Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Lena, moze wpadniemy do was razem z Klami 👀 im wiecej ludzi tym razniej, tak? 😁
To już razem będzie 5. Zapraszamy!

W ogóle trochę się zdziwiłam. Chciałam ogolić konia i okazało się, że na Hipo to wcale nie takie łatwe. Osoby, która goli konie i dysponuje własną maszynką nie znalazłam  😲 Skończyło się na pożyczeniu maszynki i wykonaniu telefonu do przyjaciela ( Sigma  :kwiatek: ). Niby tyle koni jest na zimę, a nie ma komu golić...
no to jest komplet!

Ja mam taka szczera chec ogolic rudzielca 😀iabeł: Ale po 1 nie umiem, po 2 nie moge, ech..... :/
Lena, do uslug 🙂 chyba poprosze sw mikolaja o maszynke bo zadnej konkurencji na hipo nie ma
Koniecznie! Niechybnie w styczniu/lutym będzie drugi rzut sierściuchów.
Wlasnie, cos mi sie przypomnialo.
Kto mnie dzis zlapal na hipo (oczywiscie w fazie totalnie zamyslona) z cyklu "czesc! ... volta.".
?? ke ??
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 października 2009 09:51
Klami, palcem wytykać nie będę, ale wczoraj na Hajpo Angeel grasowała 😉 Może to jej sprawka?
Klami, palcem wytykać nie będę, ale wczoraj na Hajpo Angeel grasowała 😉 Może to jej sprawka?


W jakich godzinach mniej wiecej? 👀
Klami - owszem, ja 🙂 juz sie przyznalam w KR, ale chyba nie zagladalas 😉
Gozya - bylam do 15. to ciebie widzialam przy bramie od zabianki ?
a ja chciałam dzisiaj dorobić klucze i du** blada. Wszędzie mi mówili ze nie mają jak bo to "jakiś dziwny klucz jest". Przyznać się bez bicia kto zamek wybierał w 2b??

Jutro będę klamkę całować :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 października 2009 16:17
Zależy o której będziesz jechała. Jak po 17, to podskoczysz do mnie do domu, jak przed to też podskoczysz, mama Ci da  😂
Aga to dziwne, bo ja dorabiałam te klucze bez problemu. Muszę spytać taty, gdzie poszedł dorobić.
Strzyga jutro wpdam nakarmić tylko te moje zwierze. p. Aldona ma wypuścić go na padok. Ale we wtorek i środę chcę sobie wsiąść... i albo Ciebie Strzyga wykorzystam i gdzieś dorobisz albo będę biegać przez cały tydzień do Ciebie do domu :P tylko ta druga opcja trochę upierdliwa.

Lena problem ze dzisiaj niedziele była (jest? "😉) i wszystkie sklepy takie małe pozamykane. Wiec punktu dorabiania kluczy szukałam tylko w Alfie, Realu, galeri Przymorze..
Angeel, milo wiedziec. Jakos Cie nie rozpoznalam. :/
Zreszta, nie moglas kontynuowac?? A nie tylko wyrwalas mnie z zamyslenia i sobie poszlas zostawiajac mnie z zagwozdka. ??
😉

aga, na Zabiance dorabiaja.
Ten klucz dorabia mi pan w Klifie, ale mam jeszcze przez porzypadek komplet tych kluczy i moge Ci wyslac Aga.
poniedzialek, chwile przed 17 zjawie sie na hipodromie. (to tak jakby kto chcial moje oblicze spotkac..)
Gozya - bylam do 15. to ciebie widzialam przy bramie od zabianki ?


mozliwe, bardzo mozliwe
gozya - bardzo intensywnie ci sie przygladalam podjezdzajac samochodem pod brame na zabiance :P
klami - niestety troche mi sie spieszylo, nie bylo czasu pogadac 🙁
Help! Czy ktoś sie orientuje w jakich dniach i godzinach czynne jest biuro na hipodromie? Chodzi mi o ksiegowosc zeby druczek wypelnic...a zabardzo nie wiem gdzie sie udac..
Biuro codziennie od 7 do 15, mieści się na parterze nowej trybuny.
dzieki! :kwiatek:
gozya - bardzo intensywnie ci sie przygladalam podjezdzajac samochodem pod brame na zabiance :P


🤔 to ja slepa jestem... coz to za auto bylo?
no to moze nie ty w takim razie. dluuugi ciemnogranatowy mercedes 😉
nie widzialam, moze nie ja. Ale stalam tam dlugo bo czekalam na swoja limuzyne 😁
Sory ,że się wtrące ale  nie wie ktoś czy stoi w Sopocie klacz DUMKA? (gniada)
stoi
Sory ,że się wtrące ale  nie wie ktoś czy stoi w Sopocie klacz DUMKA? (gniada)


Czy to jest TA Dumka?
chyba wlasnie TA 😉 widzialam ja wlasnie pare dni temu jak bylam na hajpo 🙂
A ja mam pytanie, jak podłoże w Sopocie?
z tego co pamiętam to mieli coś z nim robić... działo sie coś, czy nadal jest w fatalnym stanie?
Bedę baaardzo wdzięczna za odpowiedź 🙂
Cimeries skakałam w zeszły piątek, nie było powodów do narzekania. Poprawiło się wyraźnie od początku sezonu halowego. Wiadomo, trzeba uważać w zakrętach na wszelki wypadek, ale żadnej masakry nie ma.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się