Kącik Małolata...:D

No ja mam plan beznadziejny. Jutro na przykład. 9:55 zaczynam, dwie matmy, dwa polskie, geografia i religia. Po co tyle bloków...
A w piątek, tak dla relaksu, mam lekcji osiem, w tym dwie z wychowawczynią, za którą już nie przepadam. 😵 Cudownie...
Northern_Star, widzę, że jesteś z Legionowa, gdzie jeździsz? 😉
Aktualnie Ławra w Łajskach. Zwykle stajnia Cavaletto w Gawłowie, przy Nasielsku. A teraz może stajnia Mandragora w Olszewnicy. 😉 Trochę mnie po tych stajniach nosi. 😉
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
05 września 2010 18:41
A ja (całe szczęście...) mam poniedziałki i piątki "normalne", bo w tamtym roku najgorsze lekcje nam nawalili na piątek.
Jutro mam na 09😲0, ale jak nie będę na pierwszej lekcji (czyt. świetlicy), to mi wpiszą nieobecność i jeszcze punkty dostane. 😵 Później matma, wychowawcza, polski, w-f, angielski, religia i znowu świetlica na której musze być...
Tak więc codziennie wstaje o 06😲0 i wracam przed 16😲0. Super, zwłaszcza, że im później tym bardziej nie moge zasnąć. 😁
A ja mam filmoznawstwo zamiast woku, ha. W dodatku z byłym studentem mojego UKOCHANEGO pana doktora od j.polskiego, a zatem na pewno jest to ciekawy element  🏇  A filozofię zamiast... no nie wiem, może przedsiębiorczości, bo w tym roku też tego nie mam - widocznie my, humaniści nie musimy być przedsiębiorczy.
widocznie my, humaniści nie musimy być przedsiębiorczy.


Jeszcze wam się to odbije w przyszłości  😁
To był sarkazm.  😉
Idę ogarniać esej i test czytania. ŚWIEEETNIE.  😵
a ja jeszcze mam wakacje, jestem we Włoszech... yhm.. oczywiscie to znaczy że jeszcze się nie obudziłam i czasami się czuję na lekcjach jakby mnie tam w ogóle nie było, czy jakbym się cofnela w rozwoju  😂  🤣 we wtorki jestem takim studentem że jestem w szkole tylko 3 godziny  😎
To był sarkazm.  😉


Wiem  😉
Ratunku, póki co mam 3 razy w tyg. na 7.10 a jutro mam ZNOWU 2 matmy pod rząd (dzisiaj miałam) a przepisowo mam miec 3 lekcje w tyg! Nie jestem na matmie tylko biol-chemie  😤
Sprawdź statut szkoły, czasem kryje jakieś głupoty  🤔wirek: A jak nic nie ma to idź do dyrektorki.
Haha i tak nikt mnie nie pobije, dzisiaj mieliśmy pierwszy polski w tym roku, a jutro... OMAWIAMY LEKTURĘ ;P.
O tak, to jest jakaś totalna masakra. Szlag mnie trafia, kiedy nauczyciele od przedmiotów zupełnie nie powiązanych z profilem dowalają tyle roboty, że nie można się skupić na tym, na czym się powinno. 😫 Miałam dzisiaj dwie pod rząd fizyki i musiałam walczyć sama ze sobą, żeby a) nie zasnąć, b) nie umrzeć z nudów. Wiem, że jakąś podstawową wiedzę na ten temat powinnam posiąść, ale po prostu nie mogę się przemóc i przekonać do tych przedmiotów... 🤔
Pozdrawia klasa maturalna - właśnie kończę omawiać drugą lekturę w tym roku szkolnym, więc nie płaczcie tak głośno  😉
Wiem, że jakąś podstawową wiedzę na ten temat powinnam posiąść, ale po prostu nie mogę się przemóc i przekonać do tych przedmiotów... 🤔


Ja tak samo. Nie znoszę fizy. Nudze się na niej, bo nic nie rozumiem i nawet nie próbuję. Do tego mamy taką nauczycielke, że sama czasami nie wie co mówi. W ogóle nie umie tłumaczyć  🙄
honey, a to ciekawe..

my przerabiamy w czwartek pierwsza..

ja mam jutro oprócz 2 matm, fize.. wszystko z jednym nauczycielem ;/
Korsik, Kucyk, obrażacie moją dumę, mój sens życia  💃
Ja z tych innych, z mat-fizu  😂
I mam tylko 5 fizyk i 8 matm w tygodniu  😅
Możecie mi oddać wszystkie wasze wstrętne fizyki, ja wezmę  :kwiatek:


🤔wirek:
Vana  🤔wirek:

Dołączam się do nie nawidzących fizy! + chemia, biologia, historia  🤣
Grzesiek.1993 o tak 😉 ja też nienawidzę chemii i historii, bio lubię tylko i wyłącznie ze względu na niesamowitą sorkę  😁
Historia mnie dobija, nie widzę żadnego sensu we wkuwaniu milionów dat, pojęć i nazwisk tylko po to, żeby zaliczyć sprawdzian a po roku kupić kolejny podręcznik o 300 stronach. Na szczęście w tym roku mam tylko godzinę tego cholerstwa...  😎
Vana, ale gdyby świat składał się z takich jak ja, nienawidzących fizyki, to byśmy zginęli. Ktoś musi! 🏇
o matko! ktoś musial mieć niezłą faze zeby wymyślić lekcje na 7.10 szok, kto o tej godzinie zaczyna myslec  😁 chyba zaczynam doceniac ze 3x w tyg mam na 7:55, raz na 11 i raz na 9  😎
Ja też nienawidzę fizyki,ale to głównie przez nauczycieli w liceum. Napiszę jaką sytuacje dzisiaj na lekcji z fizyki mieliśmy. To dużo powie o naszej nauczycielce 😁

Podyktowała nam zadanie, kazała rozwiązać i ktoś miał podejść do tablicy. W klasie cisza, to w końcu napisała wynik ma wyjść.
Jej pytanie: doszedł ktoś do takiego wyniku ?
My: Nie i nie umiemy tego zrobić.
Ona: No to trudno. Robimy następne zadanie.

Mieliśmy dosłownie takie miny  🤔  😵
Klolcia  😂
Ja mam tak na matmie...
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
07 września 2010 06:58
zbieram się do szkoły....

miłego dnia Małolaty! 😀  :kwiatek:
Klolcia  😂
Ja mam tak na matmie...


Ja tez! I zdaj tu człowieku maturę 🙄 Korepetycje, nadchodze! 😎
Właśnie co do tej matmy...
Dzisiaj robiliśmy jakieś dziwne zadanie, oczywiście kto poszedł do tablicy? Ja. Robię, robię, robię. Zgubiłam się, ale sorka mi mówi co z czym, więc jakoś jadę, zapisałam całą tablicę no i w sumie nie wiedziałam czemu to służyło  😁 po czym zapisałam kolejne pół tablicy  💃 i się zgubiłam, całkowicie i totalnie... sorka chyba też, bo "spodziewała się innego wyniku i nie wie w sumie co dalej z tym zrobić" my oczywiście z głupoty zaczęliśmy się śmiać a ona zakończyła romantyczną pointą "to nic, dokończcie w domu"...  🤔wirek:
Jak mi się takie na maturze trafi to...  😎
ja sobie przypomnialam śmieszna sytuacje na matmie mamy 5 tablic 2 na dole, idzie się po schodkach i są 3 jedna dziewczyna stoi przy tablicy rozwiazuje jakeis zadanie i nagle prof ''dopisz dziedzinę na górze'' na to ona weszla po tych schodach i na jednej z tych tablic na górze napisala dziedzine po czym zeszla i chciala robic dalej zadanie hahahaha to robi matma z ludzmi rano na 1godzinie  😀
emade, dobre! 😁 usmiałam sie nieźle 😂
czemu u mnie w klasie tak cicho i dretwo? u nas nie ma takich odpałów... 🤔
A ja mam w miarę luźny plan. Tzn, nie odczuwam jak na razie, że coś mi przeszkadza. Mam 3 godz chemii i 3 godz biologii. Wypisałam się z religii (tzn, nie chodzę, ale rodzice nie chcą podpisać papierów), więc odeszły mi dwie bezsensowne godziny. nie pasuje mi tylko, że mam 2godz historii, nie lubię tego przedmiotu 😉
A zapowiedziane już 4 sprawdziany i 1 zaliczenie.
Wkurza mnie, że nie rozumiem chemii i chyba nie zrozumiem  😵
ja na rozszerzeniu mam 4h gegry, 5h matmy z tym ze nie wiem dlaczego ale dla mojego rocznika nie przewidzieli fakultetów strasznie mnie to boli  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się