Olsztyńscy voltowicze

W grądku rekreacją dalej będzie oni tam maja też wesela biesiady 🙂
No trafiła w naprawdę dobre ręce  😀

Organizujemy w listopadzie hubertusa bez koni, teraz każdy będzie miał równe szanse ^^
Akurat jadę 10 kwietnia do Warszawy i wracam w niedzielę tyle, że będę miała mało czasu w ten weekend bo jade w sobotę z psami na wystawę.
Ale jak będziesz miała juz namiary na tą stajnie to napisz gdzie dokładnie ona się znajduje bo jeśli blisko mnie to może uda mi się tam wybrać. A masz gdzie zatrzymac się w Warszawie na ten weekend?
Cieszę się, że trafiły w dobre miejsce. Mam nadzieję, że bądą tam o nie dbali. To najważniejsze  🙂
tak tak 10 w piątek jadę i wracam w niedzielę nocleg już mam ; ) okej jakoś w tyg. na dniach się odezwę
szkoda ze tak sprzedaja te konie. wspolczuje z powodu Monety 🙁 masz tam teraz na czym jezdzic ?

Iszka - na hubertusa mozesz zapisac mnie na Marianie i Ewe Jarmulska na Dino 😀
teraz Irysa będę zajeżdżać, bo w listopadzie kończy 3 lata więc jakaś lonża już będzie. jest też wspaniałym koniem przypominającym mi Monete 😉
wie ktoś może coś na temat zawodów w Kętrzynie, czy w ogóle się odbędą? propozycji nadal brak a czasu już niewiele zostało, nie wiem czy szykować transport
można tam zadzwonić, a numer powinien byc w jakis starszych propozycjach
tak a poropo napisała do mnie osoba, która w tej stajni gdzie stoi Moneta i Alaska dzierżawi konia mówi, że kobyłki zostały pojeżdżone pełen luz niczego się nie boją i już latają po pastwisku z innym końmi nie odstępując się na krok 🙂 poprosiłam o zdjęcia więc jak będę mieć to dodam .
Moneta super, że wreszcie maja normalną stajnię 🙂 i będziesz mogła ja odwiedzac  ...

Do Moneta. Zapraszam do odwiedzenia Monety jak tylko będziesz miała czas. Oczywiście możesz na nią wsiadać jak przyjedziesz.
O ja bardzo dziękuje z chęcią wpadnę 🙂
😅 😅 😅

WITAM WAS SERDECZNIE 🙂  🏇
również witam  😅
CHCIAŁAM SIĘ WAM POCHWALIĆ
DZIĘKI WSPANIAŁYM LUDZIOM W NIEDZIELĘ SPEŁNI SIĘ MOJE MARZENIE ŻYCIA I BĘDĘ MIEĆ SWOJEGO KONIA - LAREGO  😍
Wow gratuluje 🙂 a gdzie Lary będzie stał? i od kogo dostaniesz konika?
LARY BĘDZIE STAŁ W RÓŻNOWIE  🏇
A JEDZIEMY PO NIEGO W OKOLICE ŁEBY
LARY ur w 2001r.
rasa Małopolska
matka Leila [w rodowodzie Faun, Hippies, Lewar, Azard, Łaska I]
ojciec Łyk Szampana http://www.allbreedpedigree.com/lyk+szampana
[w rodowodzie Emetyt, Arlequin, Łazarka]
sk. gniady.  😅 😅 😅
kochajacagalop   I belive in nothing.
10 września 2010 17:44
No to gratuluje.
A ja mam zapytanie. Potrzebuję stajni, może być maks 30 km od Olsztyna,gdzie koń będzie wychodził na pastwisko i koszty tak do 600zł.
Potrzebuję pilnie odpowiedzi.
Ircia   Olsztyn Różnowo
10 września 2010 18:34
Witaj ZIELONA,ja tez się cieszę że będziesz miała w końcu swojego konika ize będzie stał u mnie
😍 😍 😍
Ircia jutro się widzimy  😅 😅 😅
Ircia   Olsztyn Różnowo
10 września 2010 19:41
Pewnie że tak,sianko nas czeka,będzie ciężko,ale damy radę,moze też się uda na grzybki polecieć....jak bedziemy miały siłę. 😵
😅 😅 😅
no juz gumaczki czekają  😁
kochajacagalop -  w Stękinach są wolne miejsca. To tam gdzie się przeprowadziłam z Megi. Jeśli jesteś zainteresowana to zapraszam na pw.
Witaj Zielona
Gratulacje z okazji dostanai zwierza  🏇
raczej kupienia  😅 ale to dopiero w niedziele przyjedzie wiec odliczam godziny
Zielona no właśnie tak sie zastanawiałam, bo wyczytałam "CHCIAŁAM SIĘ WAM POCHWALIĆ
DZIĘKI WSPANIAŁYM LUDZIOM W NIEDZIELĘ SPEŁNI SIĘ MOJE MARZENIE ŻYCIA I BĘDĘ MIEĆ SWOJEGO KONIA - LAREGO " wiec myslałam że ktoś Ci go podarował. w każdym bądź razie życzę wiele sukcesów. A ja tymczasem lece na weselicho  💃
Poszukuję miejsca dla ogierka w wieku źrebięcym od listopada, na chów pastwiskowy. Do 30 km od Olsztyna.

Może ktoś zna jakiegoś uczciwego i rzetelnego "pana wiesia" który zechciałby przyjąć takiego konika na pastwisko za małe, symboliczne pieniądze?
B. ważne!!!
No to gratuluje.
A ja mam zapytanie. Potrzebuję stajni, może być maks 30 km od Olsztyna,gdzie koń będzie wychodził na pastwisko i koszty tak do 600zł.
Potrzebuję pilnie odpowiedzi.

Jeśli jeszcze stajni nie znalazłaś to zapraszam, w Stawigudzie jest pensjonat. Jak coś to pisz na pw.
OT to chyba nie jest nachalna autoreklama typu spam?! 🙄
znalazłam ogłoszenie, że jest jakaś stajnia w kierunku na Barczewo. Dojazd okejkami i 14, miesiąc za 450zł... jednak nikt nie odbiera telefonu. Wiecie może gdzie dokładniej jest ta stajnia, bądź co to za stajnia? Może jutr na re- volcie właściciel ?  👀
sillke  może to stajnia w Barku przed Barczewem.
Iszka - o ktorej sie zaczyna Hubertus u Ciebie ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się