produkty ANKY

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 08:54
Likier no moja tez ponoc pognieciona i przybrudzona przy popregu, chociaż mówi ze lepszy stan niz kobalt i khaki zobacze ja w przyszlym tygodniu dopiero 🙄
Dramka mam identyczny pad bicolorr jak ten którego zdjęcie wstawiłaś. Jeżeli chodzi o porównanie jakościowe, to jak dla mnie Anky wypada zdecydowanie gorzej
Precelek, a jaki on jest od wew?? Jaki materiał??
precelek nie brudza sie szybko te paski białe?
co do polopadów, to te w paski od gładkich się różnią
po pierwsze pasiaki mają podszycie z siateczki a gładnie z mocnej, czarnej bawełny, po drugie pasiaki mają inny materiał zewnętrzny-taki troszkę zamszowy, a gładkie mają grubą bawełnę (chyba to jest bawełna), taki mocny i fajny materiał

ja mam 2 polopady gładkie, ale 1 dopiero był ze 2 razy prany, dla mnie rewelka, tylko że są dość sztywne i w małej pralce może się dokładnie nie doprać.
bo zastanawiam się nad flaxem...  🙄
Mój polopad gładki dopiera się bez problemu i po praniu wygląda jak nowy.

Jakiś czas temu chwaliłam się, że w Austrii dorwałam pady identyczne jak Anky. Jak mi się uda to dziś będą fotki czarnego na modelu😉Biały zostawiam sobie na zawody, a Ankę sprzedaję, a żółty chyba też sprzedam,bo już mam dwa inne żólte czapraki.
dawaj fotki szybko ^^
i właśnie dziewczyny dlatego nigdy nie zdecyduje się na używany pad czy cokolwiek. nawet jeśli by był to jakiś mega oszałamiający kolor. wole dać więcej za nówkę 😉

btw: nie wiecie gdzie można dostać jeszcze kreta blue?
Dramka nie brudzą się jakoś wyjątkowo, zresztą w razie czego zapraszam na oglądanie w realu, daleko nie masz  😉 bardzo lubię te pady. co do podszycia od wew. strony to szczerze przyznam że nie pamiętam, muszę obejrzeć w stajni  🙂
Ja niestety uważam, że polopady są jakości zupełnie nie adekwatnej do ceny. I dlatego mój urodzinowy polo idzie w świat.  🤔

Moim zdaniem moje ES'y i ANKY są dużo, dużo lepszej jakości, wykonane z lepszych materiałów (nie tylko spód i wierzch, ale i przeszycia, czyli użyte nitki), są dokładniej odszyte. Poza tym mnie ich sztywność i grubość (a przez to ich układanie się) nie zachwyca.

Więcej polopadu (tak jak i cottona, i cottona NICI, bicolora) nie kupię. Dla mnie nie warte swej ceny  🙄
ja właśnie jestem ankoholikiem i poczatkujacym eurostaroholikiem...

ale myślałam też nad eskadronami, ale na cottony mi szkoda kasy, mimo że tanie to to takie szmatki, a polopady drogie... i sama nie wiem😀
To powiem szczerze, że ja mam zupełnie inne odczucia.Wg mnie układają się o wiele lepiej niż Anky i mój Euro Star max. Mi Max jakos dziwnie się układa nie wiem czemu...
tak jakoś mi się marszczy za siodłem
ja mam tylko takie wrażenie, czy te maxy wszechstronne są strasznie malutkie?
no właśnie ja dużo bardziej wolę euro-stary i polopady niż anky ale to już kwestia gustu jest  🙂
Kiedyś kupiłam cottona, uprałam normalnie... lekko (ale jednak) wyblakł, i to po pierwszym praniu! A był czarny, więc grafitowego nie potrzebowałam...  🤔 Sprzedałam.
Potem kupiłam cottona NICI, i to co wyjęłam z pralki przeszło moje najśmielsze oczekiwania  😵 Lekko wyblaknięty, sfilcowany i skuleczkowany przy popręgu, pomarszczony, niedoprany z pomarszczoną (skurczoną lekko?) lamówką...  🤔 Sprzedałam.
Dostałam na urodziny przepięknego polo Coriander. Pojeździłam, uprałam i jak wyjęłam to mało nie padłam: ślady od siodła zostały, i na trzy przeszycia w dwóch poszła nitka przy lamówce. O tym, że się nie dopłukał to już inna bajka  🙄
Pożyczyłam od Ciski Bicolora i to jaką ja gehennę przeszłam żeby go doprać, a potem ona...to już my wiemy najlepiej.

W między czasie używałam normalnie ANKY i ES'y. Wszystkie prałam tak samo, a tej samej pralce. Żadnych, ale to żadnych z nimi problemów nie miałam.

Wszystkie czapraki układały mi się dobrze: i Eskadrony, i ANKY i ES. Patrząc z punktu widzenia jakości do ceny, a ceny do praktycznego zastosowania i komfortu używania (czyli też prania) to jestem bardzo bardzo na nie. Eskadron szczerze mnie rozczarował na prawie każdym polu (owijki, czapraki, pady, kantary), tylko ich derki sobie - jeszcze - cenię.

Także ja jestem mocno na nie, bo nie miałabym im nic do zarzucenia, jakby kosztowały wszystkie rzeczy dokładnie o połowę mniej. Ale przy tych cenach to dla mnie jakieś kosmiczne nieporozumienie.  🤔wirek:
Sierra co do jakości eskadronów cottonów zgadzam się w 100%. u mnie zostają tylko te nieliczne sztuki które zachowują kolor i kształt po praniu. Za taką cenę to nieporozumienie  🤔
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 10:01
ja euro stara mialam tylko light corda i pozatym ze byl sliczny i dobrze ukladal sie pod siodlem to bylam na nie..
nie dopieral sie, po 3 praniu zrobil sie szmatkom i przestal sie ladnie ukladac....
teraz daje szanse strip in ma byc niby w przyszlym tygodniu zobaczymy
Na szybko zrobiłam fotkę padu.Niestety niezbyt udana bo mam jakiś problem z aparatem i wszystko wyszło jakoś inaczej niż w rzeczywiśtości:/
Monny   bez odbioru .
16 stycznia 2010 10:08
D&A, piękny  😲
Gdyby mnie zakręcić dwa razy i kazać strzelać to bym powiedziała ze na bank ANKA
W rzeczywistości nie jest taki jakiś pognieciony i ma kolor taki bardziej cytrynowy.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 10:12
D&A ale na fotce wyszedl piekny tak złoty 😜
Tu wyszedł bardziej jak straw a w rzeczywistości do banana chyba jest bardziej podobny.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 10:19
a czym jest od dolu podszyty?
Od dołu ma siateczkę taką samą jak Anky, materiał identyczny też taki sam.Różni się tylko troszkę innym wycięciem z przodu. Dobrze,że nie było więcej kolorów bo bym zbankrutowała-i tak wszystkie wykupiłam;p
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 10:28
ile kosztowalo takie cudo 🤔
tansze..? ile to na Polskie?
75$ to raczej powiedziałabym droższe. nie dużo, jakieś 30 złotych.

ponawiam pytanie, czy wie ktoś gdzie można dostać kreta blue?
Dobra może nie tańsze :P oglądałam owijki i tam było też zdjęcie padów i się zasugerowałam ... wychodzi 210 zł za nie (75*2,8)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się