Kącik Małolata...:D

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 listopada 2010 16:22
Booże padamm! Jestem po 7 godzinnych zakupach z Cairą  😵 Byłyśmy zamiast w szkole na otwarciu H&Mu było mega!  😎
Potem do Złotych i efekt- rajstopy w kwiatki i szpilki  😀
breakawayy następnym razem będzie lepiej. 🙂
Mika jak to miło, że nie jestem jedyną ofiarą takich błędów... 😎
Hermes oooostro  😀
Ja bym chyba nie dała 7 godzin, jutro wyruszam na poszukiwania kurtki  😎
Vana ee tam, przesadzasz. Dobrze pewnie było. A Ty czegóż to prawie spadłaś? 😀

Hermes no, no nieźle 😀 Ja właśnie chyba zaraz wybywam na krótki wypad do Olimpu z mamą  😉

mils aj tam, aj tam. Kolejna gada głupoty <D
Ja uwielbiam chodzić po sklepach  😍. W ogóle w jakiś zakupoholizm wpadłam ostatnio. Ubrania, końskie szmatki, buty...wszystko  😁.
Mika  😉

[quote author=Nadia link=topic=30353.msg785881#msg785881 date=1290787998]
Vana łooo... Z jakiegoż powodu? 😉


Spłoszyła się, tak konkretniej, aż jej się nogi poplątały, na szczęście nie odstrzeliła na kilometr tylko na jakieś 3 metry, ale pamiętam lot nad siodłem  😁
[/quote]
Hahahahah ! A ja wygrałam bon o wartości 100 zł na otwarciu H&M w Warszawie! Kocham zakupy.  😍
Hermes a pokażesz? 😀
Mika jakie głupoty? 🙂 Konsekwencje zaczynania w takiej stajni jak moja pierwsza (kiedyś była mowa - chyba pamiętacie. 😀) i bycia samoukiem sa u mnie baaardzo widoczne... :/ I nikt mi nie wciśnie, że tak nie jest.
Ja się właśnie próbuję produkować moje nędzne wypociny w postaci własnego opowiadania. Ot tak z nudów. 🙂 W podstawówce mi mówili, że pisze fajnie, ale to jest taki kit, że... 😵 A przynajmniej w mojej opinii... No, ale skoro lubię sobie tak popisać, to czemu nie?
Vana aa... Musiał mi gdzieś post umknąć, wybacz.

No to ja lecę na mini zakupy wieczorowe z mamą. Autobus - 17.40, sklep otwarty do 21 może kupie coś porządnego.

No i ustalajcie co z tym spotkaniem, bo ja jestem za. Ostatnio mi się niestety nie udało z wami spotkać...

mils aa... no tak. Eh... Ale z czasem będzie lepiej, trzymam kciuki <D
Poza tym, masz chyba zbyt krytyczne zdanie o sobie, moja droga 😉
Mika no ja chwilowo nie wyrabiam, wczoraj tu pisałam co mnie czeka przez najbliższe 2 tygodnie 😉
Jutro jestem w Lbl ale przelotem, więc mogę z kimś na 30minutowe pogaduchy się zgadać, ale wątpię żeby to miało sens tak na szybkiego 😉
Mika a wiesz, że to całkiem prawdopodobne? 😁
Kurde, nie mam czasu, żeby podjechać do centrum i kupić sobie kliszę, a jutro chcę już mieć zajęcia praktyczne z robienia zdjęć. 😫
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 listopada 2010 16:42
mils no mogę pokazać 😀



edit: sorki za tego klapka i za syf na podłodze, jutro dopiero przed imprezą sprzątam  😁
Hermes, mmmm, rajstopki z mojego bonu. 😎 I nie wspomnę o butach, które Ci doradziłam.  😀iabeł:
Hermes szpileczki cudo! 😍
Łooł, ja bym się zabiła w takich butach  😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
26 listopada 2010 16:51
Moja reputacja jeździecka mi spada. Nie jeździłam od... wakacji?
Masakra.  😵

A że teraz mrozy przyszły to możliwe że nie będzie możliwości jazdy.  🙄 😕
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 listopada 2010 16:52
Caira no wiesz, w końcu ja ci też doradzałam małpo  😁
mils dzięki 🙂
Mnie dziś tak na tym otwarciu zgnietli, byłam przekonana, że ludzie połamią mi żebra, ale nie udało im się. 😁 Od razu wzięłam to, co było pod ręką i do kasy. Okazało się, że trafiłam na śliczny pudrowy sweter i dostałam bon. Ja chcę więcej takich wielkich otwarć w Wawie!  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 listopada 2010 16:57
Caira trzeba się czaić teraz na takie okazje  😎 I na taką samą laskę jak tamta co była  😜
Caira ja chce więcej porządnych sklepó w Oln. 🙂
No dobra, dla mnie koniec balu, muszę już dzisiaj wystartować z edukejszyn, bo się nie wyrobie 😉
Tsaa i na tych miłych panów w pociągu (oczywiście w ostatnim wagonie). 😁 Pewnie chcieli papierosa wyżulić. 😁
mils wbijaj do Waw! Zajebiste sklepy, zajebiści ludzie. Żyć nie umierać!
Vana moja biologiczna psychika została dzisiaj zszargana - 3 i 1... 😵 A wszystko dlatego, że wolałam słuchać "Snow is falling". 😀 No trudno, będę musiała poprawić...
Btw jak u was z pogodą? U mnie napadało śniegu, ale połowa się rozpuściła i zostało tylko marne parę milimetrów. 🤔 Ale za to jest już większy mróz trochę, więc może mi tak szybko nie zniknie, bo muszę mieć zdjęcia w zimie. 🙂 aczkolwiek, tak mi dzisiaj stopy zmarzły na spacerze z psem, a było zaledwie -0.6C! I mama w dalszym ciągu mi termobutów kupić nie chce. :/
Caira porwij mnie! 😀 Będę zadowolona. 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 listopada 2010 17:05
mils u Ciebie w sumie to najbliżej jakieś fajne sklepy to w Białymstoku. A i szykuj się na odwiedziny w wakacje  😎
mils, Chętnie! Wsiadaj w pierwszy lepszy pociąg do waw i zabieram Cię na zakupy. 😎 Btw. u mnie też sypnęło śniegiem, ale jeszcze da się przeżyć.
Hermes świetne szpilki!  😜 Ja muszę kupić jakieś na bal, a biorąc pod uwagę to jaka jestem wybredna to będzie ciężko  😁.
Hermes czyżbyś się do mojego miasta i okolic wybierała? 😀
Caira najpierw na zakupy, a potem do stajni uczyć mnie jeździć. 😂
mils, Za kilka lat, jak się sama nauczę, zdam wszystkie odznaki, instruktora i trenera. 😉
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
26 listopada 2010 17:19
Mama zaraz wróci z wywiadówki, więc chciałam sie pożegnać. 😁
Mirabelka u... Życzę powodzenia po powrocie mamy. 🙂
Caira za kilka lat, to sama się nauczę i wszystko pozdaję. 😀 A jak się uda, to zacznę się uczyć już na wiosnę, kiedy tata obgada sprawę z właścicielką mojej wymarzonej stajni i się nawróci. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się