Styl western (dawniej kącik)

Jak działa ten konkurs? zaznaczam odpowiedź i jest tylko w lewym dolnym rogu powrót...
Karolass święta prawda, trener to ktoś, kto lata przejeździł, konie porobił, a nie no name z papierkiem

BTW jestem w szoku, że wątek westowy tak ładnie ożył!
Tylu użytkowników, może powrzucajcie trochę waszych zdjęc z jazdy? Chętnie popatrzę (ilekroc kiedy Tuffy lub Karolass wrzuca zdjęcia, ślinię lapka)

Ja myślałam właśnie o studiach powiązanych z jazdami i to w bardzo dużych ilościach w tym różnego rodzaju wymiany międzynarodowe, na których można praktykować itp, a nie mieć tylko papierek i w sumie być tylko teoretykiem.

Dziewczyny, znalazłyście kiedyś ładne koszule w second-handach? Bo nie wiem, czy opłaca mi się iść szukać. 😵

A ja chora- do konia nie pojechałam. Eh, a nawet dobrze nam ostatnio szło. 😕
wiedźma ja parę razy już szukałam ale nigdy nie trafiłam na nic na prawdę ładnego, ale może nie miałam szczęścia, więc warto może się przejść i poszukać  🙂
Moja przyjaciółka, ostatnio siedząc na mojeciuchy.pl, odnalazła taką koszulę, tylko w czarnym.😉 ''http://www.mojeciuchy.pl/dane/865252/Koszula_Fishbone.html'' . Jak ktoś szykuje strój czerwony, to ta koszula mu się przyda.;D

Ja mam białą, czarną i taką błękitnoszarą (nie są to paski, a kolor trudno mi określić😉). Myślę, że do czarnego któraś z nich będzie pasowała.
czyli widzę że jednak niedziela popularniejsza na wizytę w RR, więc pewnie będę w niedzielę.
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
06 maja 2010 10:15
Jak tyle voltowiczów ma być, to może umówimy się jakoś na pogadankę? Ja będę z małym/średnim (do kolan, ani toto małe, ani średnie  🤣 ) rudym psem  🙂
w sobote o 4.00 rano wyjezdzam i zostaje do neidzilei do konca 🏇.
Będe z białym Golden retriverem z czerwoną chusteczką 🤣 😁
Dyra koniecznie bądź od samego rana!!!

Karolass masz racjię trzeba jeździć, jezdzić i jeszcze raz jeździć! Zaden papier nie będzie tak wazny jak dobre umiejętności i wieloletnia praktyka!
Ale i tak szkoda ze u nas czegos takiego nie ma....studia z wymianami miedzynarodowymi i praktykami to byłoby cłkiem fajne 😉
O której zaczynają się zawody w sobote??  🤔
Ja będę z Kaziem 😀

A tak na poważnie to trzymam konia obok RR (w Rancho Palomino) więc będę się tak kręcić w te i wewte, znam też Tanię (i Dexter była w zeszłym roku) i pewnie będę się jej trzymać, bo oni tak fajnie tłumaczą co się akurat dzieje i kto jest kto 🙂  :kwiatek:

Ciekawe czy będzie taki piknik jak w zeszłym roku 😉 Chociaż pogoda zapowiada się zupełnie masakryczna :/

Nerilel o to chyba też trzeba poprosić Tanię, żeby się dowiedziała, bo na tym ich programie nie ma podanych żadnych godzin.

A kto z voltowiczów startuje  💡 ❓
Jak działa ten konkurs? zaznaczam odpowiedź i jest tylko w lewym dolnym rogu powrót...


Romka, sprawdź czy masz poprawnie zainstalowaną javę w przeglądarce: www.java.com/pl/download/
W przypadku aktualnej wersji przeglądarki z obsługą javy przycisk Odpowiedz wyświetla się nad Powrót.

Taniu: 0,5 punktu to też krok ku kwalifikacji. Jeszcze półtora i pierwszy etap będzie za Tobą.

Pozdrawiam,
Daniel
Neriel będę na pewno  🏇

Pewnie trzeba się spotkać jakoś w niedzielę i pogadać  😅
a w konkursie mozna odpowiedziec tylko na jedno pytanie tygodniowo??
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 maja 2010 14:42
widzieliście przejazd Anky v G. na zawodach w Szwecji teraz w kwietniu?

Anky van Grunsven was named reserve champion at her first FEI event, the CRI1* Swedish National Championships in Bökeberg - a qualifier for the World Equestrian Games (WEG).]Anky van Grunsven was named reserve champion at her first FEI event, the CRI1* Swedish National Championships in Bökeberg - a qualifier for the World Equestrian Games (WEG).


czyli chyba nieźle/

http://www.horsus.nl/nl/?p=videos_nieuws&i=511&nb=4232&t1=
kasiasci   www.alfahorse.pl
06 maja 2010 14:52
Nie działa mi ten link  😕 a starsznie chciałam właśnie Anky obejrzeć. Była chyba jakoś w drugiej dziesiątce. Jak na pierwsze starty to całkiem ładnie. Dzięki temu że startowała to i w eurosporcie pokazali kawałek jej rozgrzewki w reiningu 🙂 bo tak to nie ma szans obejrzenia tej konkurencji w tv  😫 Na pewno potrzebuje więcej czasu żeby zgrać się dobrze z koniem ( w końcu o wiele bardziej doświadczonym w reiningu niż Anky ). 

Spojrzałam na wyniki - miała 68,0 i 68,5 punktu to dobre noty.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 maja 2010 15:04
reserve champion to chyba 2 miejsce 

powtórzę linka: filmik jest tu - i powinien działac

http://www.horsus.nl/nl/?p=videos_nieuws&i=511&nb=4232&t1=
ovca   Per aspera donikąd
06 maja 2010 16:11
Myślicie, że Anky sama szkoli konie reiningowe, na których startuje?  🏇
Ovca haha dobre pytanie 🏇

Whizashiningwalla BB ma na swoim koncie już kilka wygranych m.in. wygraną w non pro na Americanie, więc wydaje mi się, że Anky się na nim uczy🙂
Swoja drogą przejazd dużo fajniejszy niż poprzedni, który gdzieś był na YT. Szkoda tylko, że nagranie kiepskie bo nie widać dokładnie znaczników, ciężko też powiedzieć czy było zakłusowanie czy nie.

Pinesska, chciałaś zdjęcia.. ale nie mam nic nowego;( kilka z zawodow i kilka jakis starych🙂



ahh piękności  💘 dzięki!
W sobotę dotrę pewnie około 17 niestety,zanim wygrzebię się z pracy i z książek minie trochę czasu natomiast w niedzielę o ile nie będę musiała iść do szkoły wcześniej. 😅
kasiasci   www.alfahorse.pl
06 maja 2010 18:29
To chyba są wyniki z tych zawodów ANKY

http://www.westerntoday.nl/gfx/Results_CRI.pdf
Olga! Jaki padzik ladny!  😎

I ja co wrzucilam na serwer.

Znow Leo



I Teck



Przemoc w rodzinie 😉


Buziaki


uhahana 🙂


I sesyjka




Laaa Karolas kapitalne zdjecia!!!😀

Ja tak na 85% tez bede w RR w niedziele - planuje wyciagnac lubego😀 a powiedzcie mi czy sa tam tez jakies stanowiska ze sprzetem? I ile za wstep?🙂
Wstęp free a stoiska zawsze jakieś są.
Anky trenuje pod okiem najlepszych - współpracuje z Bernardem Fonckiem i Ann Poels. Na marginesie to doskonała reklama dla reiningu, że kolejny dresażysta tej klasy zainteresował się konkurencją.
Natomiast jej wyniki dobitnie rujnują wyssane z palca teorie  ignorantów, iż każdy dobrze przygotowany jeździec klasyczny może wsiąść na konia reiningowego ad hoc i od razy wygrywać.

http://reining.com.pl/aktualnosci,1,anky-van-grunsven-w-drodze-po-kwalifikacje-do-weg-2010.html
Ja myślę, że w drugą stronę nie byłoby aż tak optymistycznie.

Widząc ilu Was będzie w RR próbowałam małża namówić, ale stwierdził, że te zawody nudne były i on nie chce jechać  😁 Jednak trochę za daleko jest 🙂
Karolass zdjęcia są super, a to ostatnie jest świetne, te kolory  🙂
WOOOOW!!!! Karolass zdjęcia robią wrazenie!!!! 👍
Trafiło mi się zdjęcie autorstwa Marty Nowakowskiej  :kwiatek: więc wstawię nas z zawodów
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się