Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Baby drogie! Marzą mi się takie buty, przedreptałam troche sklepów i nic co by było podobne i ładne. Moze komuś się coś w oczy rzuciło? Widzę tu wielu butomaniaków, więc może akurat  :kwiatek:
Obcas może być inny tylko raczej nie szpilka bo wydaje mi się, że nie pasuje (jakby były ładne naprawdę to też bym przeżyła)
Na kolor też się w sumie nie upieram (no dobra... marzy mi się oliwkowy zamsz ale nie mam złudzeń 😉 )

dureithel , mi się dzisiaj podobne w na wystawie w Zarze w Galerii Krakowskiej rzuciły w oczy.
Cholera! Byłam wczoraj w Galerii Krakowskiej i mi się nie rzuciły a Zare też zwiedziłam.  Sprawdzę to jutro, dzięki 🙂
dureithel, widzialam zamszowe o takim kroju w quazi
Baby drogie! Marzą mi się takie buty, przedreptałam troche sklepów i nic co by było podobne i ładne. Moze komuś się coś w oczy rzuciło? Widzę tu wielu butomaniaków, więc może akurat  :kwiatek:
Obcas może być inny tylko raczej nie szpilka bo wydaje mi się, że nie pasuje (jakby były ładne naprawdę to też bym przeżyła)
Na kolor też się w sumie nie upieram (no dobra... marzy mi się oliwkowy zamsz ale nie mam złudzeń 😉 )




Ja mam wlasnie te bardzo podobne z zary...milosc od pierwszego wejrzenia  - obcas bardziej "cylindrowy" niz stozkowaty, kolor ciemno brudny braz  😍

ps. sa w tym dziale bardziej mlodziezowym...
A masz może zdjęcie?

Dlaczego ja siedze po nocy i wysylam foty butow?  🤔
Wiem dlaczego....dobrze mi...nie chce mi sie spac...pije ziolka...i slucham boskiej muzyki...... 💃

Ada   harder. better. faster. stronger.
30 września 2010 08:37
zoyabea, jak możeszzzzzzz mi o nich przypominać  😵
Jestem w nich zakochana od tygodnia ale teraz teoretycznie nie mogę wydawać kasy  🙄

zoyabea, jak możeszzzzzzz mi o nich przypominać  😵
Jestem w nich zakochana od tygodnia ale teraz teoretycznie nie mogę wydawać kasy  🙄




Ja tez teoretycznie nie moglam wydawac kasy jak je zobaczylam  😎
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 września 2010 08:52
U mnie jeszcze chodzi o to że one mi w sumie do niczego nie pasują  🙄
Płaszcz mam kremowy, na zimę mam zamiar kupić sobie czarny-bo już się w jednym zakochałam  😍
I tak w sumie nie wiem gdzie bym je nosiła...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 września 2010 12:34
A ja próbuję zdecydować między tym kolorem:
http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/damskie/outdoor/810033/56525/detail.do
a tym
http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/damskie/outdoor/810033/52407/detail.do

Białe podobają mi się bardziej, ale brązowe chyba bardziej praktyczne. Co myślicie?
🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 września 2010 12:55
białe są cudne. bierz białe!  😍
jaka jest minimalna temperatura dla tego modelu?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 września 2010 12:57
Lotnaa
Białe są moim zdaniem ładniejsze 😉
Wyglądają bardziej delikatnie, brązowe kojarzą mi się z męskimi.
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 września 2010 13:09
Lotnaa, białe, białe 🙂
Dziewczyny, nie wiecie gdzie można kupić takie śniegowce? chodzi mi o to żeby były czarne albo chociaż jakieś ciemne. Bo na Allegro sporo takich tylko że jasnych 🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 września 2010 14:49
a znasz może jakieś polskie sklepy, które je sprzedają śniegowce w tym stylu? Oczywiście nie muszą być firmy Moon-Boots 😉
ja to w Zakopanym(Zakopanem?) widziałam mnóstwo takich sniegowców   😁
Tercet, ja mam takie za 15 zł;]
prosto z auchana;]
tylko kolorowe
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 września 2010 18:08
No to chyba będą białe    💃

jaka jest minimalna temperatura dla tego modelu?


No właśnie nie wiem, nie ma info na stronie. Ale miś w środku jest mega ciepły.
Ja te minimalne temperatury traktuję nieco z przymrużeniem oka, bo kumpela ma te Sorele do -32, a poprzedniej zimy przy -10 już marzła  🤔
A ja dzisiaj przekonałam się do botków  😎 u kogoś mi się podobały, ale jak ja przymierzałam to się nie czułam i wydawało mi się że do niczego mi nie pasują.
Zmarzły mi nóżki w baletkach i poleciałam czegoś poszukać. Z wyższych kozaków nie było nic ciekawego i na biede kupiłam sobie takie oto:


Szału ni ma  😁
ale humor lepszy, no i cieplej  💘
baffinka Śliczne. 😍 btw, gdzie je kupiłaś? 🙂
Mój dzisiejszy zakup, są mega wygodne i już je kocham  😍  😜

[img]http://x.garnek.pl/ga8114/9d21b8c0b0e8fa11412884a3/11412884[/img]

[img]http://x.garnek.pl/ga9699/7488cf212df79a11412888a3/11412888[/img]


Edit: Kosztowały całe 60zł  😁
Vana 😜
gdzie je upolowałaś ?
W obuwniczym w mojej małej mieścince  😁
Firma to jakieś badoxx, nie mam pojęcia co to  😉
zaopatrzyłam się wreszcie w zimowe buty! W tym roku padło na muszkieterki z Venezii  😉 Czyli wyprawkę zimową już mam. Żadne mrozy nie będą mi straszne  😅
buyaka foty, foty!  😎
nie ma ich w katalogu, będę musiała zrobić zdjęcia.
Postaram się wstawić jeszcze dziś wieczorem lub jutro  😉
ja, ja też  😅 Może ktoś kojarzy bo to czarne kozaki z wojasa na brązowym koturnie. Niesamowicie wygodne 😉
a ja poszukuję znowu takich butów mogą być na płaskim albo na obcasie, koniecznie taki braz i ogólnie żeby wizualnie tak wygladały  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się