CSI*** parada jeździecka katowice 4-7 grudnia

Prawdopodobnie i ja się wybiorę w tym roku popatrzeć 😉.
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=7.msg345498#msg345498 date=1254338836]
afhata dzięki za link. 2 dni urlopu na czwartek i piątek załatwiony  😀iabeł:

Czy ja jestem ślepa czy jeszcze nie można kupić biletów  👀
[/quote]

Niestety, biletów jeszcze nie ma.
Ja byłam w zeszłym roku i w tym także na pewno będę. Urlop już załatwiony 😀
Ja w tym roku nie dojadę.
Dlatego poproszę o fotki moich byłych podopiecznych: Lakmusa, Ladylike, Uventi H :kwiatek:
w zeszłym roku byłam tylko w ostatnim dniu (i jeszcze wbiegłam na ostatni konkurs spóźniona z pół godziny), dlatego w tym roku koniecznie muszę być we wszystkie dni, a uczelnię najwyżej nie pójdę, w pracy zawsze wolne się jakoś załatwi 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 października 2009 01:03
Też bym chętnie się wybrała, tylko zastanawiam się czy jest sens jechać tylko na jeden dzień. W sumie jakoś bardzo daleko nie mam, nie całe 200km.
Ale z drugiej strony jak będę chciała na wszystkie dni to muszę załatwić nocleg i wtedy już wchodzą w grę większe koszta.
warto jechac nawet na 1 dzien! szczegolnie kiedy ma sie w planach, obok spedzenia super imprezy, takze zakupy  😍 bo przyjezdzaja mili panowie z DE z super cenami, a i inne marki robia tam duze upusty... ja bede na pewno 😀 (w koncu to okres gwiazdkowy)
Szkoda tylko, że nie ma tego organizatora co rok temu, http://www.indeks.fora.pl/csi-w-katowicach,18/parada-jezdziecka-csi-cdi-2009,327-15.html  - tu można przeczytać, pod koniec drugiej strony.
jest strona ale prawie "pusta"  http://csi.katowice.pl/
stara nie dziala jak na razie ...

a kto byl organizatorem w zeszlym roku poza Sas-Jaworskim?
A czy ktoś bedzie jako wolontariusz? 🙂
Ja miałam być, ale spotkanie jest w sobotę o 10 rano, a ja będę w tym czasie na lotnisku w Bolonii. Chyba, że jakoś z "drugiego sortu" mi się uda 😉
E szkoda, bo im wiecej tym lepiej 🙂
Odnośnie biletów, przećwiczyłam zamawianie przez TicketPro. System nie jest idealny i kilka razy mi się zawieszał, ale w końcu udało się, bilety zamówiłam, sama wybrałam miejsca - udało się bez problemu zająć w drugim rzędzie przy bandzie - kliknęłam w zeszłym tygodniu, a dzisiaj Pan Listonosz przyniósł dzisiaj list polecony. Będę na finałach w niedzielę, już się nie mogę doczekać zawodów i zakupów  🙂
Kto był w zeszłym roku jako wolontariusz?
Ja byłam w tamtym roku i według mnie impreza była dobrze zorganizowana. Przyciągała zarówno miłośników jeździectwa, starych bywalców jak i laików. Dużo pokazów. Szczególnie super wyszło powożenie, dużo śmiechu było przy wyścigu dzieci na kucach  😍.
W tym roku też się wybieram, a ze mną forumowa Polonez.
Ogladac czy na wolontariat?
oglądać 😉
Na szczescie wszyscy wyzdrowieli i wybieramy sie do spodka,zarowno jako widzowie jak i uczestnicy  😉
trzynastka   In love with the ordinary
11 listopada 2009 21:01
Na szczescie wszyscy wyzdrowieli i wybieramy sie do spodka,zarowno jako widzowie jak i uczestnicy  😉


chwal się których koni wypatrywać 😉
Czy ktoś się orientuje gdzie jeszcze mozna kupić bilety oprócz ticketpro i eguishop?
Np. w Empiku krakowskim?
salto piccolo
A ja tam bede sie krecic jako wolontariusz 😀
Lenna - wypatrywałam Parady, gdy ostatnio byłam w Empiku, ale widziałam tylko ogłoszenia o koncertach. Może spróbuj zadzwonić, żeby mieć pewność?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 listopada 2009 02:52
Lenna można kupić bilety w empikach. Sama chciałam tak zrobić, ale oni nie maja tych najlepszych biletów. Przynajmniej tak wynikało z tego co Pani mi pokazała na monitorze  👀
NAf1, Nasturcja- Renata, dzięki wielkie 😉
Będę jeszcze dzwonić do empiku i się upewnie czy są bilety i w jakich miejscach 😉
wiadomo już czy są te bilety w empiku?  😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 listopada 2009 02:29
xyz a nie łaska spojrzec 2 posty wyżej?  😵  👀
łaska, tylko z tych postów nie wynika dokładnie czy są, czy też nie  😉
Ja kupowałam bilety jakieś dwa tygodnie temu w empiku i faktycznie,  z tego co mi pani pokazywała na monitorze, to już wtedy większość miejsc za 50 zł była niedostępna.Mnie się udało kupić bilety w tym sektorze w którym byłam rok temu, chociaż początkowo myślałam o innym, ale tamten był cały zajęty(?!) Tylko teraz nie wiem, czy po prostu Empik nie miał tych biletów, czy zostały one już wykupione.
ninevet lepiej nie bede,bo potem jak mi sie cos nie uda to po dupie dostane  🤦 ale bedzie na pewno wasz ulubieniec Querido  🏇 pozdrawiam!
Ja mam hotel już tylko nie mam biletów  😁
trzynastka   In love with the ordinary
29 listopada 2009 04:27
ninevet lepiej nie bede,bo potem jak mi sie cos nie uda to po dupie dostane  🤦 ale bedzie na pewno wasz ulubieniec Querido  🏇 pozdrawiam!


KTÓRY DZIEŃ I NA KTÓRĄ ?!  😍

Ja za Querido to na koniec świata  😍
A tak poważnie to znów Ci pogrożę, że kiedyś wpadnę was odwiedzić na prywatną sesje marchewkową  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się