sklepy internetowe

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
13 stycznia 2010 20:44
Ode mnie również duży + dla animalia.pl. Nie ma problemu, żeby przenieść jakiś produkt z jednego zamówienia do drugiego (bo np. kończy mi się karma dla kotów, a na glinkę mogę poczekać, więc bach ją do zamówienia z resztą końskich gratów).
Monny   bez odbioru .
13 stycznia 2010 20:56
+ dla amigo-konie 12.01 nadana wysyłka, dzisiaj już u mnie  😜
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 stycznia 2010 23:26
+ dla Jarpola - szybko i sprawnie, wszystko przepiękne i z dobrych materiałów.
Plus dla Amigo oraz plus dla sklepu KońskiŚwiat - szybkie wysyłki, bardzo dobry kontakt
animalia...giga plus ,znakomity kontakt, bez sciem itp.staja na glowie by zadowolic wrednego klienta🙂
Neutral dla EquiStore. Obsługa, czas realizacji zamówienia bez zarzutu ...niestety sugerowane stawki dostarczenia paczki nie mają pokrycia w rzeczywistości - za przesyłkę zapłaciłam o 10zł więcej  🙄

Plus dla Amigo - szybko, sprawnie, zgodnie z opisem
krolik, jak to? 😲
prawdopodobnie mają niezaktualizowane stawki ... dziś odebrałam przesyłkę, więc nie miałam czasu tego wyjaśnić
Macie może maila do lamri? Bo zapomniałam o niego spytać a pani już ze sklepu wyszła 😉
Severus   Sink your teeth into my FLESH
18 stycznia 2010 09:53
+ dla:

ihaha.pl
konik.com.pl
konskiswiat.pl
Gigantyczny plus dla Lamri- super promocja, natychmiastowa wysyłka i rewelacyjny kontakt 🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
18 stycznia 2010 16:04
+ dla Equiversum
ode mnie też wielki + dla Lamri, siwetna promocja, wspaniały kontakt i szybka wysyłka (zamawiałam w niedzielę późnym wieczorem, a dziś już mam ochraniacze 😀)
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
19 stycznia 2010 18:25
+ dla Pasi-Konika. Przede wszystkim za wytrwałość w kontaktowaniu się z klientem, do którego ciężko się dodzwonić, a pocztę sprawdza raz na tydzień.
duży plus dla sklep.bergo.pl   ciekawa oferta, promocje, b.dobry kontakt, ekspresowa przesyłka, polecam
Dziewczyny a czy ktoś jeszcze zamawiał pady w Gildranie?? Bo pani mówiła ze dostawa będzie w tym tygodniu i póki co nie mam od nich żadnych wiadomości.
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 stycznia 2010 16:24
+ dla Hidalog

+ dla mksklep'u ( :kwiatek🙂
MEGA + dla LAMRI - zamówienie złożyłam w środę ok. 17 a czaprak doszedł w czwartek dnia następnego o 9.30

+ dla Caprioli
+ dla cztery-kopyta.pl - dostałam wszystko, co zamówiłam, prosto do stajni - dowóz gratis w okolicach Krakowa 🙂
ogromny + dla www.konskisklep.pl przesyłka ekspresowa zakupiłam 3 derki i są świetne bardzo polecam to uczciwy sklep  🙂 i uczciwe osoby  😉
Czekam na kokradki do grzywy ze sklepu okser. Już od świąt. Jedna pani mi woczraj napisała ze nie będą ich mieli w tym kolorze co chciałam i mam wybrać inny. Natomiast druga pani dzisiaj mi napisała że w przyszłym tygodniu już będą  😵 i komu wierzyć??
Poraz kolejny daje ogromnego + dla caprioli. Zamówiłam dwie rzeczy wczoraj i juz dzisiaj mam. Zamawiając kilkakrotnie z tego sklepu zawsze byłam tak jak i dzisiaj zadowolona🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 stycznia 2010 14:19
+ dla GNL  szybko i konkretnie
aga, to zalezy od tego kto byl ta pierwsza a kto ta druga pania.
Jak dla mnie + dla: sklepu Lamri i okser. Właśnie czekam na przesyłkę z mksklepu, ale już mają u mnie ogromny + 😉
Większość sklepów szybko wysyła swoje produkty. Najszybciej jeśli płacimy za pobraniem.^ Dużo, jak wiecie zależy też od firmy kurierskiej🙂
- dla twojekarmy.pl zamówiłam u nich paszę 28.12 do tej pory nie doszła, zero wiadomości,dopiero jak zapytałam się kiedy mogę spodziewać się paszy to odpisali,że mają z nią problem, teraz napisałam w poniedziałek i do tej pory nie dostałam odpowiedzi  🤔 może tylko u mnie się to przytrafiło,ale nie fajna sytuacja. 🤔
A okser ma coraz szersza oferte Eskadrona. Juz nie tylko kolekcyjne, ale wlasciwie caly katalog ochraniaczy, derek itp. ze standardow.
a jak z realizacją zamówień z konik.com.pl?? długo się czeka?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 stycznia 2010 14:46
Mała Mi wysyłka natychmiastowa, przychodzi na następny dzień. plus super kontakt ze sklepem 😉
to super! choć do mnie raczej przyjdzie dopiero w pon, bo zamawiałam w piątek późnym wieczorem
ale to i tak szybko!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się