Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

kenna, hahaha odważna jesteś.  😂
wątek zamknięty
A ja mialam w lutym jechac na 2 tygodniowe szkolenia z nowej pracy do Wrocławia... ale zmienili zdanie w ostatniej chwili i jade do Warszawy 🙁
Czy ktoś to jest z Warszawy nie chciałby mnie czasem zaprosic do stajni ? 😀 Chetnie wpadne któregos razu miedzy 7 a 21 lutym, bo bedzie mi sie tam pewnie wybitnie nudzić w tej Warszawie samej. A chetnie bym konie zobaczyła i jakies zdjecia porobiła🙂

A w ogole koń zostaje pod opieką meża 😀 Jestem ciekawa jak im pójdzie 🙂
wątek zamknięty
Hypnotize ja zapraszam!  🤣
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 stycznia 2010 21:36
I ja i ja i ja.
wątek zamknięty
Super dziewczyny 🙂 Jak tylko dostane Grafik tych szkolen to od razu dam znac, co i jak i kiedy 🙂 Ciesze sie 🙂
Wiecie że Warszawa mnie przeraża? 🙂

A wogole własnie dostałam zdjecie jedno narazie z sesji z kiedys tam. Mój mąż robił je średnim formatem i są obłędne 😀
wątek zamknięty
Fin - trzymam kciuki!!!  🏇

Ja generalnie czekam aż koń wyjdzie z mam nadzieje ostatniego nieszczęscia jakie na siebie ściagnał i też mamy zamiar wrócić do pracy i stworzyć coś sensownego w tym roku 😉

Hypnotize - mega zdjęcie  😲 Poprostu cudowne  😜
wątek zamknięty
O ile nie wyjadę w tym terminie to też serdecznie zapraszam🙂
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
28 stycznia 2010 21:49
Hypnotize, do nas tez zapraszamy 🙂 a foto bardzo klimatyczne.

dostalam cala mase fot od Sierry i po cichu mysle nad jakas historyjka 😉
poki co taka jedna, czyli slonce prawie jak na majorce 😉

wątek zamknięty
szafirowa
Chetnie Was odwiedze. jak powiem meżowi ze mnie zaprosiłaś to umrze z zazdrości. Twoj koń był jedynym  koniem na świecie którego mój maż chciał kupić jak zobaczył na allegro. Do dzisiaj pyta mnie co tam u Niego iprosi zebym pokazywała zdjecia 😀

Super zdjecie 😀 Tez sobie musze taka fote machnać 😀
wątek zamknięty
ale Cross zmężniał!
fajne zdjecie no i słońce jest  😀iabeł:
wątek zamknięty
Hypnotize zapraszamy zapraszamy! Ale mam nadzieję, że odwiedzisz nas w dzień inny niż "mój pracowy" bo inaczej się nie spotkamy :/ 😉
wątek zamknięty
Sierra
Dni mam do dyspozycji wiele, w koncu bede w Warszawie az dwa tygodnie  👀
Bede miała wielkie pranie mózgu tam jak sadze... 😉
wątek zamknięty
Hypnotize, my z Pączuniem też, też!!
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
28 stycznia 2010 21:56
szafirowa  jest szał   🙂    💘
wątek zamknięty
Burza
No juz myslałam ze sie nie zgłosicie 😀   😅

wątek zamknięty
Hypnotize, no coś ty, nie było mnie przy kompie po prostu!
Ja myślę, że można by nawet z Sierra, jakiś mały weekendowy objazd zrobić 😉 lub wspólne ploteczki na kawce 🙂
wątek zamknięty
Hypnotize, no coś ty, nie było mnie przy kompie po prostu!
Ja myślę, że można by nawet z Sierra, jakiś mały weekendowy objazd zrobić 😉 lub wspólne ploteczki na kawce 🙂


Doskonały pomysł! Ale ponieważ w tym terminie moja szefowa ma urlop (także o żadnym dniu wolnym nie może być mowy) to proszę o zarezerwowanie na nasz objazd niedzieli 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Burza, Sierra
Niedziela pasuje mi 7 lutego ( moge przyjechac wczesniej do Warszawy 😉 ) albo w nastepna, bo na sobote chciałabym wrocic do domu żeby skontrolowac stan mieszkania i konia... 😉
wątek zamknięty
No i życie stało się prostsze! 😀
wątek zamknięty
07.02 mi pasuje 😉
wątek zamknięty
No to mnie też pasuje. Odezwe sie jeszcze do Was pod koniec tygodnia przyszłego, i powiem co i jak 🙂
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
28 stycznia 2010 22:09
Hypnotize, no to mamy z Twoim mezem cos wspolnego- bo dla mnie to tez byl jedyny kon na swiecie, ktorego chcialam kupic 😉 pozdrow meza od nas koniecznie 🙂 i 7.02 juz wpisuje w kalendarzyk 😉
Siwe  :kwiatek:
korsik, troszke zmeznial, ale... glownie to przytyl mi skubany 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 stycznia 2010 22:32
Hypnotize super fotka  🙂 a Warszawa nie jest taka zła (ja tam bardzo lubie moje miasto  😉 ) a gdzie macie nocleg? Jakby co, to ja jedynie moge zaprosic do odwiedzenia mnie w pracy w hotelu  😉

szafirowa Ty się opalasz, a Crossowi wąsy zamarzły  😁 Bardzo zmężniał Ci koniowaty. Wielki  👍 za ogrom pracy włożony w niego  🙂
wątek zamknięty
szafirowa nie zamarzłaś?  🤣
wątek zamknięty
Hypnotize ja też nieśmiało zapraszam, jak znajdziesz chwilkę oczywiście 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
29 stycznia 2010 00:38
to i ja wrzuce male fotostory. bo i konia ostatnio tylko na zdjeciach ogladam (z przerwami na weekendy :/) mam nadzieje ze potrwa to najwyzej do konca tygodnia...
(wiem ze malo dynamiczne ale on jest taki smieszny  😂 ) z gory przepraszam za ilosc. ale w zamian obiecuje ze w najblizszym czasie nic nowego nie bedzie!

-ej Ty, co tam masz?
-a marfef ;] ale dostaniesz jak bedziesz grzeczny Gadzie


-nie dasz???


-to sam sobie wezme!!
-!!!!


-no nie kochany, tak to my ze soba gadac nie bedziemy... wychodze!
-?

...

-ok juz jestem grzeczny, to dasz marchewke?
-nie

-no daaj marchewke
-nie.


-chyba slyszalem marchewke!! dasz?
-nie...


-turba dawaj ta marchewke!!
- eee... nie! zygu zygu zygu  😎


na koniec gilominek wrzuce jedno z sniegowego szalenstwa - widac na nim ze moje jojczenie o iscie rekreanckiej kondycji (jego i mojej z reszta tez!) to nie kokieteria  😂  wiem, pad sie wysunal - ale jesli ktos jest na tyle przebiegly zeby to zauwazyc, powinien spostrzec tez ze to nie moje siodlo tylko pozyczona skokowka - jak widac - nie podpasowala nam za bardzo 🙁



zdjecia robila jak zwykle niezmiernie twarda Dominika Frej 🙂


Hypno jak bedziesz miala czas wpasc jakos w tygodniu to tez zapraszamy 🙂
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 stycznia 2010 02:35
kujka, ale macie szałowy zestaw!  😲 😅 😍
wątek zamknięty
a ja oszalałam na punkcie miny Gila na drugim zdjęciu;]
wątek zamknięty
Zestawik prześliczny 😉
wątek zamknięty
kujka - ten pad to kolor "coral"? czy jakis inny? bo wydaje mi sie, ze mam taki sam ale z drugiej strony u Ciebie wyglada duzo bardziej rozowo niz u mnie (moj jest zdecydowanie bardziej czerwono-pomaranczowy). Moze to przez owijki, ktore juz zdecydowanie podchodza pod ladna malinke; one sa od kompletu od padu czy jakies dopasowywane z innej firmy?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.