Odznaki PZJ

ewuś dzięki, ale sama już to wcześniej czytałam i w sumie do 20 sierpnia (potem wyjeżdżam) są tylko 2 egzaminy i to w stajniach daleko ode mnie. Wszystkie te egzminy są w tym rejestrze? Np. nie widzę Hippiki w Słupnie ani Aromeru, a ni PGR Bródno. Dziwne, żeby w wakacje tak mało tego organizowali.
a nie mam pojęcia czy są wszystkie, szczerze mówiąc za bardzo sie odznakami nei interesuje, ot tylko wiem, ze taki kalendarz istnieje.
OK, dzięki i tak  🙂

Może ktoś się orientuje kiedy w mazowieckim będą jakieś odznaki, poza tymi umieszczonymi w kalendarzu PZJ?
W Aromerze była (chyba?) 04.07 odznaka, więc pewnie trzeba będzie trochę poczekać. Ale dobra wiadomość jest taka, że tej odznaki też nie było w kalendarzu PZJ pierwotnie, więc mam nadzieję (bo my z Czardaszem tez czekamy), że teraz też tak będzie i coś wymodzą do końca sierpnia 😉
To dawaj znać jak byś coś wiedziała pliz!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 lipca 2009 12:49
ja nie umiem odnalezc sie na tej stronie pzj..wiec moze wie ktos czy sa jakies egzaminy na partkach na braz w okolicach wrzesien-listopad...i czy jest mozliwosc odbycia kilku jazd na koniu ,na ktorym mialoby sie zdawac egzam?
Dzionka, myślę, że możemy mailowo się przypomnieć p.Ratajczakowi i grzecznie spytać o termin kolejnej odznaki. Byleby synchronicznie. Może to by go choć trochę zmobilizowało 😉
Nie ma sprawy, tylko podaj mi na jakiego maila będziesz słać to "niewinne pytanie"  😁
Czy ktoś może orientuje się gdzie będą jakoś w najbliższym czasie odznaki w okolicach trójmiasta (bliżej niż w Dziemianach)? Podobno miały być jakoś niebawem odznaki w Sopocie ale na razie nic nie słychać
podobno bo zakończeniu obozów w Przywidzu mają odbyć się takie egzaminy,ale to informacja bardzo nieoficjalna...może ktoś z przywidzkich forumowiczów to potwierdzi.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 lipca 2009 09:54
ja nie umiem odnalezc sie na tej stronie pzj..wiec moze wie ktos czy sa jakies egzaminy na partkach na braz w okolicach wrzesien-listopad...i czy jest mozliwosc odbycia kilku jazd na koniu ,na ktorym mialoby sie zdawac egzam?


podbijam 😉
mam pytanie: czy na brązowej odznace skoki trzeba jechać w półsiadzie? (słyszałam ostatnio od koleżanki, że cały parkur trzeba przejechać w półsiadzie...)
Dziemian nie polecam 😤 chociaż nie ze względu na poziom egzaminów...
A czy może ktoś coś powiedzieć o KS Pieńki ? 😉 I czy ktoś jedzie może brąz 13 sierpnia tam?  👀 😁
Alaska^^
Na skokach obowiązuje dosiad skokowy. czyli półsiad
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 lipca 2009 13:12
a miedzy przeszkodami siadac do pelnegosiadu czy lekki polsiad taki y delikatnym odciazeniem grzbietu?
incognito
Nie zrozumiałam nic z tego o co pytasz...


Cały parkur jedzie się dosiadem skokowym (półsiadem) ew. przed przeszkodami siada się w siodło na kilka fuli.
Jak ma wyglądać półsiad to już są różne szkoły więc nie będę się w to zagłębiać.
A czy może ktoś coś powiedzieć o KS Pieńki ? 😉 I czy ktoś jedzie może brąz 13 sierpnia tam?  👀 😁


ja jadę tam na srebro 🙂

wcześniej zdawałam w Kj BIku
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 sierpnia 2009 07:08
Czy ktoś może orientuje się gdzie będą jakoś w najbliższym czasie odznaki w okolicach trójmiasta (bliżej niż w Dziemianach)? Podobno miały być jakoś niebawem odznaki w Sopocie ale na razie nic nie słychać


podobno bo zakończeniu obozów w Przywidzu mają odbyć się takie egzaminy,ale to informacja bardzo nieoficjalna...może ktoś z przywidzkich forumowiczów to potwierdzi.


w najblizszy czwartek, 6 sierpnia będzie egzamin na brąz i srebro w Przywidzu,więcej szczegółów nie znam,proszę dzwonić do biura  😅 wiem tylko,że mój kon znów będzie zdawał na odznakę...chyba 4 już raz,taki z niego trudny egzepmlarz  😂
Ja byłam dzisiaj w KS Pieńki. Muszę pochwalić, naprawdę bardzo ładny ośrodek. Place duże, b. ładny czworobok tak jak i parcur.
Zdałam brązową odznakę  💃 stylem co prawda nienajlepszym, ale jakoś poszło i się cieszę🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
15 sierpnia 2009 16:12
Czy ktoś mógłby mi podlinkować czworobok na srebrną odznakę? Klikam w ten link na stronie PZJ-tu i uparcie wyrzuca mnie na stronę główną  :/
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 sierpnia 2009 16:24
Lotnaa   I'm lovin it! :)
15 sierpnia 2009 16:30
Dziękuję, jak Ty to znalazłaś?  👀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 sierpnia 2009 16:36
Odznaki,Szkolenia -> Dokumenty do pobrania -> Odznaki

Ale szukanie czegokolwiek na stronie PZJ to horror, trochę praktyki trzeba 😉
Ale szukanie czegokolwiek na stronie PZJ to horror, trochę praktyki trzeba
Ano.... Koszmar po prostu.
W ogóle, jak to w końcu z tymi ostrogami na srebro- na ujeżdżeniu można czy nie można?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
15 sierpnia 2009 16:55
:kwiatek: niby tam byłam, coś klikałam i i tak działać nie chciało. Spisek  😉
Dziękuję raz jeszcze!
NO właśnie apropo czworoboku z srebrnej, jak to jest cały program jedzimy cwiczebnym ? (oprocz oczywiście rzucia z reki gdzie jest napisane że anglezowany) doczytałam w tym temacie że na dodaniu kłusa mozna anglezowac? a w innych momentach?
dziekuje za odp
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
24 sierpnia 2009 14:48
trzeba siedziec caly czas, chyba, ze napisane jest, ze anglezowanym. Ja jechalam w ostrogach.
Może ktoś wie gdzie będzie egzamin na brązową w najbliższym czasie, czyli we wrześniu w warm-maz lub pomorskim? W oficjalnym kalendarzu tylko kierzbuń jest, ale termin będą przesuwać. A niestety na te co się w tym tygodniu odbywają już się załapać nie ma szans.
In.   tęczowy kucyk <3
27 sierpnia 2009 12:54
Ludki, 2 sprawy mam. Pierwsza: orientuje się ktoś czy pod koniec września - do końca października - czy w tym okresie jakoś niedaleko od krk będzie srebro?

I druga: ktoś pisał, że nie musiał zdawać teorii bo jakąśtam szkołę miał skończoną (nie mogę tego znaleźć : P ) orientujecie sie, jak to jest? Czy mając skończoną 2 klasę technikum hodowli koni mogłabym mieć na podstawie świadectwa zaliczoną teorię?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się