KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

zairka- ja pisząc o dziecku nie miałam NIKOGO na myśli. Po prostu mam dziecko i o nim myślę i ta myśl wkrada mi się w moje porównania i tyle.
Równie dobrze mogę napisać, że zamiast zrobić mężowi normalny obiad ( a nie smażoną mortadelę) czy kupić sobie nowe nie drące się majtki ( w miejsce poprutych) ktoś kupuje koniowi kolejny pad tylko i wyłącznie dla szpanu i lansu.
Wygląd konia jest ważny. Ale ważniejsze jest jego zdrowie i dobrostan.
A przed koniem powinna być rodzina (no..te majtki nie są rodziną, więc sama już się zapętliłam i nie wiem co ważniejsze: majtki czy pad)  😉 😉
wątek zamknięty
pad, bo majtek nie widać . 😁 ( a przynajmniej nikt się nimi na forum nie chwali)
wątek zamknięty
Temat już poruszany milion razy, ale nie zmienimy tego :]

Tak samo jest nie tylko w jeździectwie, ludzie mieszkają w starych chałupach, ubrani w straszne szmaty, a jeżdzą wypasioną furką prosto z salonu, bo przecież furę widzi więcej osób niż dom ;]
wątek zamknięty
Boje sie pomyśleć ile byłabym gotowa dać za czaprak eskadrona granatowy lub niebieski VSS.. 🤔wirek:
wątek zamknięty
Dramka, to eskadron nie produkuje granatowego VS/VSS?? czy chodzi Ci o jakiś konkretny ??
wątek zamknięty
Chodzi mi a brilliant lub impuls..
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 maja 2010 23:04
Czy komuś przychodza na myśl jakieś dobrej jakości owijki polarowe w kolorze lamówki tego czapraka:
wątek zamknięty
Koniczka, a jaki to kolor na żywo, bo zdjęcie lekko przekłamuje pewnie..?

U mnie wygląda co jak jakiś marcepan..?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 maja 2010 07:11
Koniczka Ty masz chyba Anky sand? nie beda pasowac?
Tunrida spoko :kwiatek: mi chodzilo tylko o podkreslenie faktu ze nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli, efektow pracy ale tez witamin, biotyny i pasz nie widac odrazu i warto o tym pamietac wystawiajac opinie  😉

Tulipan do jazdy mam 😍
ogirka 5 letniego -dopiero zajezdzany 😁
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 maja 2010 08:56
Taki piaskowy, Sand nie pasuje. To zdjęcie akurat całkiem nieźle oddaje kolor.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 maja 2010 09:09
Koniczka a jakieś ES albo waldhauseny? One mają jakieś beże, bo w sumie nic innego mi nie przychodzi do głowy jeśli sandy Anky nie pasują.
wątek zamknięty
A karmel z Busse?
wątek zamknięty
UU ile ciekawych rzeczy na allegro 😀😀

ES Plum olive cross in, Stripe In szmaragd, eskadron VSS w kolorze Sky i Walnut,
wątek zamknięty
A może brazowe owijki excellent euro-star, z sezamową nitką? (te w środku, w rzeczywistości są troszke ciemniejsze)
wątek zamknięty
http://allegro.pl/item1052767833_rozowy_pad_z_anky.html
Anky za 65zl ?w stanie idealnym 🤔
wątek zamknięty
Gdybym była odważniejsza, wzięłabym ten róż bez wahania  😀
ale narazie mam rozkminę między: grassem a kretą blue. Pomożecie?
wątek zamknięty
Zdecydowanie Kreta blue 😁 ale to zależy na jakiego konia 😉
Tym bardzej że grass jest z tej gorszej kolekji
wątek zamknięty
No na gniadego, któremu w zasadzie wszystko pasuje. I stąd moje niezdecydowanie  😁
wątek zamknięty
no kupila tego ANKY ond nas forumowa akzzi
wątek zamknięty
Naciau chyba jakaś pomyłka 😉
wątek zamknięty
Napewno? masz tyle samo gwaizdek i litery (pierwsza i ostatnia) co osoba ktora ja kupiła 😉
Przecież to Twoja sprawa.. 🙂 nam nic do tego
wątek zamknięty
ty juz sie tutaj nie wypieraj
wątek zamknięty
Nie wypieram się ja taką Anke już mam, poza tym mam doła finansowego i co jak co ale nowy, taki sam pad nie potrzebny mi.. 😵


Edit: już się wyjaśniło 🙂 Faktycznie z mojego konta kupione, ale nie ja 😉 właśnie zostałam poinformowana...
wątek zamknięty
aha . to spytaj sie tej osoby czy jednak ja chce
wątek zamknięty
naciau ja to nie wiem, ale pewni jak sie zdecydowała to ją chce...
wątek zamknięty
A my się kiedyś śmiałyśmy z anek na photoblogach za 35 zł,a  jednak wszystko jest możliwe  😂
wątek zamknięty
jako iż nigdy nie miałam do czynienia z Eskadronami pony, a teraz mam okazję kupić za całkiem niezłą cenę, czy ktoś mógłby wrzucić zdjęcie takiego czapraka ze skokówką 17"? Bo nie wiem czy nie będzie za mały  🙁
wątek zamknięty
[quote="akzzi"]Faktycznie z mojego konta kupione, ale nie ja 😉[/quote]
🤔wirek: ktoś kupił z Twojego konta?

moneczka pony to chyba bardziej pod 15" i ew. 16"? Chociaż jak miałam 16" to jeździłam pod fullem i nie narzekałam na zbytni zapas "miejsca" na czapraku.
wątek zamknięty
Narazie tylko takie mam fotki z tego treningu xD Ikebana, obowiazkowo czerwony kwiatek w grzywie ;D
wątek zamknięty
Ale słodko.🙂
Ale ja bym go wpięła z przodu między uszami.😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.