Re-Volta - FAQ - czyli co i jak (nieaktualny)

wiedziałam, że wcisne post tam gdzie nie trzeba  😡
Edytka dziekuje za podlinkowanie.
mam pytanie. jaka jest dopuszczalna ilość zdjęć do dodawania w jednym pście? i czy pożyczę-wymienię-oddam i ogłoszenia obowiązują takie same zasady ze zdjęciami??
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 grudnia 2010 14:49
1. regulamin: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,20734.0.html
punkt 4 a, ostatni myslnik

2. zasady watków:
- ogłoszenia: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,9301.msg334927.html#msg334927
- pożyczę- wymienię- oddam: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,42.msg622.html#msg622
Skoro można dodawać tylko 2 zdjęcia, w wątku o pożyczę-wymienię-oddam  to dlaczego chocby użytkownik majeczka ma ich kilkadziesiąt??
2 do przedmiotu.
jak wyłączyć powiadomienia o prywatnej wiadomości na poczcie? zapycha mi to skrzynkę.
Profil -> Opcje prywatnych wiadomości -> Powiadamiaj przez email -> Nigdy
dziękuję!
Otóż dziś miałam taki przypadek, iż niechcący napisałam post pod postem. W jaki sposób je połączyć? Niestety nie udało mnie się odnaleźć odpowiedzi.
Będę wdzięczna  :kwiatek:
ahawa, taka mozliwosc maja tylko moderatorzy, mysle, ze jakos przezyjemy ta wpadke, pilnuj, zeby wiecej sie to nie zdarzalo.
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 stycznia 2011 10:33
Ponieważ nadal otrzymujemy sporo zgłoszeń (przycisk "zgłoś do moderatorów"😉 bez opisania przyczyny zgłoszenia, to za katiją jeszcze raz bardzo proszę:

Prosimy o wpisywanie powodu zgłoszenia przy używaniu funkcji "zgłoś do moderatora". Na zgłoszenia bez wpisanego powodu, nie będziemy reagować.



oraz druga bardzo ważna sprawa:

Prosimy użytkowników, z których komputerów korzysta więcej niż jeden re-voltowicz o zgłaszanie tego do moderatorów (np. PW). Ułatwi nam to prace, a wam pozwoli uniknąć nieprzyjemności w postaci banów i wyjaśniania całej sprawy.

od razu z głowy wypisuję tych użytkowników, o których oczywiście wiemy 😉
Lovely, Dzionek, korsik, Ktoś, Pacia, dziewczynka, wrotki, insanity, zen, miel, Dzionka, shark, Shaver, Papiton5.



i jeszcze trzecie ogłoszenie parafialne 😉 - podpisy i suwaczki - ponieważ sporo z tym ostatnio było wątpliwości:

po pierwsze: przypominamy, że regulamin jasno mówi, że w podpisach, awatarach, sygnaturkach, etc., NIE MOGĄ znajdować się żadne reklamy ani ogłoszenia. również ogłoszenia o chęci zakupienia jakiegoś czapraka 😉 NIE i KROPKA.

po drugie: przypominamy, że regulamin jasno mówi, że w podpisie mogą znajdować się grafiki nieprzekraczające rozmiarów 100x500 pikseli. W naszym rozumieniu stosownego postanowienia regulaminu oznacza to, że żadna z grafik, które się w podpisie znajdują nie może przekraczać takich rozmiarów, nie oznacza to jednak ograniczenia do wstawiania wyłącznie jednej grafiki w podpisie.
w podpisie jest ograniczona liczba znaków, ale jeśli ktoś zdoła tam upchnąć linki do dwóch lub więcej grafik, a żadna z nich nie przekroczy wymiarów 100x500, to nie będziemy się tego czepiać 🙂 z jednym wyjątkiem - jeśli komuś uda się tam tyle lub w taki sposób upchać grafik lub tekstu, że jego posty będą bardzo przeszkadzały/utrudniały innym użytkownikom czytanie forum. wtedy będziemy interweniować.



...nie ma lekko... przypomniało mi się jeszcze jedno ogłoszenie parafialne 😉

wstawianie linków - przypominam o prośbie naszego Admina o wstawianie linków z użyciem tagów URL oraz skracanie długich linków.



acha i jeszcze najnowszy hot topic 😉

Jeśli chcecie wstawić fotki znalezione na reitforum.de, to bardzo proszę wstawiać TYLKO linki do zdjęć i nie tagować ich aby wyświetlały się jako obrazki. SAME LINKI. w przeciwnym razie będziemy musieli - z powodu próśb użytkowników tamtego forum, które niestety naprawdę są uzasadnione - edytować wasze posty i zamieniać wstawione zdjęcia na linki.

Witam. Mam pytanie - jezeli mam w domu dwa komputery,raz uzywam jeden,raz drugi(logujac sie) czy jest to "karalne"? Pozdrawiam
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2011 18:20
Gosc10, nie, możesz się spokojnie logować. Nie możesz mieć natomiast dwóch kont.
Mam jedno konto (na co mi dwa??), dziekuje :kwiatek:
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
02 marca 2011 06:56
a jak czasami loguje się od koleżanki a one ode mnie a jest użytkowniczką r-v?
to nic sie nie dzieje 😉 po sprawdzeniu twojego ip wyskakujesz tylko ty.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
03 marca 2011 08:54
to cieszę się bardzo 🙂
czyli mam rozumieć że jednorazowo lub sporadycznie ( powiedzmy raz w miesiącu) można się logować od kogoś innego na chwile?
czy jest opcja w prywatnych wiadomościach, dzięki której każda wysłana wiadomość będzie się automatycznie zapisywać?
zakładka "profil" ---> opcje prywatnych wiadomości ---> zaznaczasz "domyślnie zachowuj kopię każdej prywatnej wiadomości w wysłanych
dziękuję!!
Nie chciałam zakładać nowego tematu, więc wrzucam tutaj. Co chwile pojawia mi się alarm na komputerze i wielka czerwona strona, że strona jest zainfekowana  🤔
Amarotsa, nie dobrze. jakiego masz antywirusa?
Mam Nod'a i Nortona. Zarówno na jednym jak i drugim wyskakuje mi alarm. Co najciekawsze najczęściej w wątku o Psach. Nie mam pojęcia o co chodzi. Wolę napisać, bo może to bardziej "globalny" problem.
ktos w suwaczku moze miec. powinno ci wyswietlac nazwe zainfekowanego pliku.
Wyskakuje mi, że problemem jest podłączony zainfekowany serwis "naobcasach.pl" ? pff o co kaman?
mam identycznie, też w wątku o psach. na przedostatniej stronie mi wyskakuje
mi kaspersky nic nie pokazuje.
koenicke, grafika w twoim podpisie jest za duza. zmniejsz ja lub usun.
sorry.
juz usuwam
dziekuje :kwiatek:
Nie umiem skracać linków  😡 powiecie mi jak to się robi?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się