Końska Rewia Mody XVII (2023)

faith, jutro jadę do sklepu i jak będą już wyłożone to sprawdzę i zrobię Ci fotę.
Chyba, że ktoś wcześniej odpisze 😊
wątek zamknięty
Będę turbo wdzięczna �
wątek zamknięty
Na różowym (ten tylko mam) jest złoty… wiec chyba na reszcie tez. Ale nie widziałam na żywo wiec glowy nie dam.
wątek zamknięty
martrix, i nic nie wrzucasz? Dawaj ja tu czekam niecierpliwie, aż ktoś zacznie coś wrzucać 😁
Uwielbiam oglądać takie zwykłe normalne fotki czaprakowe, nie z katalogu, tylko właśnie 'na żywo' 😍
wątek zamknięty
Wszyscy psioczą ze takie brzydactwo, ze nie wiem czy wrzucać, czy nie wrzucać ;p żeby potem mnie nie hejtowali 🤣
wątek zamknięty
No dobra ale kiedy ten nowy Eskadron ma być już tak normalnie dostępny bo połowa rzeczy niby jest ale jednak jej nie ma :P
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
martrix, dla mnie jest super ta kolekcja, sama jadę się obkupić to coś wrzucę, dawaj dawaj 😄

Kuniaa, z tego co wiem to kolekcje Eskadrona zawsze przychodzą do sklepów partiami, ale w jakim odstępie czasowym to tego już nie wiem
wątek zamknięty
IskraADHD, to dopiero jak wrócę do domu wieczorem, bo zostawiłam czapraki w tym drugim aucie, a dzisiaj przyjechałam do pracy innym 😉
A myślałam, że ten jeden czaprak zostawiłam w firmie, a jednak nie.
wątek zamknięty
Kuniaa, no właśnie niby jest, niby nie ma... Ja zamówiłam kantar pod hasłem "przedsprzedaży" z dostępnością "wkrótce" i czekam...
wątek zamknięty
W Pasi Koniki -20 na derki nowy Eskadron wchodzi 😎
wątek zamknięty
Ten róż jest trochę świnkowy, jak dla mnie bez szału.
A te czapraki z logo - mają to bardzo delikatnie nadrukowane, obawiam się, że może się to wycierać.
IMG_8922.jpeg IMG_8922.jpeg
IMG_8923.jpeg IMG_8923.jpeg
wątek zamknięty
faith, potwierdzam nadruki w każdym kolorze są złote.
Wrzucam fotki ze sklepu 😊
IMG20231010155734.jpg IMG20231010155734.jpg
IMG20231010155707.jpg IMG20231010155707.jpg
IMG20231010155727.jpg IMG20231010155727.jpg
wątek zamknięty
A mi się ten różowy podoba 😀 zwłaszcza że ja mam siwiejącego siwego, wiec w różu wyglada fajnie. A ja tez potrzebuje czegoś na poprawę humoru w tym szaro burym jesiennym świecie.
wątek zamknięty
A miałby ktoś może fotkę Satin Jewel Cassis bo mocno mnie interesuje ten kolor 🤔
wątek zamknięty
Amber77, kurcze tego nie zrobiłam, ale wstawiam poniżej zdjęcie z neta, które jak dla mnie idealnie oddaje ten odcień na żywo
20231004_heritage-location_0033-kopie.jpg 20231004_heritage-location_0033-kopie.jpg
wątek zamknięty
Baaaaaaardzo dziękuję !
Kurde tylko chciałam granat a teraz i róż mi się bardzo widzi 😅
wątek zamknięty
IskraADHD, Dzięki. Myślę że do mojego Siwego będzie pasował. W takim razie zamawiam
wątek zamknięty
faith, róż i bordo napewno są dużo delikatniejsze jeśli chodzi o widoczność wzorku, na granacie kontrast jest dużo mocniejszy.
Ja mam dylemat z kolei między granatem a bordo, ale chyba granat, bo lubię mocne kontrasty 🙈Amber77, do siwka będzie ekstra!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2023 07:08
Uffff, jak dla mnie koszmarki, zwłaszcza te pikowania i złote printy, a brrr
wątek zamknięty
Moon, zgadzam się w 100%, jedynie Satin Jewel Cassis mnie urzekł bo jest klasyczny
wątek zamknięty
ja bym te dwa przygarnęła, ale poczekam do wyprzedaży. Mam straszne doświadczenia z eskadronem i jakością.

https://konik.com.pl/Potnik-MATTGLOSS-BIG-SQUARE-Heritage-23-24-Eskadron-cassis

https://konik.com.pl/Potnik-MATTGLOSS-BIG-SQUARE-Heritage-23-24-Eskadron-basalt-grey
wątek zamknięty
Hej! Czy ktoś ma może ES Black Raven i wrzuciłby fotkę na żywo, najlepiej na koniu? 🙏

Wyszukiwarka mi nic nie pokazuje o dziwo 🤔
wątek zamknięty
freya, na stronie tackshopu masz sporo zdjęć:
IMG_8935.png IMG_8935.png
IMG_8936.png IMG_8936.png
IMG_8937.png IMG_8937.png
IMG_8938.png IMG_8938.png
wątek zamknięty
Zacny suchar milordzie. Model niezbyt współpracujący.
IMG_3431.jpeg IMG_3431.jpeg
wątek zamknięty
Ja największa fanka różu i fioletu, ale nic nie biorę jednak. Jakoś tak no… nie 😜
więc jako że nie biorę nic z tej kolekcji, to właśnie do mnie przyszedł koniakowy z platinum 😅
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 października 2023 19:15
martrix, super cukierkowo
wątek zamknięty
infantil, - ahahaha, jednak? 😂

Za mną zdecydowanie derka chodzi, ale to zobaczę czy się dostoją do przyszłego miesiąca, bo w tym autko chciało OC i fundusz na głupoty przepadł... choć to -20% pasikonikowe kusiło, oj kusiło 🙈

martrix, - no minę ma "matka, ściągnij to, nie wygłupiaj się" 😂
wątek zamknięty
keirashara no tak jakoś wyszło 🤣 w sobotę premiera na Januszku
wątek zamknięty
keirashara, derka koniakowa? Ja czekam na info od caballa, bo mieli kiedyś bardzo podobny kolor i mają zapytać u dostawcy czy jeszcze jest.. 😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.