Końska Rewia Mody XVII (2023)

Moon   #kulistyzajebisty
20 maja 2023 21:42
keirashara, hi5, uff nie jestem jedyna! Totalnie nie czaję fazy na Torpole, serio. Niby mają możliwość konfiguracji indywidualnej, ale ani te ich kolory ani pikowanie, ani ogólna stylistyka do mnie nie przemawia 😑 i wszystkie modele, jakie widziałam live, po jakimś czasie mocno blakły i robiły się zeszmaciałe.

Mam z kolei jedną połówkę od nich i tu, dla odmiany - bardzo ją lubię, bo ma fajny materiał. ;p
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
21 maja 2023 22:23
Co do PS of Sweden - jak wypada ich cob VS? to bardziej pod kucykowe siodła?
wątek zamknięty
Czy ktoś dobierał może owijki do zielonego (szmaragd) czapraka Glamour z Caballa? Jakich firm kolory/modele zielonych owijek wam najbardziej do niego pasowały? Caball niestety nie ma polaru w tym kolorze.
wątek zamknięty
Kiedyś jeśli mnie pamięć nie myli była strona, że zaznaczało się maść konia i były zdjęcia w czaprakach itp.
Chodzi mi o zagraniczną stronę. Raczej to nie było pferdetrends
wątek zamknięty
Chodził za mną od roku ten Lemieux Fig, chodził i chodził i jest!
D8631968-ECE1-45D3-9CEC-3193089927B4.jpeg D8631968-ECE1-45D3-9CEC-3193089927B4.jpeg
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
31 maja 2023 20:04
infantil, o taak, fiolet to jest totalnie kolor Twojego Januszka 😀 Będzie piknie!
wątek zamknięty
Infantil, good choice. 😀
IMG_20230510_172718.jpg IMG_20230510_172718.jpg
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
31 maja 2023 23:05
Fig to jest chyba jeden z najpiękniejszych i najbardziej uniwersalnych kolorów, pięknie tu wygląda na siwym, na gniadym też widziałam, na kasztanie mam sama, w reklamie był ciemnogniady i też super 😍😍😍
wątek zamknięty
Wyciągnięty po pół roku z folii seasalt glitter i ochraniacze upolowane do kompletu 🙂
Na letnia sierść nie było aż tak żal założyć 😆
IMG_20230602_163706.jpg IMG_20230602_163706.jpg
IMG_20230602_163643.jpg IMG_20230602_163643.jpg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 czerwca 2023 09:03
Bo w każdym z nas drzemie dziecko 😉
Moja wewnętrzna mała dziewczynka, zażyczyła sobie na Dzień Dziecka różowy czapraczek 😁 w końcu posiadanie konika lalki Barbie zobowiązuje.
Tak więc, Jaśniepan Blondas w Ps of Sweden Blush 😍
Małż stwierdził, że tych szwedzkich czapraków, to możemy mieć więcej, bo są zaje.. 😉

faith Super na karusku takim, elegancko! 😀
20230602_213405.jpg 20230602_213405.jpg
20230603_085546.jpg 20230603_085546.jpg
wątek zamknięty
faith, wow! Bardzo ładnie
wątek zamknięty
Dziękuję 😊
zembria właśnie teraz będę polowała na róż, podobny odcień chyba, bardzo ładny 😀
wątek zamknięty
zembria, czapraczek czapraczkiem, ale jakie Blondas ma ładne „jabuszka”!
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 czerwca 2023 13:28
Fokusowa, Tak, dobrze chłopak wygląda jak na katastrofę zdrowotną, którą jest. I żre w końcu znów 😇
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 czerwca 2023 13:31
Edit fotka oczywiście nie weszła
20230603_132648.jpg 20230603_132648.jpg
wątek zamknięty
faith, - mega mu pasuje ten komplet 😍
zembria, - omg, spokojnie może grać w filmie o Barbie 😂💖 Super odcień dla niego, chyba mało który koń w tym czapraki wyglądałby tak dobrze.
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
03 czerwca 2023 21:39
Melduje się z moim synalkiem w różowym Velvecie i niebieskim schockemoele - proszę nie patrzeć na brzuszek i siodło, czekamy na saddlefiterkę 😩
IMG_3916.jpeg IMG_3916.jpeg
IMG_3890.jpeg IMG_3890.jpeg
wątek zamknięty
Bardzo ładny ten twój wpadkowicz, nawet nie zwróciłam uwagi na czapraki xD
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
04 czerwca 2023 06:21
budyń, dzięki! Też tak nieskromnie uważam 🤣 🦄 Jest całkiem ładny, proporcjonalny i ma świetną głowę 😀
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 czerwca 2023 15:01
a to i u nas wjechała nowa szmatka 😝
pierwszy zamszowy od Schockle, zobaczymy jak się będzie sprawować

zembria, przeuroczo wygląda w tym różu 💕
P1222477 (2).JPG P1222477 (2).JPG
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 czerwca 2023 12:33
Dzięki dziewczyny 🙃 Nieskromnie przyznam, że też jestem zachwycona efektem takiego połączenia 😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
08 czerwca 2023 09:15
No wszystko fajnie ale ta nazwa naprawdę jest kiepska. Co to za pomysł tak zrzynać od firmy, która jest długo na rynku? Strasznie słabe zagranie… 🙁
wątek zamknięty
Gillian, ja przez chwilę myślałam, że Febro wprowadza własne produkty... Serio chwilę mi zajęło ogarnięcie tej dodatkowej literki. Bardzo słabe.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
08 czerwca 2023 09:41
Wybijanie się na marce, klasycznie, widać że to Polska firma 🤣
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 czerwca 2023 10:12
Tez myślałam w pierwszym momencie, że logo zmienili. Słabe to.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
08 czerwca 2023 10:31
Figarusowa, nazwa bardzo myląca, albo faktycznie "bazująca na popularności Febro ;/
to tak mi się kojarzy trochę jak Adibas czy coś 😆
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 czerwca 2023 13:45
Jeśli Febro będzie chciało, to mogą ich pozwać i zażądać zmiany nazwy. Już były takie sprawy. Kilka lat temu polska firma odbierająca odpady wymyśliła nazwę nawiązującą bodajże do Gwiezdnych Wojen. I musieli zmienić.
wątek zamknięty
Figarusowa może się jakoś odniesiesz? Wrzucasz już któryś raz ten sklep, więc chyba jesteś z nim jakoś związana i go reklamujesz? Dziwne, wpadasz, wrzucasz reklamę i kolejny raz zero odzewu w temacie zerżniętej nazwy..
wątek zamknięty
Frebro   FREBRO | premium horse, rider & dog equipment brand
08 czerwca 2023 20:45
Cześć dziewczyny!
Zostaliśmy nie jako wywołani do tablicy, dlatego przychodzimy z wyjaśnieniami, ponieważ nie mamy nic do ukrycia i zależy nam na otwartej komunikacji z odbiorcami 🙂

1. Nazwa Frebro wywodzi się z nieistniejącej już firmy, która nie była firmą jeździecką, tylko zajmowała się tworzeniem szydełkowanych produktów handmade. Nazwa powstała nie mając żadnego związku z jeździectwem ani tym rynkiem, ale jest uniwersalna, dlatego w związku ze zmianą linii produktowej, strategii (i tak naprawdę wszystkiego), postanowiliśmy nadal z niej korzystać. Dodatkową wartością było dla nas odejście od przedrostka „equi”, który pojawia się u 80% firm jeździeckich.
2. Nasza firma nie jest sklepem jeździeckim - posiada zupełnie inny asortyment niż wcześniej wspomniany sklep jeździecki Febro, o czym będziecie mogły się przekonać podczas premiery. Nie jesteśmy dystrybutorami, produkujemy własne produkty, pod własną marką.
3. Frebro znacznie różni się strategią, brandbookiem czy komunikacją od ww. sklepu, dlatego spodziewajcie się czegoś zupełnie nowego - w żadnym miejscu nie inspirujemy się działalnością tej firmy, ponieważ mamy zupełnie inną wizję. Celujemy wysoko i wierzymy całym sercem w nasze produkty, które na pewno obronią się same i nie potrzebują „kopiowania”.

Dziękujemy za dyskusję i w razie dalszych wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego (sklep@frebro.pl), ponieważ mamy premierę za kilka dni i musimy poświęcić jej 100% naszego czasu. Do usłyszenia! 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.