"sportowe wakacje" z koniem

kujka   new better life mode: on
23 lutego 2010 10:32
lostak, Warmia:
http://trzejmy.pl/
jedno z najczystszych jezior na Warmii, cicha okolica, mili ludzie, bardzo ladne miejsce, dobra kuchnia 🙂
Elganowo - miedzy Szczytnem a Olsztynem
lostak   raagaguję tylko na Domi
23 lutego 2010 11:27
[quote author=Ktoś link=topic=61.msg497391#msg497391 date=1266913463]
przypominam tylko,że tytuł wątku brzmi - sportowe wakacje ,a nie wypoczynek w agroturystyce 😉
[/quote]

a ja napisalam, ze nie bede otwierac kolejnego watku, zeby zadac jedno pytanie.


edit: dziękuję kochani, wystarczy, super! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
darolga   L'amore è cieco
23 lutego 2010 11:55
Rakowiec, Rakowiec, Rakowiec...
O rany, coś dla nas!

Przedyskutowałam z rodzicami, którzy wesprą finansowo ewentualny wyjazd (bo już jeden w formie konsultacji planuję). Wydatek spory, ale tak czytam i czytam - jednym słowem: warto!

Stąd dwa pytania.

1) są jeszcze miejsca w wakacje? Najchętniej lipiec, tak jak Dzionka i reszta ekypy jedzie? 😀
2) czy byłby ktoś z dolnośląskiego lub "po drodze" zainteresowany dołączeniem się do transportu? Bo jednak odcinek niemały i fajnie byłoby zminimalizować koszta dojazdu.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 lutego 2010 12:00
[quote author=Ktoś link=topic=61.msg497391#msg497391 date=1266913463]
przypominam tylko,że tytuł wątku brzmi - sportowe wakacje ,a nie wypoczynek w agroturystyce 😉


a ja napisalam, ze nie bede otwierac kolejnego watku, zeby zadac jedno pytanie.

[/quote]
a kto Ci każe otwierać nowy wątek?tak cięzko użyć wyszukiwarki? jakiś szczypior zostałby już ze 3 razy zjedzony za taki błąd w wyborze odpowiedniegą wątku.


Proszę o to pytać w wątkach wakacje z koniem, obozy jeździeckie 2010 czy obozy konne. Tutaj chcą się sportować tylko. Kontynuujemy zgodnie z tytułem wątku. Dziękuję.




yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 lutego 2010 12:00
kurcze, to moze i ja na Rakowiec bym się skusiła  😁
Mógł by mi ktoś polecić obóz sportowy na wakacje z własnym koniem, ale najlepiej głównie skokowy no i rejonie województw: śląskie, małopolskie, opolskie, łódźkie, świętokrzyskie i ew. mały fragmencik wielkopolskiego.
Chodzi mi żeby było to do ok.200km od Katowic. Z miejsc, które znam lub czytałam to jest Lewada (tylko ujeżdżenie), Bolęcin, Annopol, Absolut i Toporzysko no i Bolix, tyle że żadne mnie nie przekonuje w 100%... 🙄
darolga   L'amore è cieco
23 lutego 2010 12:40
Abstrakcyjna, a nie chcesz do Rakowca?  😁 szukam kogoś do podziału kosztów transportu  🙂
Jak coś to ja mogę udzielić  info. o Toporzysku .Abstrakcyjna pisz na 3091575 🙂
Alee ja z Katowic plus chcę jechać z koleżanką...więc przyczepa 3konna musiała by być 😉
darolga   L'amore è cieco
23 lutego 2010 12:52
Bu, to odpada 🙁

a gdzieś w PL coś na poziomie Rakowca się znajdzie?
Nie Annopol.
Alee ja z Katowic plus chcę jechać z koleżanką...więc przyczepa 3konna musiała by być 😉

Nikt nie ma na Śląsku samochodu+ przyczepy albo ciężarówki?[
lostak   raagaguję tylko na Domi
23 lutego 2010 13:24
🚫
Ktoś, zejdz ze mnie i znajdz sobie inne zabawki, ostatnio strasznie wszystkich pouczasz, jakbys sie bawila w cichego moderatora, albo znawce tematow wszelakich, a ja naprawde nie mam ochoty na zabawę. Opuszczam twoja piaskownice.
Absolut nie organizuje żadnych konsultacji, obozów, wakacji, itp. 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 lutego 2010 15:27
🚫
Ktoś, zejdz ze mnie i znajdz sobie inne zabawki, ostatnio strasznie wszystkich pouczasz, jakbys sie bawila w cichego moderatora, albo znawce tematow wszelakich, a ja naprawde nie mam ochoty na zabawę. Opuszczam twoja piaskownice.

jasne,bo to ja się bawię w otwieranie kolejnych części wątków,w których nie udzielam się  😂
daruj sobie ten pseudo wyniesiony ton,a zapraszanie do korzystania z wyszukiwarki,to raczej dobry obyczaj,a nie moja fanaberia.piękny foch za zwrócenie uwagi,prawie jak szczypior 🤔wirek:
idź sobie pozadzierać nosa w swojej piaskownicy,bo dla mnie i dla mojej córki jeszcze za zimno na takie zabawy.
Proszę wszelkie animozje załatwiać via pw. Sprawa została wyjaśniona jednoznacznie.
deborah   koń by się uśmiał...
23 lutego 2010 18:20
darolga, yga, nie będziecie żałowały. gwarantuję.

kurcze trzeba dowiedzieć się jak to wygląda w pierwszym tygodniu lipca może rzeczywiście udałoby się w Rakowcu voltoekipę zgrać w jednym tygodniu
to byłaby zabawa !
asior   -nothing but eventing-
23 lutego 2010 18:27
Forta, a ja myslalam, ze z Dzionka przyjezdzacie do nas w wakacje.  🤬
Asior, bo przyjeżdżamy! Dzionka jeszcze o tym nie wie, ale wkróce się dowie. Ja tam planuję przełom lipca i sierpnia  😉
darolga   L'amore è cieco
23 lutego 2010 19:27
deb - wierzę, wierzę, zależy mi, ale kurczę, no muszę kogoś znaleźć do "współtransportu"... no i fajnie jakby się udało zrobić re-voltowy lipiec 😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
23 lutego 2010 19:32
Darolga doszła do Ciebie moja wiadomość na gygy?  😀
żeby nie było takiego OT to też się przymierzam do Rakowca  🏇
my z Dzionką jedziemy 02-11 lipca  😅
Ej ej, o czym ja nie wiem? Że niby gdzie jadę na przełomie lipca i sierpnia?? Dzisiaj gadałam "z Rakowcem" i jesteśmy z Fortą zabukowane. Aaaaale się cieszę  😍 😍
asior   -nothing but eventing-
24 lutego 2010 13:12
Dzionka, juz wszystko z Forta ustalilysmy. Termin wstepnie okreslony, nawet na zawody w okolicy sie zalapiecie  😁
[quote author=abstrakcyjna link=topic=61.msg497680#msg497680 date=1266929150]
Alee ja z Katowic plus chcę jechać z koleżanką...więc przyczepa 3konna musiała by być 😉

Nikt nie ma na Śląsku samochodu+ przyczepy albo ciężarówki?[
[/quote]


Oczywiście że ma i takową nawet jadę...chodziło mi że na 3konia już miejsca nie ma 😉
Gillian   four letter word
24 lutego 2010 18:59
Dzionka, juz wszystko z Forta ustalilysmy. Termin wstepnie okreslony, nawet na zawody w okolicy sie zalapiecie  😁


no ładnie, a o mnie to się już nie pamięta  🤬
asior   -nothing but eventing-
24 lutego 2010 19:22
Gillian, przeciez ty wiesz, ze zawsze mozesz przyjechac  🙂 Tym bardziej, ze masz rzut beretem.
Gillian   four letter word
24 lutego 2010 19:25
a gdzie zaproszenie na piśmie, czerwony dywan i dzieci z kwiatami?  🤬
Ano przyjadę! o!
czytam i czytam ten wątek i zastanawiam się czy ma ktoś do polecenia miejsce, gdzie można pojechać z własnym koniem na np. 2 tyg. i załapać sie na egzamin na srebrna odznake?
kurcze, to moze i ja na Rakowiec bym się skusiła  😁

o tym samym właśnie myślę 😀
i ja ... tylko chyba bez Hery. Bo ona skakać nie może no i trochę więcej by to wyniosło.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się