Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 czerwca 2010 17:17
Tak ogólnie to:

🙂 pamiętacie współczynnik opcykania? szperając gdzieś na jakimś archiwum wpadłam przypadkiem na super wzór autorstwa Voltowego Marzenowego Einsteina 🙂 na wspólczynnik opcykania-macie ochotę sprawdzić swój przedzial? 🙂


wzór ogólny:A/B
gdzie
A- wiek
B- dlugosc stazu jezdzieckiegow latach

dla rocznikow 1986-2004
wzor jest A/B + (C-A*0,2)
gdzie:
A- wiek
B- dlugosc stazu jezdzieckiegow latach
C- 20 lat(czyli ta granica wiekowa)

czyli, po chlopskiemu. dzielimy liczbe lat przez staz jezdziecki
do wyniku dodajemy ilosc lat brakujaca nam do dwudziestki pomnozona przez wspolczynnik 0.2
na moim przykladzie
19/8=2.375
+(1*02)= 2.575

ma to na celu wyeliminowanie mlodziezy ze strefy geriatrycznej

dla voltowiczow w wieku lat 20-30 wzor pozostaje pierwotny



WO<2.5 geriavit
WO=2.51-2.99 szara strefa
WO>3.00 szczypiorek

przelicznik autorstwa Marzeny



Ale tak poza tym to czasem nowi voltowicze nazywani są szczypiorkami nawet, jeśli nie wiadomo co wyszło z przeliczeń 😉
Misskiedis - dzięęę-kuuu-jęęę. 🙂
ovca   Per aspera donikąd
29 czerwca 2010 19:17
Łojezu, jestem już geriavitem  😵
A ja jeszcze szczypior. 🤣
Ja to szczypior jakich mało tu.😀

No a ja mam pytanie o te klasy na forum. Która jest najniższa i jak to leci i w ogóle? Ja mam teraz N i co to znaczy?
Flygirl-jakie klasy? pierwsze slysze 😡
Chodzi o ilość napisanych postów. Klasy idą tak jak "poziomy" w jeździectwie: L, P, N, C, CC
Ahaaa dzięki Poncioch. 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 czerwca 2010 21:01
Przez nieuwagę kupiłam dziś zamiast czarnego brązowy tusz to rzęs,wymienic oczywiscie nie mogę,bo rachunek przesiałam.W związku z tym mam pytanie jest duża różnica między czarnym,a brązowym rzuca się to w oczy?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
29 czerwca 2010 21:10
jak dla mnie mała różnica, swego czasu używałam brązowego i nawet nie wiedziałam puki ktoś mnie nie uświadomił
a ja myślalam że są tylko niebieskie i czarne tusze  😂  😎
patataj   tyle smaku - we fraku
29 czerwca 2010 22:59
Idę w tą sobotę na 18. do kumpeli i kompletnie nie wiem co jej kupić. Poradzicie coś?
To chyba zależy czym się koleżanka interesuje. 😉 Opisz trochę, to pomożemy. 😀
Wiosło do kajaka. Ma tyle zastosowań, że każdemu bez wiosła, jak bez ręki.
Jadalne majtki. Takie z cukierasów.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
30 czerwca 2010 17:10
patataj a kupujesz sama czy z kimś? jeśli z kimś to proponuje ramkę elektroniczną na zdjęcia, świetna sprawa 😉

Dalmatyńczyki rodzą się białe czy już z czarnymi plamkami?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 czerwca 2010 17:16
białe
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 czerwca 2010 17:31
incognito, brązowy tusz widać dopiero pod słońce 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 czerwca 2010 18:04
Patataj, zależy czy chcesz żeby prezent był śmieszny, czy ma to być pamiątka. Ja kupiłam koleżance kajdanki z różowym futerkiem, taką opaskę na oczy do spania z napisami "hot tonight" po jednej stronie i "not tonight" po drugiej i taką pluszową świnkę w którą się wkłada papier toaletowy i wyciąga go przez nos świnki (o taką: http://flo-store.pinger.pl/m/2243283 ). Koleżanka była zadowolona 😎 Jacyś znajomi zrobili jej własnoręcznie bikini z makaronu i kazali przymierzać od razu na ubranie nawet a była w sukience więc zabawnie 😁
Nie wiem...
Co zrobić z małym jeżem, który wygląda na zdychającego? Co to je?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 czerwca 2010 18:55
Robale, dżdżownice itp. Jak jest bardzo małe to chyba mleko.
mleko na 100, mieliśmy kiedyś takiego małego i mleko dostawał od nas, przeżył . 😉
ushia   It's a kind o'magic
30 czerwca 2010 19:04
ślimaczki, mięsko skrobane surowe

i jak się lepiej poczuje to koniecznie go wykąp celem odpchlenia - jeże strasznie cierpią z powodu pasozytów
Czy jeśli jestem w plusie to istnieje jakiś pakiet, którym mogłabym wykupić sms-y do wszystkich sieci, nie tylko do mojej? Szukałam i nie znalazłam, więc obstawiam że nie, ale może jednak 😉
Edit: Tudzież minuty?  😁
Vana mozesz wykupić pakiet na minuty do plusa i na stacjonarne, a smsy tylko do plusa  😉
Kuurcze, szkoda  🙁
Ale dzięki  :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 czerwca 2010 20:12
Dzięki dziewczyny :kwiatek: wypróbowałam dziś i szczerze nie widac żadnej różnicy 😉
Czym można usunąć tą cholerną naklejkę z numerem rejestracji samochodu, która znajduje się na szybie?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
30 czerwca 2010 20:44
rozpuszczalnikiem próbowałaś?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2010 20:53
Kosik - Dewoku 🙂


A czym się różni pierwsze ou od drugiego ou, że pierwsze wymawiasz jako o, a drugie jako u?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się