? A czy tygryski nie lubią jeszcze brykać? 🏇


Oczywiście, że lubią  🤣
No i ten tygrys w postaci naciola bardzo ;lubi brykać.  😁
fly, dobra, ale fajne garnitury na fajnych facetach. Fajne garnitury na niefajnych facetach już nie są fajne ;p No i błagam Cię, ale NIE ONI.

aracas, młode tygryski powinny być grzeczne i nie brykać. Tak zawsze mama mówiła. ;p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się