Olsztyńscy voltowicze

Shreku fest koń do ujeżdżenia, z taką prezencją ruchu  💘
Swoje przejazdy pozostawiam bez komentarza bo zadowolona z siebie nie jestem 🤬
A o dziewczynę z czerwonym kołnierzykiem to możliwe, że chodzi Ci o Lidkę na Derwiszu.
Dla mnie wiecznie nieśmiertelna i niepobita zostaje Malwina, szacun...  👍 🥂
Aniu, możesz mi pomóc skojarzyć Malwinę? 🙂  :kwiatek:

Nie katuj się tak krytyką, bo wcale nie było tak źle 🙂 wiadomo, że zawsze jest coś do poprawki ale nawet sędzia Was chwalił więc... 🙂
Malwina jechała na Profesorze i Carze, dwa gniadoszki  💘
A jakaś foto realacja?  👀 Bo ja, nie dość że bez siodła to jeszcze w pracy siedziałam...  😵

Wrzesina robi w tym roku ujeżdżenie otwarte dla innych stajni? 👀
No fotograf ze mnie marny i strzelałam głównie w Shreka, bo jego kojarzyłam 🙂 Ale coś tam zawsze jest 🙂

Sz.Sz. czyli Szrek w szrankach



Na pudle to już możemy się wyspać.



No i jak się Shrekuś czujesz na pudełeczku?

Anno, jakie masz fajne siodło  😎 Dobrze się jeździ?🙂 A tak w ogóle, Shreku zrobił się taki lekki, SUPER robota!  :kwiatek:

Cejloniara, dawaj więcej 🙂😉
Aga teraz musisz zostac fanka ujezdzenia hihi  🏇 zreszta Shreku zawsze chwalil sie ladnym elastycznym klusem  😉 pamietam go kilka lat temu pod Alicja W.  juz wtedy sie swietnie ruszal 🙂
Omg, tu powinna być cenzura wlepiona.
Siodełko jest mega, dla mnie jedno z najlepszych w jakich w życiu siedziałam 💘
Shreku dostawał ładne noty po 7 za chody i 7 za impuls 🙂
Ale ty głupoty gadasz  🤬, ja tutaj relacje smsowe dostawałam, że się super spisał !  😉
Ania to co za mistrz ujezdzeniowy Was wyprzedzil???
Aniu, mam nadzieję, że nie gniewasz się za te zdjęcia? 🙂 mogę je usunąć, najwyżej mnie uciszą, a co mi tam 🙂

Muszę jeszcze raz podkreślić, że atmosfera tych zaowdów była bardzo fajna i życzliwa. Bardzo cenne były komentarze sędziego, szkoda, że tylko niektóre do mikrofonu. Nie cyknełam sobie niestety tej amazonki w damskim siodle na Korabie (dobrze pamiętam?). Ale tam było tyle aparatów, że w końcu schowałam swojego prymitywa ze spokojem, że zaraz na r-v będzie zdjęć pełno. A tu nic 🙁
Ja mam sporo zdjęć Gieni na Korabie ale z natury jestem leniwa co do wstawiania/wysyłania zdjęć, spaczenie zawodowe  🥂
Przede mną była właśnie Malwina, w P1 pierwsza Jagoda Pacyńska.
Cejloniara, Ania ma racje ta w czerwonym kolnierzyku to ja :P bardzo dziekuje za pozytywna opinie 🙂 co prawda nie spisalam sie najlepiej no ale :P


a Shreku super ekstra 😀😀 i nie wiem co Ty tam Ania biadolisz :P Malwina szacun  😅 bardzo fajne przejazdy 🙂
bo Ania zawsze byla taka skromna!!!  🤬 😀


a ja dodoam 2 focisze z zawodow skokowych z edmundem :



i znow edmund :





nie wiemc zemu ale ja sie chyba usmiecham na pierwszej focie??? hihi 😉


kto jedzie wojowac do Izy w niedziele wkoncu???


a ma ktos foty Malwinki???
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
15 czerwca 2010 22:20
Ola to nie usmiech, to taka mina jaką robisz jak skaczesz 😂 🙂
hahaha  😁  zaciskam zeby i mruze oczy! slicznusio!!! hahaha ... ale przepraszma bardzo! zadko tak robie to na wiekszosci zdjec tak nie mam hihihi  😅
Ola zawsze uśmiechnięta😉 Przez całe zawody uśmiech od ucha do ucha, nawet słyszałam od kogoś "Zooobacz jaka sympatyczna dziewczyna i uśmiechnięta, to się rzadko zdarza na zawodach"

😉
😂 😁 ehehehe dobre  😁 moze ja cos palilam przed startem a nie pamietam???  😜
** alleXandra ** - to ty bylas w koncu u Iszki czy nie ? bo cie nie kojarze :P

musze sie pochwalic ze pomimo ciezkiego poczatku z moim rumakiem wygralismy LL i bylismy drudzy w L  🏇
Gratuluje!!  😅

A jak reszta??  🏇 Opowiadać i foootki!
Angeel ja bylam jako widz  😉 darlam sie na Jacka z Carmen zeby rowno jechal hehehe .. nie widzialas mnie???
a Ty bylas na takim ladnym koniku na wielokrazku???
a edka nie chcialo mi sie ciagnac, padokowal sie caly weekend  🙂
Mery zgarnęła wszystko  😀
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
21 czerwca 2010 18:41
bo Ola to zawsze na mnie krzyczy 🤬
Mam prawie 400 zdjęć, kto chce? 💃
Blow wrzucaj tutaj najciekawsze fotki 🙂
bo Ola to zawsze na mnie krzyczy


jasne!!! hehehe ... przeciez jakbym szeptala sobie pod nosem to przy tym galopie bys nic nie uslyszal  😁
Bo ja wiem czy są jakieś ciekawe.... 👀 Ja nie potrafię mało także musicie mi wybaczyć, itak się starałam zrobić selekcję, przysięgam! 😁

Pojęcia nie mam kto je kto, kiedy która klasa, wrzucam jak leci 😉

























Będzie prywata 😉

















Waleczny kucyk! 🏇
















tego chłopaka na kucyku już kiedys widziałam u Robsona, dobrze że nogami drągów nie pozrzucał...  🙄
te zawody to u Iszki?
emade zawody u mnie 🙂  a co do Piotrka to nie zrzucał drągów nogami, spokojnie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się