Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Nie, nie. Jego nie da się nie pamiętać 🙂. Próbowałam przypomnieć sobie filmy, w jakich grali ci, co ich kojarzę, ale wszystko wyciekło.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2010 17:25
Jakim programem przerobię: mp4 na 3gp ?
jak się robi zdjęcie kamerką internetową?  😡
około ile kasy z ubezpieczenia w szkole mogę dostać za skręcenie nogi, jeżeli stało się to na przerwie na terenie mojego liceum ?
Jak po niemiecku jest koń maści gniadej i kantar?
Kantar to Halfter . A gniady nie mam pojęcia .
Dzięki, więc koń z mojego projektu zostanie po prostu ciemno brązowy  😁
gniady - Braune
😉
Aquarius - American  Beauty  😉
trzynastka   In love with the ordinary
14 lutego 2010 16:05
[quote author=Antoś link=topic=20.msg483847#msg483847 date=1266084912]
około ile kasy z ubezpieczenia w szkole mogę dostać za skręcenie nogi, jeżeli stało się to na przerwie na terenie mojego liceum ?
[/quote]

zależy od ubezpieczenia.
Zasmucę Cię, że wiele ubezpieczeń nie obejmuje skręceń/zwichnięć.
busch   Mad god's blessing.
14 lutego 2010 16:18
ninevet - obejmuje, o ile pozostawią trwały ślad: np. ograniczoną ruchomość, trwała opuchlizna itd. Uwaga: ból wg. ubezpieczalni nie jest trwałym śladem (nawet, jeśli powiesz, że stale Cię boli/boli zawsze przy chodzeniu).
O odszkodowanie możesz wystąpić już po zakończeniu leczenia - zbieraj wszystkie możliwe papierki, zaświadczenia i badania. Pójdziesz na komisję, lekarz to wszystko zbada, oceni i zakwalifikuje (bądź nie) do wypłacenia odszkodowania.
Ja dostałam około 100zł (nie pamiętam dokładnej kwoty) -  na podstawie tego, że kostka po skręceniu ma gorszą ruchomość i jest trwale spuchnięta.
dzięki dziewczyny  :kwiatek:
no nic, mam nadzieję, że wypłacą mi coś tam ze szkoły. Pójdę jeszcze raz do lekarza i wtedy się zobaczy.
jak zrobic z serii skanow dokument PDF?
jak mam porobic te ksiazki to przeciez nie powysylam ich jako stado JPGkow  😂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 lutego 2010 18:01
masz maca więc łatwo będzie wytłumaczyć 🙂

zaznacz wszystkie te pliki i otwórz je w Preview. znowu cmd + A, natępnie cmd + P. pojawi Ci się ekran drukowania. na dole po lewej będzie 'PDF'. kliknij na ten przycisk, a następnie 'save as PDF'. w ten sposob wszystkie skany znajdą się w jednym pliku 😉
Edytka - wymiatasz  :kwiatek: 😅 😅 😅 🙇 🙇 🙇

probowalam znalezc w internecie, to wyrzucilo mi ze trzeba jakies specjalne programy instalowac, ale wszystkie byly dla windy. Wiedzialam, ze Apple MUSIAL rozwiazac to jakos przystepniej  💘 😅

Chyba napisze do Apple'a z pytaniem, czy chce zostac moja walentynka  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 lutego 2010 18:32
😁 jak coś będziesz potrzebować od maca to wal do mnie na facefucku jak w bum cyk cyk  😉

i specjalnie dla Ciebie walentynka od nagryzionego jabłka:
niemozliwe, znaczy ze dzis juz dostalam 2  😜 swiat sie konczy  😁
Murmel, całuje ręce Twoje!
In.   tęczowy kucyk <3
16 lutego 2010 19:27
Czy da się czymś pomalować silikon? Np mamy silikonową płachtę i chcemy na niej coś namalować : P
Dzisiaj wyczytałam w "Angorze", że krew można oddawać od 16 roku życia, za pozwoleniem rodziców. A teraz szukam po internecie i szukam i nic takiego nie mogę znaleźć.. Wszędzie od 18. Jak jest?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lutego 2010 21:48
Można wcześniej oddawać, moja kumpela regularnie oddawała przed 18stką, ale zawsze jeździła z ojcem. Oboje oddawali, ale niestety dostawała anemii.
Hmm. A karteczka ze zgodą nie wystarczy? Wątpię, żeby moim rodzicom się chciało ze mną jeździć specjalnie krew oddawać.. Albo muszę przejechać 50 km, albo ewentualnie na imprezach typu woodstock. Ale na woodstocku by mi było szkoda dnia, bo później taki zmulony człowiek chodzi..

Tak mi jeszcze wpadło do głowy. Ja mam niskie ciśnienie, zawsze ok 90/60, ale czuję się ok i po prostu tak mam. Nie będą robili problemów?
Jeśli nazwisko jest dwuczłonowe to inicjały mają ile liter? 2 czy 3?
Inicjały mają wówczas co najmniej 3 litery ( 4 jeśli dwa imiona)
Np. Ewa Kowalska -Nowak to E. K-N.
Ewa Anna kowalska- Nowak to E.A. K-N.
Myślnik zostaje aby określić dwuczłonowość nazwiska.

Czy da się czymś pomalować silikon? Np mamy silikonową płachtę i chcemy na niej coś namalować : P
Pomalować się da ale czy się utrzyma, to już inna kwestia. Spróbuj farby chlorokauczukowej - dość elastyczna i dobrze przywiera.

W radiu usłyszałem dziś starą piosenkę Golców i powróciła mi wątpliwość językowa. W tekście jest coś takiego :"... a tu gdzie to kretowisko, bedzie stoł mój bąk..."
Wydawało mi się, że bąki się puszcza, a klocki stawia. Czy w Beskidach mówi się odwrotnie?
Wiem, że problem głupawy, ale gdzie mam zapytać?
hmm a ja tam słyszę,że będzie stał bank a nie bąk  😎  🤣
Jaki bank miałby stawiać, skoro on sam przyznaje, że jest Golec?
Taki jest tekst piosenki - nosi ona tytuł "Ściernisko"

tak z innej beczki, to jest strasznie częste, że się przekręca słowa usłyszanej piosenki, niezłe hece z tego wychodzą  😁
No pewnie - całe dzieciństwo zastanawiałem się: kim jest Imrug?
Ten z piosenki: "Wlazł kotek na płotek Imruga..."
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2010 10:20
To tak jak kiedyś pożyczyłam zeszyt od znajomej z klasy by przepisać lekcję. Odkryłam, że omawiamy nową lekturę "Zbrodnia Ikara"* ;D


edit:
* poprawnie "Zbrodnia i kara".
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
17 lutego 2010 14:40
jest jakiś program dzięki któremu będę mogła zmienic rozszerzenie pliku z flv na avi?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się