Howrse gra :)

Gagulec/JARA - BLUP nie spada. Po 25 r.ż. spadają skills (jeśli koń nie jest nieśmiertelny).

Notarialna - to już nie hodujesz fiordingów?

Przerwa na aktualizację jest między 9 a 9.30 i wtedy gra nie działa. Od iluś dni coś się popsuło i nie wyrzuca koni z boksów od razu, tylko dopiero ok. 11.00  🤔
Na dodatek konie nie postarzają się automatycznie, tylko dopiero po wejściu na ich stronę - każdego konia osobno. Podobno ma to poprawić wydajność gry.

Ja hoduję teraz głównie PSH i nawet mam super klaczki na sprzedaż 😉
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 września 2010 21:22
deidre, Nie hoduje, za kiepska rasa 😉  mustangi też przestałam hodować.

Coś godnego polecenia do hodowli?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 września 2010 21:23
nie mam dostępu do PS ogólnie. nie ten lvl 😉 ale ty wszystkie hanowery masz poniżej 800 GP, nie? jak tak patrzę. a kupić potrzebuję klaczkę lub dwie powyżej 800 🙂

edit: notarialna zacznij hodować rasę która dopiero się rozwija 🙂 albo brumby. są urocze 😀
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 września 2010 21:34
Jeszcze się zastanowię na razie się pozbywam inwentarza końskiego 😉
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 września 2010 15:58
jest gdzieś wątek o grach końskich typu "Pippa Funnell" ? wczoraj go czytałam, a dzisiaj mi umknął  🤔 😡
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 września 2010 16:15
Aktualizacja latem jest o 9 rano, a zimą o 8 rano.

Deidre no to mi się coś pomyliło. Wiem, że coś spada, teraz wiem, że to skillsy.

Ja hoduję quartery, painty i folbluty. Zrezygnowałam z arabów i hanowerów. Mam jednego hakneya, może coś z tego będzie.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2010 16:56
Czy można skasować jakoś Affixy? Chciałabym zacząć od nowa z hodowlą, ale affixy bardzo mi przeszkadzają.
wątek zamknięty
hej, słuchajcie mam problem. od wczoraj gram w howrse i dziś chyba mi się coś zacięło, bo od jakiś 5 godzin mam w grze godzinę 24. :/ Da się jakoś przyśpieszyć czas? 😀
wątek zamknięty
Czy można skasować jakoś Affixy? Chciałabym zacząć od nowa z hodowlą, ale affixy bardzo mi przeszkadzają.


Twoje własne => nie wiem

u kupionego konia niestety na bank się nie da
wątek zamknięty
hej ;] jak to jest z tym rośnięciem konia?? Bo na forum czytałam że trzeba go przed jego 22 położyć spać i rano o 9 normalnego ludzkiego czasu bedzie zaktualizowane, czyli koń bedzie starszy. Tylko że mi sie starszy nie robi. i muszę tą piramidkę na postarzanie dawać... jak to jest bo ja jakaś chyba  🤔wirek:
No więc znowu z pytaniem, bo jak wczoraj sprawdziłam i dzisiaj kuń mi się nie starzeje..  🤔
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2010 20:33
Bo ostatnio coś serwer nawala. Ale normalnie trzeba czekać aż zaktualizują grę między 9 a 10 rano naszego czasu. Wtedy dopiero się postarzy o kolejne dwa miesiące.
wątek zamknięty
Ja wchodzę ok. 15 i nic się nei dziejee  👿
wątek zamknięty
Jak wchodzisz ok. 15 NASTĘPNEGO dnia, to koń nadal ma załóżmy 3 lata, są wykorzystane czynności?

Krótka instrukcja:
Przed 22 czasu howrse (duży zegar pod piramidką z punktami starzenia się) kładziesz konia spać, wychodzisz sobie z gry albo jeszcze robisz sobie tam co chcesz. Rano (nigdy nie wchodzę częściej niż 10😲0) serwer jest zaktualizowany, i mój koń, jak załóżmy wczoraj miał 3 lata, 'dziś' ma 3 lata i 2 miesiące. Bez aging pointów (piramidka).

Ale faktycznie coś serwer nawala.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2010 21:06
Od jakiegoś czasu się coś psuje w grze ale chyba cały czas pracują nad usprawnieniem tego.
wątek zamknięty
Dziś napisałam do Ow- odpisali mi, że serwer nawala, bo instalują nowe języki, czy coś takiego.
wątek zamknięty
No podobno, i ma być też polski.
Szkoda, że trzeba tam będzie zaczynać wszystko od nowa  🤔wirek:
wątek zamknięty
No podobno, i ma być też polski.Szkoda, że trzeba tam będzie zaczynać wszystko od nowa  🤔wirek:


szkoda? ja sie ciesze ze beda rowne szanse dla wszystkich.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 10:59
dokładnie/ Co mają zrobić ci, co rejestrują się teraz i zaczynają z podstawowym koniem? Tak to wszyscy zaczną od tego samego pułapu.

JA tam konta na angielskim nie wyrzucam. Szkoda tej całej kasy 😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2010 11:36
[quote author=Bay link=topic=1802.msg703332#msg703332 date=1284197905]
No podobno, i ma być też polski.Szkoda, że trzeba tam będzie zaczynać wszystko od nowa  🤔wirek:


szkoda? ja sie ciesze ze beda rowne szanse dla wszystkich.
[/quote]

dokładnie tak 🙂

edit: wiem już że zajmę się w przyszłości hodowlą drugiej rasy i będą to marwari. są cudne 🙂

a tak w ogóle co myślicie o tym że wyłączyli możliwość krzyżowania ras? z jednej strony dobrze z drugiej spowalniają w ten sposób postęp hodowli...
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 września 2010 12:35
co trzeba zrobić jak klacz zaczyna rodzić ?  🤔
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
11 września 2010 12:36
Hermes wezwać weta  😉
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 września 2010 12:53
a jak ?  😡
wątek zamknięty
Ja też mam zamiar założyć konto na polskim howrse ale nie kasować tego na angielskim 😉
Szkoda że by się nie dało przesyłać z tych angielskich kont na te polskie ;(
Jeszcze nie wykombinowałam jaka rase będę hodować ...
Wiecie może kiedy wchodzi to polskie howrse ??  🤔


Notarialna , ja teraz blupuje klacz araba unicorn  💘 i mam ją potem zamiar sprzedać więc jakbyś była chętna na takiego wytrenowanego konia to mów 😉 A i mam jeszcze taką klacz :

http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=8526166

Mam zamiar ją sprzedać , bo kasy mi brakuje jak na taką dużą hodowle 🙁
Byłabyś może zainteresowana ?? Klacz ma 12 BM items jak widać w tym PS także będzie żyła 😉
No i 100 BLUP .

A właśnie co z tym DA ?? Możesz już wysyłać ??  🙂
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 12:57
czarna96, Mam w ogóle na sprzedaż arabkę, do końca nie wytrenowaną, za jakieś 100.000 z dużym blupem, 29* gwiazdek. 😉

z DA zaraz sprawdzę co i jak.
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 września 2010 14:10
Czy ktoś by mógł wejść na moje konto ( na pw podam wszystko) i mi pomóc, bo się pogubiłam w tej grze  🤔 :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2010 14:22
ja mogę 😉

a tak w ogóle to się wymienię! 2 x WoY, 1 x PoC, 1 x AA, 3 x BO na CH, ZLB lub DA!!!  👀
wątek zamknięty
Przed chwilą miałam UFO z HoP  🏇
Notarialna, powiedz czy ktos takiego konia kupi za tyle to będę wiedzieć po ile wystawiać 😉
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 16:12
czarna96, Niektóre chodzą nawet po 150-170 tys 😉
wątek zamknięty
wow  😲 a jak oceniasz tą moją Vulcano do której dawalam link ?? po ile ją powinnam sprzedać ??
Albo po ile by poszedł wytrenowany unicorn ?  😵
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 17:33
Ta pójdzie MOŻE po 10 tys., za passy ją nie sprzedasz, bo i tak ma malo gwiazdek. Ja mam już problem ze sprzedaniem wytrenowanej klaczki z 29* i ponad 830 GP.

A unicorn spokojnie poszedłby za 8 passów. Ja tak jednego sprzedałam, a szczerze powiedziawszy do najlepszych nie należał 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.