kto pamięta Goldfevera i kamerę w boksie? www.marestare.com i inne kamery live

Co to była za światłość? Otwarte drzwi od stajni?
nie ma kunia!
kicia  😁
ten rozmazany kot zawsze jak sie pojawi doprowadza mnie do śmiechu 😀D

http://www.stallkamera.de/galerie/Fohlengeburt-2005-1/index.php o poród też był..
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 lutego 2010 16:35
oo papusia sobie xd  😁
A u mnie ciągle to samo zdjęcie, czy mogę poprosić o linka?, w to miejsce, gdzie się zmienia 🙇
trzynastka   In love with the ordinary
03 lutego 2010 19:18
już chyba z tysiąc razy było mówione, że kamerka jest czynna od 8 - 18
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 lutego 2010 19:22
Das Bild wird jede Minute aktualisiert, die Übertragung läuft von ca. 8 bis 18 Uhr. Sollte Coupe de Coeur mal längere Zeit nicht in seiner Box stehen, dann geht er seinem Haupterwerb nach - dem Springen von Wettbewerben. Dann ist er mit Ludger Beerbaum unterwegs auf den großen Turnieren dieser Welt.
🙄 🙄
Notarialna, ja sie generalnie domyslam co tam napisane, ale jak dla mnie to moglabys to wstawic tez po chinsku  😁 😁 😁 zrozumialabym tyle samo 😉

moge prosic o tlumaczenie calego wstawionego fragmentu?  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
już chyba z tysiąc razy było mówione, że kamerka jest czynna od 8 - 18

Dzięki i sorki 😡
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 lutego 2010 21:14
Kamera jest odświeżana co minutę, działa od 8 do 18 rano.
Coupe de Ceur jeśli nie stoi w stajni dłuższy czas udaje się na treningi, co jest jego głównym zajęciem - skoki przez przeszkody. Nastepnie z Ludger Beerbaum jest w drodze na duże turnieje na całym świecie.

Kaprioleczka, Tylko tyle zrozumiałam. Nienawidzę niemieckiego. Na szczęście od 3 lat nie miałam z nim styczności 😁
Aaaaa, ja dziś nie patrzyłam...!
A ten tego. Nie wiem, czy już ktoś to zauważył, ale to nie jest Goldfever, który jest KASZTANKIEM, a nie siwkiem... 😂
vissenna   Turecki niewolnik
03 lutego 2010 21:37
Czy ktoś mógłby pisać jakieś raporty codzienne? Bo nie mogę tego oglądać jak jestem w pracy a jestem ciekawa co u naszego Kupka  👀
vissenna - fakt, raporty by się przydały. Bo ja niby mam ferie... ale to jest tak... a tu wyjdę z koleżankami... a tu film obejrzę... a tu z psem się przejdę... to czasu nie ma! 😂
[quote author=Northern_Star link=topic=15631.msg470856#msg470856 date=1265232778]
Aaaaa, ja dziś nie patrzyłam...!
A ten tego. Nie wiem, czy już ktoś to zauważył, ale to nie jest Goldfever, który jest KASZTANKIEM, a nie siwkiem... 😂
[/quote]
Zauważył, w tytule wątku wspomniany jest Goldfever, ponieważ to jego poprzednio "śledzono".
[quote author=Northern_Star link=topic=15631.msg470856#msg470856 date=1265232778]
Aaaaa, ja dziś nie patrzyłam...!
A ten tego. Nie wiem, czy już ktoś to zauważył, ale to nie jest Goldfever, który jest KASZTANKIEM, a nie siwkiem... 😂

Zauważył, w tytule wątku wspomniany jest Goldfever, ponieważ to jego poprzednio "śledzono".
[/quote]

i idąc takim tokiem myslenia napisałam o nim!
przeciez kazdy kto ma choc troche pojecia wie ze goldfever był ryży...
CeraŁ   dużo dużo zmian..
04 lutego 2010 07:38
szkoda że nie natrafiłam na tą kamerkę wtedy kiedy była nad Goldfeverem  😜 bardzo lubiłam tego konia  💘

edit: kolejne widmooo .. tym razem z czymś dziwnym xd
o taczka przyjechała ;D i człowiek widmo 😉)
też to widziałam ;D
ściaganie pajęczyn 😁
a teraz kucyk już przyszedł 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
04 lutego 2010 08:24
a tu wygląda chocby nie miał połowy pyska   😁  to jest dopiero koń widmo  😲
ooo-drzwi od stajni otwarte...Czyzby siwy mial wrócic??? 😉 💘
Zabraliii...🙁(


Oby szybko wrócił:P
Manta   Tyłkoklep leśny =)
04 lutego 2010 11:08
a on nie wyszedl dopiero co?

Konio poszedl, kupy zostaly =)
Musiał wyjść w przeciągu 10 minut🙂

edit:
Albo mi się wydaje albo zabrali kupy 😀
haha- mam nogi czlowieka
a siwego jak nie ma tak nie ma 🙁
Ahh, sorry, ja Goldfevera oglądać - nie oglądałam, ale jakoś mi się tak skojarzyło, że on siwkiem raczej nie był 🤣 w każdym razie przepraszam za zaśmiecanie forum i takie tam. :P
Moje kolejne małe pytanko - czy ktoś wie, co ten koń ma zapięte na derce? 🤔 Bo jakoś tak nie mogę się domyślić. 😁
Sądzę, że to obergurt czy jakoś tak 😡, a pod nim podkładka😉
śpioszek  😀
Leży 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się