Ogier Impuls i jego potomstwo

jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
28 maja 2010 12:31
Poszukuję informacji na temat potomstwa  tego ogiera , fotki koni  mile widziane 😉
darolga   L'amore è cieco
28 maja 2010 12:35
A może by inny tytuł jeśli już? 😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
28 maja 2010 12:41
np. jaki?
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
28 maja 2010 12:42
Pochwalę sie  córką Impulsa Carmen trk., matka Chrapka  trk, hod. sk.Liski od Burgund m,    Klacz zaczyne przygodę ze sportem , szybko sie uczy jest łatwa do jazdy , i jest mega odważna
mtl   I M Equestrian
28 maja 2010 12:42
ogier IMPULS i jego potomstwo ?
darolga   L'amore è cieco
28 maja 2010 12:43
Na pewno nie "postanowiłęm założyć osobny wątek dzieci tego ogra. Impuls/Agat/Iga"  🙄
I proszę, edytuj posty.
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
28 maja 2010 12:44
Carmen 🙂
mtl   I M Equestrian
28 maja 2010 12:46
a w pierwszym poście dokładniej opisać o co Ci chodzi, i może na dobry początek opisać trochę tego ogiera, a potem w jednym wątku opisać CARMEN  😉
darolga   L'amore è cieco
28 maja 2010 12:48
mtl   I M Equestrian
28 maja 2010 12:50
według mnie można by dodać parę słów na jego temat i jakieś zdjęcie w pierwszym poście, jak dla mnie wygląda to bardziej "profesjonalnie" a na pewno bardziej niż "  Potomkowie giera  Impuls"
o jestem i ja  na carmen 😁

o jej jak tu jest milo  🏇 widze Jacku, ze zostales bardzo mile przywitany hehehehe  😁

mtl  jak  napisalas :

według mnie można by dodać parę słów na jego temat i jakieś zdjęcie w pierwszym poście, jak dla mnie wygląda to bardziej "profesjonalnie" a na pewno bardziej niż "  Potomkowie giera  Impuls"


...  jezeli tak wedlug Ciebiepowinno byc, to opisz Impulsa sama ... narzucanie komus wlasnego zdania jest niegrzeczne  😅
darolga   L'amore è cieco
28 maja 2010 13:23
Pardon, a kto tu narzuca komuś swoje zdanie?  🤔 Prędzej Ty. Autor tematu z reguły coś niecoś więcej powinien napisać, zarysować, przedstawić wstęp do wątku... mtl słusznie zasugerowała, że tak by wypadało, że byłoby to wskazane... ke?  🤔
mtl   I M Equestrian
28 maja 2010 13:26
** alleXandra ** wyraźnie napisałam, że to tylko moje zdanie, nigdzie nie było polecenia "napisz coś na temat tego ogiera" i tym podobnych

darolga dzięki za poparcie, i tak już tytuł i pierwszy post wyglądają lepiej, dzięki naszym SUGESTIOM
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
28 maja 2010 13:28
Okej dziewczyny, ale watek ma inny temat🙂 wiec prosze udzielac sie na temat  ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗
Jascus199 ale nie krzycz z łaski swojej na ludzi.



Swoją drogą opis tego ogiera na podlinkowanej wyżej stronie dosyć mało profesjonalny. (np. ujeżdżAnie)  🙄
Impuls startował pod Jarosławem Koziarowskim, później pod Paulą Płanetą z tego co wiem konkursy Małej Rundy.
Kilka zdjęć Pulsia:
[img]http://lh6.ggpht.com/_t5FVDAWRscg/SHaNcYTOPCI/AAAAAAAABS8/RDsvQkWNY-M/mpb_2008+(23).jpg[/img]
[img]http://lh5.ggpht.com/_t5FVDAWRscg/SHaNcYAtpjI/AAAAAAAABS0/d2cYZGk8ptE/mpb_2008+(22).JPG[/img]


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się