Farmerama.com

mnie tez ta gra "wsysla" heh
no i potrzebuje porady : mam krolikarnie xl i nie moge jej umiescic na swojej dzialce. dlaczego? albo co zle robie? help  👀
Musisz mieć normalną królikarnię, a potem tą XL najechać na normalną i ona się wtedy staje XL  😉  😁
Vana no owczysicie, ze masz racje! ale jestem ehh  🤦 no to teraz fajnie, bo musi sobie ta duza poczekac  🤣 dzieki za porade!
Nie ma za co  🙂
Mój chlew XL czeka na zwykły chlew, brakuje mi 1,5 tys sianogroszy  😵
to zbieraj zbieraj, cierpliwosci  😁
jezeli dostajemy zlecenia, mozemy kliknac "pozniej" i caly ten komunikat o zleceniu sobie znika. jak pozniej go odnalezc? ( patrzylam w tym watku i nie znalazlam, jesli przeoczylam to przepraszam).
Naciskasz na dom i jest  😎
faktycznie  🤣 dzieki 😁

edit: tak w ogole moj nick to .Jabłonka.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 lipca 2010 13:51
Jeśli nie będę wchodzić na farmę przez 2 tygodnie to stracę sąsiadów? Czy coś się stanie sąsiadom przez moją nieobecność? Będą mieli jakieś "nieprzyjemności"? 😎

A może ktoś chce się zająć moją farmą 11-17, 19-31 lipca i 7-21 sierpnia? 😵
ushia   It's a kind o'magic
02 lipca 2010 15:16
ja juz mam lake,ale nie moge jej uzywac, musze miec komplet sasiadow???

bo 3 ososby mi jeszcze nie odpowiedzialy, jakby komus brakowalo do kompletu, to podaje jeszcze raz nick -muxu-

te misje restauracyjne mi sie skonczyly :/ a arka noego,to dla mnie niepojete jak mozna w tak krotkim czasie dostarczyc 24 kury ?????


Zeby móc korzystać z całej dzikiej łąki musisz mieć komplet sasiadów - Girgona tez poszukuje, wyslij jej zaproszenie.

Do zoo i arki trzeba stawiać miliony zagród, z którymi potem nie bardzo wiadomo co robic, a nagrody sa kiepskie - zeby wygrać jeden kurnik xxl musisz mieć ze 12 normalnych
Nie opłaca się

Misskiedis - no właśnie to jest tajemnica wielka - jak długo mozna sie nie logować, żeby sąsiadom łąka nie zarosła nikt nie wie.
Dzięki za wszystkie prezenty. Niestety nie zawsze mogę się od razu odwdzięczyć przez ten limit 5 na dzień 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 lipca 2010 18:18
Jestem już na poziomie 13 😁
Dzięki za piłki 🙂
Phi! Co za badziew, spodziewałam się jakiejś mega wypasionej nagrody za ukończenie wszystkich misji restauracyjnych, a nie grządki z ziołami.
Zawiodłam się 🙁
Teraz już nie mam żadnego celu poza wspinaniem się na kolejne poziomy, bo reszta zadań mnie nie bawi.  🙄
Ojej, zdradziłaś mi moją niespodziankę  😁
ja jakos nie ogarniam prezentow  😡 dostalam juz drugi prezent od uzytkownika, ktorego nie mam posrod znajomyc i kurcze jak tu sie odwdzieczyc? (fajne te taczki z kwiatkami, tez bym cos wyslala w zamian).
i jeszcze jedno pytanie: jak mozna doprowadzic do porzadku dzika lake?
Kami   kasztan z gwiazdką
04 lipca 2010 11:50
Musisz mieć aktywnych wszystkich znajomych  🙂
Klami dzieki za podpowiedz 🙂 narazie znajomych mam tylko 2 heh.. i dostaje prezenty od osoby, ktorej nie mam wsrod znajomych i nie wiem jak to jest mozliwe. jakos w ogole nie ogarniam tych prezentow.
Są dwie listy - sąsiadów (dostępna z farmy) i znajomych (dostępna z poczty i z "prezentu" w mieście). Może masz kogoś tylko na jednej z nich? To wystarczy do wysyłania prezentów.
wysylanie prezentow juz ogarnelam,dzieki 😉 tylko nie rozumiem czemu dostalam juz drugi prezent od uzytkownika, ktorego nie mam wsrod znajomych  🤔 hmm i wstyd normalnie bo nawet nie wiem kto to  😡 nie zdazylam nawet zobaczyc calej nazwy tego uzytkownika, hmm chyba Monisia? ale pewna nie jestem  😡
Rozumiem o co Ci chodziło. Sprawdziłaś obie listy? Może masz kogoś wśród znajomych i o tym nie wiesz. Albo ktoś dodał Cię do znajomych a Ty nie potwierdziłaś, ale wystarczyło do wysłania prezentu? Albo można wysyłać prezent do "obcego" gracza.
dzieki 🙂 wlasnie patrzylam na poczcie, owszem, mam te osobe wsrod znajomyc. ale dziwi mnie, ze jest na poczcie a u mnie na farmie (hmm no w tej "liscie" ze znajomymi) jej nie ma. ale juz rozumiem  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lipca 2010 14:39
Bo na poczcie (czy przy wysyłaniu prezentów) to znajomi a na farmie (ten pasek z boku) to sąsiedzi. Jak będziesz na 17 poziomie i odblokuje ci się dzika łąka to będziesz musiała mieć komplet sąsiadów żeby z łąki korzystać 😉
Ja będę miała dziką łąkę za 42 PD  😅
dzieki dziewczyny za cierpliwosc i lopatologiczne wyjasnienia  😁
proszęęęę was pomóżcie mi z piłkami 🙇 🙇 🙇 🙇 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

nick : weronkad
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lipca 2010 15:50
piłka poszła 😉

ja mam już AŻ 3 piłki 😁 W ogóle mi nie wyskakują z upraw :/

Co dają fajerwerki? Jak wysyłałam exploited piłkę to zauważyłam, że pojawiły się u mnie jako prezent sezonowy 🤔
Mi też możecie pomóc z tymi piłkami 🙂

Nick: -martyna0112-


Przyjmę też sąsiadów 🙂
wiem, dziekuje za pileczke  😀
Bischa   TAFC Polska :)
04 lipca 2010 19:06
Katja ode mnie dostałaś oba prezenty  😀 MoniaKŁ to ja  😉 W poczcie przychodzącej masz mój nick i obok plusik - naciśnij plusik i dodasz mnie do zwykłych znajomych  😉 Sąsiadów mam niestety komplet już dawno .
Ja poproszę piłki  😀 Wyślę coś komuś jutro , bo rano się wypstrykałam z prezentów  😉 Piszcie co kto chce .
juz rozkminilam, ze to Ty  😉 pilka tez wyslana, doszla?  👀 do znajomych tez Cie dodalam  :kwiatek: dziekuje  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się