Bryczesy

Gillian   four letter word
04 sierpnia 2009 19:08
Dramka, możliwe, ale ja nie jeżdże lajtowo jednego konika dziennie 🙂
one naprawdę mają u mnie ciężkie życie 🙂
Gillian, chociaż się nie przyznawaj  👿  🤬
Gillian jak z długością tych Horze? Ile masz wzrostu ( jeśli można wiedzieć  😁 ). Jak leje po praniu? Niestety w białych to ważne, bo ubierasz je zawsze po praniu.
te Pffify to są masakra jakaś serio!  🤔
akurat mam porównanie Pffifów i Horze i te drugie zdecydowanie są lepsze.
P. mają lej... no ze skórki napewno nie, ani niczego podobnego. Tak jakby zwykły materiał i łapią strasznie brud co przy białych bryczesach jest zmorą!
Horze za to mają bardzo fajny lej, z którym po praniu nic się nie dzieje. Ot, ubierasz i śmigasz 😉
Puma dzięki bo mnie kusiły  :kwiatek:
mam 2 pary Horze, jedną już prawie rok, drugą od Torwaru 09 i te drugie są ciurane mocniej, a są jak nowe, baaaardzo wygodne, materiał podobny w dotyku do tych z decathlonu, lej świetny, mięciutki ;] jutro jadę kupić trzecią pare prawdopodbnie  😅
A ja skusiłam się na HKM-y bo były bardzo tanio na allegro.
O te:
http://www.gnl.pl/bryczesy-ibiza-p-2298.html
w kolorze brązowo-granatowym, dałam za nie 120 zł.
I powiem Wam, że byłam w szoku, jakie są wygodne. Te leje są takie mięciutkie. Nie wiem na razie jak po praniu, bo dopiero wylądowały w pralce.
Gillian   four letter word
05 sierpnia 2009 10:15
Lena, mam 168cm wzrostu, ze względu na gabaryty mojej szafy trzydrzwiowej zwanej też tyłkiem biorę roz. 40, sięgają akurat przed kostkę. Mogę je pomierzyc jeśli chcesz 🙂 leje pranie znoszą dobrze, chwilę po ubraniu wydają się sztywnawe ale szybko się rozchodzą i już jest ok.
rybka   Różowe okulary..
05 sierpnia 2009 10:37
HKM naprawdę ma fajną ofertę, mam fraczek HKM , jest super i dobrze się pierze 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
05 sierpnia 2009 10:46
moim zdaniem trzeba uwazac z pikeurem i modelem jaki sie kupuje, bo wychodza mniejsze i dluzsze...
tzn ja np mam 174 wzrostu i kupuje zwykle 36! 72 mi si za dlugie po kilku jazdach, bo one sie rozciagaja troche i to na wszystkie strony... wszystkie inne firmy mam 38...

BARDZO wyszczuplaja pikeury jeansowe te: http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/2013316.html


nie wiem jakie mialas pikeury ale ja mam 3 modele 3 rozne kolory i ten sam rozmiar, 40 jest na mnie idealna! najlepsze i najwygodniejsze bryczesy na swiecei 😜
Może dlatego że miałam młodzieżowe..
Ja jestem bardzo nie wymiarowa  😉

nie wiem jakie mialas pikeury ale ja mam 3 modele 3 rozne kolory i ten sam rozmiar, 40 jest na mnie idealna! najlepsze i najwygodniejsze bryczesy na swiecei 😜

pikeur lugana, jeansowe judy i cindy pozyczane  😁
te Pffify to są masakra jakaś serio!  🤔
akurat mam porównanie Pffifów i Horze i te drugie zdecydowanie są lepsze.
P. mają lej... no ze skórki napewno nie, ani niczego podobnego. Tak jakby zwykły materiał i łapią strasznie brud co przy białych bryczesach jest zmorą!
Horze za to mają bardzo fajny lej, z którym po praniu nic się nie dzieje. Ot, ubierasz i śmigasz 😉


Ja tam uwielbiam swoje białe PFFIFY. Właśnie dlatego, że lej mają z tworzywa z jakiego maja, jest on niewyczuwalny... Super wygodne, przyjemne w dotyku ogólnie bomba!
Lena, mam 168cm wzrostu, ze względu na gabaryty mojej szafy trzydrzwiowej zwanej też tyłkiem biorę roz. 40, sięgają akurat przed kostkę. Mogę je pomierzyc jeśli chcesz 🙂 leje pranie znoszą dobrze, chwilę po ubraniu wydają się sztywnawe ale szybko się rozchodzą i już jest ok.


Dzięki wielkie. Jakbyś mogła te 40 zmierzyć od kroku do nogawki to by mi bardzo pomogło.
Nikt nie wie co to za bryczeski te których szukam ? opisane na poprzedniej stronie ?
m0niSka
Wygodne to może i są, ale ten materiał co łapie wszystko dookoła nie chce za bardzo współpracować na zawodach  😉
Pisząc w porównaniu z Horze (mniej więcej za tą samą cenę) to zdecydowanie odstają od nich jakością.
Czyli znowu potwierdza się reguła, że każdy tyłek ma inne wymagania  😁
Mam juz moje przedluzane Pikeury.... i powiem, ze ja niewymiarowa jestem. Zwykle 38 mam troche ponizej polowy lydki a te przedluzane do samej kostki i nawet bylyby ponizej jakby nie zapinac.... ?? Dziwne.
mowilam ze dlugie wychodza  🤣 mam tak samo, a nie uwazam sie za wybitnie niewymiarowa
przedluzane 36 (72) kupuje moja trenerka, ktora ma rozmiar 36 i jest wyzsza ode mnie moze o pol glowy (a ja mam 174) i ma znacznie dluzsze nogi...
Ja też mam 174 i pikeury tylko przedłużane, zresztą wszystkie inne marki też.
Hmmm, a co to za produkt?
http://allegro.pl/item708707594_bryczesy_damskie_elastyczne_pelny_lej_rozm_34.html

Czy ktos zna, nosil, macal, cokolwiek?
Echh.... to co ja mam niby zrobi?? 38 do polowy lydki (no moze drobinke nizej), przedluzane niezapiete to ponizej kostki wrecz.
ke ??
Faith Nie spodziewaj się rewelacji. Podszycie lej frotką marnie rokuje..poza tym nazwa kusi i brzmi zagranicznie ale jest to polski producent.

Klami Jaki Ty masz wzrost? Weź pod uwagę że bryczesy po praniu trochę się skurczą.

Ja musze przymierzyć te 76 które mam w domu..
Dramka, niby tylko 166cm, ale nie jest to miarodajne, bo mam nogi dluzsze niz wskazywalby na to wzrost. Ale widac nie dosc dlugie....
Klami Kup dłuższe, upierz ze dwa razy, ew. daj do skrócenia  😀 "Łatwiej kijek pocienkować niż go potem pogrubasić"  😀
halo, juz kupilam te dluzsze. Kierujac sie tym, ze zwykle sa przykrotkie. Pranie raczej sie nie sprawdzi..... to Pikeury w wersji premium. Nie powinny sie skurczyc. Zal mi je tez ciac. Hmm.....
Czemu żal? Nie mówię o brutalnym ciachaniu, tylko o profesjonalnym skróceniu, z prawie identycznym wykończeniem.
"Pranie raczej sie nie sprawdzi..... to Pikeury w wersji premium"

Klami Nie są z tytanu..mogą trochę się zbiegnąć 😉

Mierzyłam swoje i są za kostkę - Ja mam 164 i nie za długie nogi 😉

Proszę o fotkę  🤬

Elt czy Horze - która firma lepsza?  🤔 proszę o radę  :kwiatek:
Znacie może miejsce w sieci, gdzie można dostać bryczesy szyte na miarę ? W dosyć przystępnych cenach  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się