produkty ANKY

Edytka,
nie ma i mozliwe ze w ogole nie bedzie
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 kwietnia 2010 10:39
a to czemu? 🙁
w necie też nie mogę znaleźć nowych kantarów, są tylko pady i owijki
Monny   bez odbioru .
11 kwietnia 2010 11:20
kasska,  co to za naczółek ten 1 zmieniony? 😀
Ursus rurkowy opadajacy z doklejonym przeze mnie lancuszkiem  😎
Czy te nowe pady anky są profilowane coś jak polopady czy mi się tylko wydaje  🙂 ma ktos foto jak układa się pod siodłem??
Ostatnia fotka w takim składzie 😉
Burza Czego się pozbyłaś? I gdzie jest Red? 😉
Mo B., Stone Grey już w zasadzie ma nowy dom, Army na sprzedaż, mocno męczę się z Pebble, na razie zostaje 🙂
a ten niebieski jak sie nazywa ? 😉
Naciau, to jest Stone Grey w słońcu 😉 on jest fioletowy lekko.
ładny 😉
Słaba jakość, ale dobrze oddaje kolor.
Anky Dusk Blue.

Burza, na zdjęciu Twoje ex bryczeski cavallo  😀iabeł:
Likier, jakie moje?? Ja nie miałam 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 kwietnia 2010 21:08
Burza podpisałabyś je 😉
chocolate, navy, ?, ?, pebble, army (dobrze?)
A jak dla mnie Piorkowi pasował army 😉 To tylko tyle padów Ci zostanie? Czy jeszcze coś chowasz? 😁
Strucelka, haha 😀

Czekolada, czarny < ja ci dam navy 😉>, grafit, stone grey, pebble, army.

Jeszcze mam polopady 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 kwietnia 2010 21:47
sory, ale faktycznie wyszedł jak granat :P a stone grey jak błękit 😁
może sprawdź balans bieli w aparacie? 😀
to zostajecie teraz w szarościach głownie? 😀iabeł:
Likier ładnie!
A ja popełniłam kantar ANKY sea blue/dusk blue =.=
Zobaczymy jak się będzie sprawował ^^
Strucelka, słońce dawało mi prosto w podgląd zdjęć więc przyznaję się bez bicia że mogłam się do nich nie przyłożyć 🙂 ale innych nie będzie. Wszystkie pady mają dokładnie taki kolor jaki mają naprawdę.

Poza tym czarna Anka zawsze miała taki odcień, a Stone Grey JEST fioletowy 😉

Wafelkowa, też go popełniłam, tylko jaki on tyci!
Burza mój koń ma łeb jak ziemniaczana bulwa, więc nie wiem czy będzie pasował...
Brr..... Ani ogłowie cob ani full nigdy jej w pełni nie pasują, więc nie wiem, jak to będzie tym kantarem, módlmy się by pasował bo strasznie mi kolorki do gustu przypadły...
W ogóle to tam na górze chyba byli po imprezie jak tworzyli tego konia. Jakby tak podać wszystkie rozmiary jakie nosi, gdzie jedne rzeczy są pony, inne full - toż to mutant!
Wafelkowa, my nosimy full z zapasem, ale Anky full dopięlam na ostatnie dziurki i słowo honoru 😉 dziurka mniej i byłby za ciasny. Dla mnie to normalny cob.
ehh ten Stone faktycznie nie wyszedł jak STone 🙂 ale i tak jest obłędny  😜 😜 😜 ehh już nie mogę się doczekać xD
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
11 kwietnia 2010 22:34
Burza,
rotacje w kolekcji  to masz niezłą   😉
a czarny też pomyliłam z granatem

Wafelkowa,
już jakiś czas też się swoim cieszę.
A co do rozmiaru - to jeszcze jest taka sprawa, że kantar full dusk blue jest tycio mniejszy od kanrara full hortensja/pea (co nam akurat pasuje, a po za tym hortensja/pea, jest troszkę lepiej wykończony niż dusk blue)

kantar dusk blue/sea blue na modelce


(niestety pogoda do fot była średnia)

Likier,
fajnie, fajnie

pianissima,
mam do czynienia z innym modelem ogłowia - jak coś mogę mu się baczniej przyjrzeć i zdać relację.
Dorotheah piękny jest! Oby był jeszcze tylko dobry i możemy się lansować po wsi  😁
U mnie kantary Anky full są zapięte na przedostatniej dziurce u konia, który normalnie nosi cob (np. Horze z polarem zapięty na przedostatniej dziurce z obu stron).
Ale mają u mnie mega plusa bo nawet pea/banana dopiera się idealnie po błotnej panierce jaką sobie i kantarom funduje kopytny.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
11 kwietnia 2010 22:54
Wafelkowa,  
na żywo jest  o wiele piękniejsz , będziesz zachwycona !

Jak dla mnie ma on delikatnie szafirowy odcień (fajnie  się komponuje z szafirem prahda)

Moja ma regulacje jak na focie- a nosi standardowo kantary i ogłowia full (chyba , że rozmiarówka jest wielka to wtedy wyjątkowo inaczej)
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 kwietnia 2010 23:21
a ja podjelam decyzje ze sprzedaje swoje ANKY .... bo jednak pod moj skokowka ukladaja sie tragicznie, moze kupie z nowej kolekcji vs na razie purple i banana leca i poleci jeszcze kiwi jak znajde inna ladna zielen w jego miejsce 😉
Dorotheah, cudnie i jeszcze to chmurne niebo w tle! 🙂 fajnie, że mam taki sam 😁
Miałam przyjemność oglądać dzisiaj nowe ANKY i szczerze mówiąc jestem pozytywnie rozczarowana  🙂

Kolory mnie ujęły, wszystkie mają taki lekko metaliczny pobłysk (zwłaszcza Shitake, Rock i Mist). Mist jest moim zdaniem zachwycający, wyglada jak żywe srebro. Natomiast Cyjan moim zdaniem nawet nie leżał obok Cobalta  🤣 - jak dla mnie te dwa kolory w ogóle nie są podobne, tzn z moim odczuciu podobieństwo ich kończy się na byciu padem w odcieniu żywego niebieskiego 😉

Napisy ANKY które niektórym tak przeszkadzały też mnie pozytywnie zaskoczyły: nałożone są bardzo estetycznie, równo. Jeśli w praniu nic nie będzie się z nimi działo, to mają dużą szansę sprawdzić się w użytkowaniu. Pikówka jest jaka jest, akurat oglądałam partię przepikowaną nieźle, ale to musiałabym pokazać zdjęcie, aby można było zrozumieć o co mi chodzi.

Generalnie jestem mocno zaskoczona in plus  😀
Dorotheah   bardzo bym prosila 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 kwietnia 2010 15:04
Sierra, a już się czułam osamotniona w tym gromie negatywnych opini, bo mnie nowe anky też zaskoczyły in plus.  😅
A Mist - fakt cudowny, takie srebro Rock też całkiem ładny. W ogóle kolorki sympatyczne. Druga kolekcja, która tak mi się podoba. Szkoda, że pewnie nic z niej nie kupię... Może jeden padzik.  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się