Końska rewia mody cz. 3

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 stycznia 2010 18:00
Ta derka Eskadrona "Clima Balance" jest produkowana tylko w jednym, grafitowym kolorze 😉


na niemieckim e-bay widziałam ją tez w kolorze jakiegos dziwnego turkusu/petrola (???)?

ktoś- piesowa derka piękna  😍
a ten polar to napewno fango? fango ma całkiem inny kolor- czy te derki wgl występują w kolekcjach?
macałam ją  w katowicach i bardzo mi się spodobała 😉

nie na pewno  🤣 ktoś mi zasugerował i tak się tego trzymam  😉
anyway,derka bardzo fajna i funkcjonalna,choć nawet tu na re-volcie czytałam skrajne opinie...zdaje mi się,że caroline i k_cian takie też mają/miały 👀
wątek zamknięty
Na pewno jesień/zima 2005 😉 Razem z anthrazit-bordeaux weszła również do sprzedaży kolekcja Schoko-Orange i Nici Hellblau-Creme 😉

wątek zamknięty
Widziałam na żywo tą derkę (Zen :kwiatek🙂 i na 100000% nie jest to antracyt-bordo. Na żywo ten kolor to coś pomiędzy szarym papierem a khaki, a lamówka jest oliwkowo-rdzawa.

Kolekcja antracyt-bordo, to było bordo w kolorze wina i jasny szary, coś jak ANKY Grey.
wątek zamknięty
Dla mnie na żywo ta derka to taka zgniła szlamowa oliwka 😉 z rudym rantem.
wątek zamknięty
Szukam, szukam i nie moge znaleźć  🤔wirek:
Możecie mi podlinkować jakiś sklep internetowy, który sprzedaje cottony z nowej kolekcji eskadrona ?
🙇
wątek zamknięty
W takim razie derka może być z kolekcji schlamm-rost-kitt. Tylko że to już jest jesień/zima 2006 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Tam nie maja cottonów, ja zamówiłam swój w equishopie, ale sa tez na okserze.
wątek zamknięty
Ja się poddaję 😵 Mam taką dziurę w głowie, że nie pamiętam nawet kiedy i gdzie kupiłam ten polar 😡
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Kurczę, to może rzeczywiście być Schlamm-rost-kitt, a dokładnie Derka Economy Schalmm  😜

Że ja na to nie wpadłam...

A derka bardzo, bardzo mi się podoba. Dzięki Zen raz jeszcze!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Lol, a ja tylko opisałam odczucia 😉

Sierra, kiedyś taką zdobędziesz.. 😀
wątek zamknięty
Ale jak zwykle nigdzie nie ma już nic w kolorze flax... 💃
wątek zamknięty
Dziewczyny ! 😀
Ratujcie ! Kiedyś kupiłam kantar, jednak nie pamiętam jakiej jest firmy  🙄 Chce go sprzedać, więc taka informacja jest mi jak najbardziej potrzebna .
Kantar kupowałam internetowo, nie ma on metki, co utrudnia znacznie sprawe..na poczcie nie mam tych wiadomosci, dysk mialam formatowany ...
Wiem , wiem, jestem dziwna , juz sie z tym pogodziłam  😁
Więc może Wy rozpoznacie firme ?
Ostatnia nadzieja jest w Was ! 😀
Z góry dziękuje !  :kwiatek:

http://img686.yfrog.com/i/p1010238.jpg/
wątek zamknięty
Skąd Ja to znam.. 🙄
wątek zamknięty
Atutowa ., to jakiś no name.
wątek zamknięty
A jednak kantarek pasuje na moją kobyłę  😅  zdjęcia nie wyszły bo nie chciała pozować
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 stycznia 2010 19:29
fantazja od precelka 👀?
wątek zamknięty
Zairka tak  😀
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
01 stycznia 2010 19:38
Ja dzisiaj wróciłam do domu i czekał na mnie mój prezent- kantar eskadrona z kolekcji jesień/zima lavender. Jest śliczny. Zrobię jutro przymiarkę na koniu 😉
wątek zamknięty
a ja w poniedziałek wpłacam pieniążki za ankę... już nie mogę się doczekać, jednak przetestuję ją dopiero w lutym  😵

nie mogę, przez to, że siedzę w domu cały czas coś kupuję 🤔wirek: 👀
|jakie owijki do anki banana?
10 będą ok?
wątek zamknięty
fair play bananowe bedą dobre napewno
wątek zamknięty
dzięki ciska. wie ktoś jak z jakością u tych fairplayowych owijek?
wątek zamknięty
dzięki ciska. wie ktoś jak z jakością u tych fairplayowych owijek?


ja  np. nie lubię fairplayów :/ dla mnie polar średni. Zato Jump Tec to mój ulubione zaraz po eurostarowych.
wątek zamknięty
Oj dla mnie eurostary nie baudzo. Nie powiem, że kiepskie ale dziwne. Numer jeden to Anky.
wątek zamknięty
wg mnie jumpteci mają beznadziejny polar, ja najbardziej lubię waldhauseny, eskadrony i polubiałam anky
wątek zamknięty
dla mnie jump tec'ki są beznadziejne , cienki i sliski polar 
wątek zamknięty
polar jest dość cienki ale wytrzymuje długie lata. A jak ja zawijam zawsze na podkładki a polar miałby być jakiś strasznie gruby to nogi wyglądałyby jak jakieś wielkie buły. Ja wolę cieńsze polary. Najbardziej to i tak lubię elastyczne 😀

Anky nie posiadam. Mam za to eskadronowe i polar się trochę "skulkował" wiec dla nich też jestem raczej na nie.
wątek zamknięty
a ja właśnie sie dziwię, jak patrzę na eskadrony bo wszystkie mają te 'kulki' i są zmachacone, a moje nie- fakt nie używałam ich dużo ale pare razy owszem
wątek zamknięty
Ma ktoś zdjęcie cottona moon na koniu? Najlepiej na gniadym koniu?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.