KOTY

Mazia   wolność przede wszystkim
14 lutego 2010 10:03
Właśnie wybieram się na wystawę  🏇
http://www.jedynka.waw.pl/
Ktoś z Was będzie ?
Obiecuję zdać relację i wrzucić jakieś fotki...
Mazia   wolność przede wszystkim
15 lutego 2010 10:20
Wystawa bardzo ciekawa, chodziłam i oglądałam i próbowałam spamiętać wszystkie te różnice między rasami, właściciele bardzo mili, opowiadali o swoich pociechach, dawali rady... np. jeden kotek rasy main coon ważył 15 kg  🤔 dla mnie szok! Niektóre rasy przecudne, mi najbardziej wpadły w oko orienty i koty syberyjskie  😉
A oto kilka fotek:





ten ostatni kot- jego umaszczenie...  😍  to jakiś rasowiec?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 lutego 2010 14:06
Mój kot zyskał miano 'Syberyjskiego'
A, że nie jest kotem wychodzącym to jest wypuszczana na balkon co jakiś czas. Zresztą sama się tego domaga 😉 . Ojciec ją ostatnio wypuścił wieczorem i zapomniał o niej. Całą noc spędziła na dworze, w swoim transporterze 🤔wirek:

O ile się nie mylę to jakiś Bengalski chyba jest ;-)
Mazia   wolność przede wszystkim
15 lutego 2010 14:31
Notarialna
BRAWO bengalski  😅
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 lutego 2010 14:35
Mazia, Ot specyficzne umaszczenie, a i ponoć bardzo trudne w wychowaniu 😉
bylam dzis odwiedzic mamuske mojego mlodego 🙂 mlody dosc podobny do niej jest 🙂


no i komorkowe foty małego ryśka
z cyklu WTF..


a tak se spi wlasnie..


w nocy znow bede miec wesolo bo niestety ale moj kot chyba znow ma areszt jednopokojowy :/ co nie wracam do dom to kot w pokoju zamkniety, a w pokoju wszystko pozrzucane po zabawie.. jakos jak byl dniami z duzym to tego nie bylo :/
no coz.. jeszcze dwa tygodnie i nie bedzie aresztu pokojowego. nie bedzie tez kumpla, ale chyba tesknic za nim nie bedziemy raczej.
Mazia   wolność przede wszystkim
16 lutego 2010 07:36
Magda ostatnie zdjęcie boskie  😜
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
16 lutego 2010 07:50
magda, cudo! Mam nadzieję, że powtarzasz krawaciarzowi codziennie ile miał szczęścia, że na ciebie trafił?

Co do bengali... znajomym hodowcom RUSków się zachciało, hihihi. Po pierwszym miocie zmienili definicję słowa armagedon, a RUSki nagle okazały się być bardzo niewymagającymi kotami. Foto młodych bengali ze strony opisywanej hodowli SKY-BLUE RUSSIA:


A przy okazji - foto mojego malutkiego Honsiaka (to samo źródło):

😍 😍 😍
Citka i Famcia - w kupie raźniej i cieplej  🙂

[img]http://www.hot.jpg.pl/inc/miniatura.php?kat=2010-02&n=e917f5e1957a342b8659061b0859f695&w=750[/img]
maluchy slodkie.. zeby one zawsze takie slodkie byly.. ja mlodemu wczoraj przypomnialam jaki byl fajny grzeczny jak byl mniejszy i... przespal wieksza czesc nocy 😀 a trafic to ja na niego trafilam i on sobie mnie przygarnal, a nie odwrotnie 😉 czasem sie zastanawiam, po co wzielam dodatkowy klopot, ale jak przyjdzie sie wtulic.. ehh 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 lutego 2010 11:15
Alvika, A Bengale przypadkiem nie pochodzą od krzyżówki z domowym kotem i jakimś dzikusem? Bo mają bardzo 'inne' umaszczenie'. Kiedyś na animal planet był cały cykl o kotach i akurat trafiłam na bengalskie.
Właścicielka opowiadała swoje perypetie w hodowli z bengalami, rzeczywiście różowo tak nie miała. Ponoć te kot mają adhd cały czas, reguły się ich nie trzymają, rozbebeszają dom po kawałku systematycznie.
Widziałam przypadek też w TV jak do weta przyniesiono bengala bez pazurów 😤 . Wet stwierdził. ze pazury wyrwane być nie mogły, bo zbyt profesjonalnie jest to zrobione. Krew mnie wtedy zalała 😤 Jak można kota pazurów pozbawić? :/

A swego czasu na bengala chorowałam, ale odechciało mi się tej rasy po przeczytaniu relacji i obejrzeniu paru programów 😁

A Hons ekstra 😜 😍
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
16 lutego 2010 12:50
sama się sobie dziwię, że jeszcze nie było tu moich koteczków  🤔wirek:
tak więc przedstawiam wam dzisiejszego Browara:




i wakacyjne zdjęcie Wirusa, bo dzisiaj odmówił spacerów. chyba mu zimno było  😂


Olciik świetne zdjęcia. koty również😉

A to mój szkodnik z czasów młodości:

ciekawe czy tam trzyma żarcie...




ja vampir..:



kot zdechł🙁ale podgląda czy widzę, że zdechł)




oo mysz...sasasaasasa:

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 lutego 2010 19:30
Kocham mojego kota. po prostu go kocham. Byłam dziś nie do życia, wiec walnęłam się na łóżko i oglądałam telewizję. Oczywiście znikąd pojawił się Alpinator i zaczął lustrować otoczenie, gdzie można by się położyć i zakimać. No i znalazła. Mam taki sweterek, który ma bardzo szeroką dziurkę na głowę, że tak to określę. Czyli jest taki jakby bez ramion. I Pinka uznała za genialny pomysł, żeby podnieść go sobie łapą i wejść pod. Wiec musiałyśmy leżeć dwie w jednym swetrze. Ale jak przytuliła mi sie do policzka, zamknęła oczy i zaczęła mruczeć... nie ma nic piękniejszego.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
17 lutego 2010 07:46
WSZYSTKIM KOTOWATYM (i - z rozpędu - ich ludzkim niewolnikom) - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO  :kwiatek:
Z okazji Dnia Kota, naturalnie.

Ja już złożyłam stosowną ofiarę do misek - a wy?
Wszystkiego Najlepszego! dla naszych kocich towarzyszy, żeby ludzie bardziej doceniali ich odstresowujace i lecznicze właściwości. A ofiara obowiązkowo bedzie podana 😀
Mazia   wolność przede wszystkim
17 lutego 2010 09:40
WSZYSTKIM KOTOWATYM (i - z rozpędu - ich ludzkim niewolnikom) - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO  :kwiatek:
Z okazji Dnia Kota, naturalnie.

Ja już złożyłam stosowną ofiarę do misek - a wy?

Jeszcze nie, szczerze powiedziawszy to nie wiedziałam, co oczywiście nie usprawiedliwia mnie  😡

a tu taka ciekawostka

http://deser.pl/deser/1,97052,7569078,Historia_na_Dzien_Kota__kotka_adoptowala_wiewiorke.html
No to najlepszego Pasozytom 😅 😅 :winko:

Az im sypne dodatkowo z tej okazji do michy 🙂
przyszłam po życzenia 😂
Nie wiedziałem, że przyszłaś tu i złożyłem je w innym wątku.
Prezes umie siad i zrób stójkę  😜
olq jaka fota zarabista ta pierwsza  😂

ktory kot chce stanac do zawodow z maniutkiem? konkurencja 'wyrzucanie piasku z kuwety krytej' - kto wiecej  😎
on juz sam siebie przechodzi.. ale przy tym jest ostatnio tak przekochany ze jak go nie kochac  😍

no i pan doktor powiedzial ze ciachac po jajkach juz mozna, wiec niedlugo sie wbiore z paniczem na podwojny zabieg.. niech no tylko sie cieplej zrobi...
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
17 lutego 2010 21:18
Również dołączam się do życzeń dla naszych futer 🙂 Niech nam żyją sto lat 🙂
Czy spotkał się ktoś ze wstrząsem mózgu u kota ?
Mam problem z moim kocurem, od 2 tyg ma zaburzenia równowagi( idzie prosto a tu nagle łup leży, pociąga tylnymi łapkami trochę), zachowuję się bardzo nieswojo, jest osowiały.
Przez tydzień dostawał antybiotyki, glukozę. W tym czasie nastąpiła minimalna poprawa, kot jadł i pił, troszkę lepiej chodził.
Jednak od 5 dni nie chce jeść, tylko dużo pije.
Podejrzewamy, że mógł dostać kopniaka od konia w stajni ( nie ma żadnych śladów na głowie, ani tkliwych innych części ciała).
Lekarz wykluczył wściekliznę, ale nie jest w stanie nam nic więcej pomóc.
Kocur jest strasznie biedny, wcześniej wykazywał chęć do życia, ale teraz jest coraz słabszych. Podaję mu codziennie witaminy na wzmocnienie ale to nic nie daje 🙁
Może ktoś się spotkał z podobnymi objawami u kota ?
Pozdrawiam
oj niefajne objawy.. nie da sie do innego weta na konsultacje uderzyc?
moze na forum miau zapytaj?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 lutego 2010 20:03
Magda, na forum miau usłyszy dokładnie to, co od Ciebie - że potrzebna jest konsultacja z innym wetem. No i ewentualnie znajdzie namiary na polecanego weta w swojej okolicy.

to zle? kazde info przydatne pewnie..
nie znam za bardzo tego forum, odstraszaja mnie setki watkow gdzie 99% wpisow to 'podnosze bo watek spadl na 2 strone'

p.s.
mlodemu sie ostatnie wdie noce odwidzialo i spal ze mna grzecznie! 😀 ale wysypywanie piasku z kuwety nadal jest jego top zabawa..
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 lutego 2010 20:41
To dobrze, ale szkoda, żeby Trol marnowała czas na zakładanie konta na kolejnym forum i czekanie na odpowiedź, którą w zasadzie już zna. W takim przypadku żaden wet jej via net nie odważy się pomóc, a tym bardziej osoby nie będące weterynarzami (chociaż tutaj nie ręczę za wszystkich).
Do pod-forum o wetach można wejść się bez logowania, znaleźć odpowiedni adres, zapakować futro do transportera i udać się na wizytę.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
18 lutego 2010 21:51
🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się