Kącik Małolata...:D

Sisisa mhm 🙂 myślałam, że gdzieś w jakiejś stajni z Lublina.
mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2010 18:56
Dobra ludzie, ja idę jeść parówki i coś sobie oglądnąć. 🙂 Do widzenia! 😀
Mika, to jest stajnia w Lublinie - może 800 metrów od granicy miasta.
Pacia, break dziękuję bardzo  :kwiatek:
Mika dzisiaj pisałam funkcje kwadratowe, a muszę koniecznie poprawić czworokąty. Wiem, temat brzmi banalnie, jak z podstawówki, ale to naprawdę nie jest takie łatwe.
Sisisa jak ja dobrze pamiętam jak na hali wlatywałam po kolei pod każdego jeźdźca. 😀 Na szczęście wszyscy okazywali wielką cierpliwość. Raz prawie zdeptałam szetlanda koniem 170 centymetrowym.  😂
ale jestem zła. Nienawidzę mojej stajni!! dzisiaj miała pełno śniegu w boksu  😵
sory, ale nie po to płacę tyle kasy, żeby  kobyła stała w śniegu...
poza tym poidła oczywiście zamarzły i trzeba "ręcznie" poić, wieje jak cholera w stajni, podłoże na hali zaczyna zamarzać. Po prostu cud miód i orzeszki  🤔 ...
Kawecan   Jeździec bez konia...
01 grudnia 2010 19:59
daram może zmień stajnie?  🙄
A do mnie nadal nie dociera, że za miesiąc wystawienie ocen  🤔  A z polskiego jak nic mi wychodzi 3, a nigdy nie miałam 3 na semestr/na koniec roku. Nieciekawie się zapowiada. Chyba wreszcie muszę sie zacząć uczyć  😉
Mam już dość zimy. Dzisiaj spędziłam 1,5 h w aucie i przejechałam może 5 km  😤  Tym sposobem do stajni nie dojechałam. Ale dzięki temu jutro nie jadę do szkoły tylko do kucyka rano. Będzie rodeo. 🙄
Ja za to jestem pozytywnie zaskoczona - przyjechałam do stajni z bojowym nastawieniem "nie daj się zabić w tym tłoku na hali", a tutaj co? Jeździły może trzy, cztery osoby, a pod koniec już tylko dwie 😎 Jeśli -15 stopni ma płoszyć wszystkich jeżdżących, to ja zamawiam -15 na wszystkie dni, kiedy będę jeździć 🤣

Zasiadam zaraz do nauki, chce mi się niesamowicie, rzecz jasna.

xxflygirlxx, wierzę, że czworokąty mogą być trudne. Też się śmiałam, jak nauczycielka dramatyzowała, a potem już nie było tak kolorowo. Z kolei klasówkę z funkcji kwadratowej muszę zaliczyć, bo nie pisałam, a była w zeszłym tygodniu. Nie powiem, żeby szło mi to najlepiej 🙄 Będę trzymać kciuki, daj znać, jak Ci poszło!

mils, szczerze zazdroszczę ocen, ja liczę na średnią 3.0 i nie wiem, czy to będzie w ogóle możliwe... Jesteś w drugiej gimnazjum, tak? 🙂
Kawecan chciałabym, ale to nie takie proste jak się wydaje. We Wrocławiu miejsc brakuję. A nie mogę mieć 5h do stajni  🤔

spróbuję zmienić boks (teraz stoimy w stodole zrobionej na stajnie). W normalnej stajni jest ciepło, sucho i nie wieje...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 grudnia 2010 21:13
Aaa ja do 20 muszę opanować jakoś ogarnięcie angielski  😵 przyjeżdża mojej sąsiadki syn z Niemiec i umie tylko po niemiecku i po angielsku mówić...i trzeba wywrzeć dobre wrażenie  😀iabeł:
Humaniści! pomoc potrzebna od zaraz! Chodzi tylko o poprawe pewnej pracy.
Pliza? 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 grudnia 2010 21:22
Ramires o co chodzi? może pomogę, nie wybieram się jutro do szkoły 😉
mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2010 21:25
kucyk tak, tak. 🙂
Hermes no to masz fajnych znajomych. 😀 Moje koleżanki z Niemiec na szczęście produkują się w języku polskim. 😀
xxflygirlxx z tą matma mam tak samo. W domu i na lekcji wszystkie zadania robię, a na sprawdzianie nie rozkminiam ani jednego  😵
W ogóle, to uświadamiam sobie, że będę miała z pięć 2 na półrocze? Masakra, totalna porażka...
mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2010 21:35
Jak tak patrzę, to zaczynam się bać szkoły i samej siebie... 😲
mils, dlaczego? Nie ma po co, brzmi strasznie, ale w końcu przechodzi się nad tym do porządku dziennego 😁
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...Polina wygrała tap madl  :emot4: Eh...

Widzę nie tylko mnie szkoła przeraża.
zapomniałam, że dzisiaj finał ...




ale Paulina ? 😲 matko...dobry poziom mamy. ale chyba chodziło o to, że ona nie miała wcześniej żadnych doświadczeń z modelingiem, a inne miały.
tylko jak ona sobie da radę nie znając angielskiego?  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 grudnia 2010 22:25
co wy wszyscy, wchodzę na facebooka:Tap Madl, na forum: Tap Madl, aż się boję sprawdzać dalej
mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2010 22:39
A ja tego nie oglądałam i nie odczuwam teraz całej gamy uczuć związanej ze zwyciężczynią. 😁 Z kolei jestem ogromną fanką MT i YCD. 😀
ja również lubię Mam Talent, YCD kiedyś namiętnie oglądałam, a teraz jakoś nie ma kiedy ;p
Ja przestałam być czegokolwiek fanem po tym jak się dowiedziałam, że wszystko od początku do końca jest wyreżyserowane.  😜 Tap Madl oglądałam, żeby się pośmiać z tych głupiutkich dziewczyn.

Dobra, spadam dziewczyny. Trzymajcie kciuki za przetrwanie pomyślnie dnia.  😎
mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2010 22:53
xxflygirlxx będziemy trzymać, będziemy! 🙂
To, że wszystko jest ustawiane, wiadome jest od początku... ale i tak się ogląda ;p
Zasypało moją wieś. Nie idę do szkoły 💃
A ja jestem chora i męczę się z upierdliwym katarem. I tak siedzę, siedzę i myślę, że pojechałabym sobie gdzieś na tydzień ferii <D tzn. na jakiś obóz, czy coś.

daram co do angielskiego, to wiesz, że jak stały i coś tam gadały, w odpowiedzi na pytanie po angielsku zadane przez tą babkę z jurii odpowiedziałą po engliszu. Że niby, że umie  😁
Cavaletti ja mimo, że z Bydgoszczy(a właściwie obrzeży Bydgoszczy) to nie szłam do szkoły, bo...nie mogłam otworzyć furtki. W połowie zasypana  🤔wirek:.
Śniegu mamy na niewydeptanych ścieżkach po kolana i...dalej pada!  🤔
Także na jakiś czas mogę się pożegnać ze stajnią, bo tam dojechać tą drogą to nie da rady...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 grudnia 2010 10:51
ja też się do szkoły nie dostałam, takie śniegi, a przecież Bielsko 😵 część dróg wyglądała jakby nikt się za odśnieżanie nie zabrał, a zwłaszcza nowo otwarta dwupasmówka
Po raz 4 nie dojechałam do szkoły  🤔wirek:
Ale jutro już muszę, bo mam sprawdzian z PO  😂 poza tym moi rodzice zaczynają się wkurzać, ale to nie moja wina  🙄 dzisiaj tata godzinę przedzierał się przez zaspy na naszej ulicy  😵

Spadam do konia, na razie!
Uch, przebrnęłam przez te wasze wypociny  😎
Wczoraj widziałam Kacpra z "Samego Życia" i Króla z "Pierwszej Miłości"  💃 świetni aktorzy! ale się ubawiłam!  😜
Poza tym poszliśmy do muzeum wojska polskiego, co było nieziemsko nudne, ale przynajmniej prześledziłam sobie rozwój siodeł, wędzideł, strzemion i wszystkiego na przestrzeni 800 lat  😁 aale piły wędzidła, mówię wam... brr
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się