Olsztyńscy voltowicze

nie wiem czy dobrze trafiłam, nie znalazłam nigdzie konkretnego wątku więc pytam tutaj:

czy ktoś wie coś na temat stajni w Filicach k/Działdowa ?

Iszka - tak, Murek dzisiaj wrocil do Marengo 😉
Przepraszam, że wtrącam się w środku rozmowy i w dodatku nie na bieżący temat ale...
Jeżeli ktoś byłby nadal zainteresowany stajnią pensjonatową w najbliższej okolicy Olsztyna to proszę pisać na pw, bo jest nowa stajnia w Stawigudzie.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 sierpnia 2010 16:00
Jest również wątek z ogłoszeniami 😉
A tak się starałam nie wepchnąć tego ogłoszenia tam gdzie nie trzeba ale na każdym forum są inne zasady dla wątków z ogłoszeniami.  😡
Jest również wątek z ogłoszeniami 😉

no ale tutaj więcej osób wchodzi, zreszta taka informacja na pewno się komuś przyda.
Nastąpiła jednak delikatna zmiana. Hubertus jest w sobotę 25 września , ponieważ dużo osób w poniedziałek idzie do pracy a po niedzielnej imprezie może byc  ciężko  😉  🥂
Już 25 września?? Troszkę szybko, patrząc na to, że św. Huberta jest w listopadzie  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 września 2010 15:45
[quote author=Pauli link=topic=216.msg692173#msg692173 date=1283180459]
Jest również wątek z ogłoszeniami 😉

no ale tutaj więcej osób wchodzi, zreszta taka informacja na pewno się komuś przyda.
[/quote]
Nie byłabym wcale taka pewna czy więcej osób...
Poza tym zasady to zasady i dotyczą wszystkich użytkowników.
oj dajcie już sobie spokój z kłótniami co powinniśmy a co nie bo tylk osię niepotrzebna dyskusja przeciągnie a mamy się tu jednoczyc tak?  🤦

Iszka bardzo się cieszę że hubertus przełożony, będziem szalec hehehe
przecież my się nie kłócimy, prawda Pauli?  :kwiatek:
MorticiaSlayer  mnie się podoba we wrześniu Hubertus  😁
A tak naprawdę to później jest tyle Hubertusów, że ciężko dograc jakiś termin.
kurcze nikt nic nie wie o tej stajni ?  😕
Jak z Grądkiem ??? Są te zawody bo tam sytuacja chyba nie ciekawa i tak się zastanawiam czy się odbędą ...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 września 2010 20:22
przecież my się nie kłócimy, prawda Pauli?  :kwiatek:

No raczej 😉
Ja jestem pokojowo nastawiona, tylko nie lubię bałaganu 😎
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
03 września 2010 20:35
A my zrezygnowaliśmy z zawodów w ten wekend, za to na Kętrzyn na pewno jedziemy 🏇 więc kogo spotkamy? 👀
a widomo co z tą 15latką co spadła na Lubelskiej?
emade już to pisałam nie chce mi się znów  🙇
już odszukałam.  😉
Moneta a mi nie odpisałaś  😕
watpie zeby zawody byly, jazd tam ni ema, konie sprzedaja ... za monete tez podobno juz zaliczke ktos wplacil  😕  szkoda mi biednej zakochanej Angeliki  🙁 
Po tym wypadku tak sie tam dzieje??
moneta juz sprzedana wczoraj z alaska chyba ....
taz konie to sprzedaja od dawna, najlepsze jest to ze posprzedawali wszytskie najfajniejsze kunie a zosta;y same mlode i nie nadajace sie do jazdy.
za monete podobno zaliczke wplacili dopiero ... takie mam wiesci z wczoraj wieczora moze teraz juz ktos ja kupil ... miejmy nadzieje ze przynajmniej ktos blisko olsztyna ja kupi, nie wiecie nic na ten temat?
poszly gdzies kolo wwy do rekreacji i sprzedal tez sprzet do nich za bezcen podobno
poszly gdzies kolo wwy do rekreacji i sprzedal tez sprzet do nich za bezcen podobno


A wiadomo gdzie dokładniej pod Wawę pojechały?
Ja 15 września przeprowadzam się razem z moją Istrą do Warszawy więc może mogłabym się jeszcze we wrześniu (albo w październiku) do nich wybrać i zobaczyc jak się maja w nowym miejscu.
Przykro ma Angelika  🙁
nie mam pojecia 🙁
To postarajcie się dowiedzieć.
Jak będzie już wszystko wiadomo to może Angelika zechciałabyś też odwiedzić Monetę? Mogłabyś na jakis weekend (chyba, że dasz radę przyjechać w tygodniu) przyjechać do mnie do Warszawy i razem byśmy się wybrały do tej stajni.
Wiem jak to jest jak kocha się jakiegoś konia a on nagle wyjeżdża  🙁
Miałam taka sytuację z tym ogierem po Luronie- Gralem. Po ponad roku rozłąki odwiedziłam go w nowej stajni. Pamietał mnie. To było cudowne. Teraz Istra będzie stała w stajni, w której on jest i będę mogła go widzieć codziennie. Jeszcze jakiś czas temu myślałam, że już nigdy więcej go nie zobaczę.
Wierzę Angeliko, że i Ciebie spotka takie szczęście. A może jeszcze okaże się, że Moneta kiedyś będzie Twoja. Nigdy nic nie wiadomo.
Kurczę dziękuje wszystkim, jadę 10 września odwiedzić Monete będę tam na cały weekend, jest to stajnia rekreacyjna w wawie gdzie facet mówił, że jak 2 godziny pochodzą w tyg. to będzie dobrze, więc się bardzo cieszę z tego powodu. Są już w nowym miejscu, a niedługo do nich dołączy szafira i szronka 😉

I jeszcze powiem, że na dniach dostaję całą umowę : ) więc będę wiedziała wszystko co i jak i dokładniejszy adres, bo stoją między wisłą, a wisłostradą coś takiego hymm nie wiem dokładniej .

Hancock jak będziesz wtedy mieć czas to chętnie 😉
Chciałam temu facetowi dać tą kartę gdzie moneta jest wpisana do pzj, bo mi już nie potrzebne a dogadam się żeby za jazdę  😅
Dobrze, że wisz gdzie trafi i że możesz ją odwiedzić.

Rozumiem, że stajni rekreacyjnej tam już nie bedzie. A co z całą posiadłością? na sprzedaż też??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się