Końska rewia mody cz. 3

chyba pink i smurf najbardziej;]
wątek zamknięty
Kayra myślę że ten niebieski, chyba smurf sie zwie
wątek zamknięty
Niciaki by były ładne bez tego konika, tak to są jednak troche za dziecinne jednak.. chociaż przez chwilę miałam ochotę na smurfa  💃
wątek zamknięty
Likier, ja mam nici polopad, on sam faktycznie wyglądał dość dziecinnie... a na koniu jest ok  😜
wątek zamknięty
Kayra pink  😜

a nam ''mikołaj'' sprezentował czaprak horze  😁
wątek zamknięty
Kayra, smurf, albo pink będzie świetnie wyglądał, ale wg mnie smurf ładniejszy  😜
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
24 grudnia 2009 19:55
No właśnie nad tymi dwoma nie mogę się zdecydować
Nirv, masz jakieś fotki polo padu pod siodłem? Ja niestety padu na kucyka dostać nie mogę...
wątek zamknięty
Nirv mogłabyś wstawić tutaj zdjęcie w tym niciaku Pamira? bo mi się na twoim fbl nie wyświetla .

(zostałam wyprzedzona  😡 )
wątek zamknięty
wstawiałam, ale raz jeszcze wstawię - pod siodłem Prestige 18 cali





i z okazji Świąt - życzę Szmatocholiką wszystkiego najlepszego, dużo końskości i dużo tanich szmatek!

wątek zamknięty
Nirv, komplet jest obłędny!
Ale powiem Ci tak, że średnio wygląda na Twoim koniu, musisz się z tym pogodzić, większy z niego będzie pożytek na innym koniu, ja tam na przykład takiego znam.... wcale się nie obrazi jak mu go oddasz 😉
wątek zamknięty
[quote author=kare_szczescie link=topic=29.msg415205#msg415205 date=1261686715]
Nirv, komplet jest obłędny!
Ale powiem Ci tak, że średnio wygląda na Twoim koniu, musisz się z tym pogodzić, większy z niego będzie pożytek na innym koniu, ja tam na przykład takiego znam.... wcale się nie obrazi jak mu go oddasz 😉
[/quote]

chyba się pogodzimy z tym że średnio wygląda  😁 oboje go lubimy :P jeszcze musze się nauczyć ukłądać go pod siodełkiem, bo krzywo założyłam jakoś  😤
wątek zamknięty
licorne ehh ten czaprak mnie już męczy i męczy. Widziałam w katalogu jeszcze taki jak twój ale z odwróconymi kolorami (biały z czekoladową/brązową lamówką) tylko że zdjęcie takie se było i nie mogłam się mu dobrze przyjżeć no i się ostatecznie nie zdecydowałam....
wątek zamknięty
Lalki jak bardzo różnią się od siebie ES Max Sesame i Cream?
wątek zamknięty
Mam es w kolorze sesame, niestety cream widziałam tylko na zdjęciach, ale wydaję mi się że cream jest jaśniejszy, mój to taki bardziej ''brudny'' beż, moim zdaniem sesame jest ciekawszym kolorem. Do tego padu mam również owijki, które dobierałam ''na żywo'' przykładając do padu i o dziwo owijki es cream bardziej pasują do sesamu niż te od kompletu.
wątek zamknięty
**Ola**, to znaczy, że żadnym z nich nie mam się co interesować, owijki ES Cream pasują do Anky Sand więc Cream i Sesame muszę być podobne. Dzięki 🙂
wątek zamknięty
Nie ma za co 🙂
wątek zamknięty
**Ola**, a w sumie.. może daj fotkę 😀
wątek zamknięty
Tutaj zdjęcie ze szmatoholików ale mało korzystne 😡:
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/24/201#i
Zaraz poszukam czegoś lepszego😉
wątek zamknięty
czy ja wiem czy sesame ładniejszy? mam i sesame i cream i jak dla mnie cream wygrywa 🙂
sesame jest o dwa tony ciemniejszy niestety zdjęciami dysponuję jedynie cream tu na bardzo ciemnej czekoladzie  🙂
wątek zamknięty
**Ola**, na szmatoholikach widziałam ale tam te odcienie się prawie nie różnią.

Precelek, waham się czy nie dać szansy Maxom jeszcze raz 😉
wątek zamknięty
ja uwielbiam maxy  😍 co prawda nie tak jak stripe czy cross iny-y ale jakościowo sprawują się całkiem nieźle  😉
wątek zamknięty
Precelek, ja ich doprać nie mogłam nigdy, bo układały się nieźle no i są taaakie wielkie 🙂
Jeszcze Umbra mi się podoba. I Rosa, która o ironio była przez Libelkę sprzedawana.
wątek zamknięty
Burza ten pad mam od Libelli własnie  😉 zdjęcia ma jakieś 1,5 roku  🙂 i pad  nadal dopiera się super i nic się z nim nie dzieje
wątek zamknięty
Cream tak? Wytrzymałe to one na pewno są 🙂
wątek zamknięty
Sahne-Cream. uwielbiam go  😍 aż go z szafy odkopię  🏇
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
24 grudnia 2009 21:22
Dziewczyny dzięki za pomoc  :kwiatek: 🙂 Faktycznie zdecyduje się na smurf 🙂  😅
wątek zamknięty
na rosę Libelkową nie zdążyłam 🙁

a maxy bardzo lubię, ładnie sie układają, mi fajnie się doprała fuksja. chciała bym szmaragd (max, albo stripe-in), rosa, albo plum, lub blueberry, delf/peackok, i ten stripe in którym Precelek niedawno się lansowała tu, jest cuuuudny  😜 !
wątek zamknięty
Kurcze nie mogę znalesc nic sensownego, może to zdjęcie Ci pomoże:
sesame:

A i wprowadziłam w błąd, owijki do tego są w kolorze Sahne (to to samo co cream??)
wątek zamknięty
One muszą się różnić minimalnie odcieniami 😉
wątek zamknięty
Dla mnie Sesame, to "brudny" lub może raczej "zakurzony/przyszarzały" Cream. Zdecydowanie zimniejszy odcień, od naprawdę ciepłego Creama 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.