Michael Jackson nie żyje!

Dzisiaj na tvn24 ma być ogłoszona jego ostatnia wola i program poświęcony jego pamięci.

wiesz może kiedy dokładniej?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 czerwca 2009 15:49
Nie mam pojęcia. Ale zapewne na yt też pojawią się nagrania z tego programu i na stronie tvn24 też powinien być po emisji...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 czerwca 2009 16:25
kolejny artykuł
http://wiadomosci.onet.pl/1999324,441,michaela_jacksona_zabilo_potrojne_ekstremum,item.html

Pozwolę sobie napisać coś więcej.
Po pierwsze zszokowała mnie dzisiaj okładka "Faktu". Zawsze była to kontrowersyjna gazeta, ale to co dziś zobaczyłam to był już szczyt wszystkiego. Jak można na pierwszej stronie opublikować zdjęcie MJ z autopsji?! Ciarki przeszły mnie po plecach, naprawdę wolałabym tego nie widzieć.
Po drugie (chyba we "Wprost"😉 porównują Obamę z Michaelem Jacksonem, bo Obama ma jakiś "białych" przodków. I co z tego? Szukają dziury w całym... 🙄
Po trzecie, słyszałam o nieoficjalnych wynikach autopsji. Ponoć MJ całkiem wyłysiał (!!), ważył 48kg i miał anoreksję. W żołądku miał tylko tabletki. Śmiertelny okazał się zastrzyk przeciwbólowy, który podał mu jego lekarz. To on wywołał zapaść, a później śmierć, choć starano się Go zreanimować...

MJ był i na zawsze pozostanie niekwestionowanym Królem popu. Jego geniusz w kwestiach śpiewu i tańca porażał. Dla mnie zawsze będzie wyglądał tak:
[url=http://userserve-ak.last.fm/serve/500/280496/Michael+Jackson.png]http://userserve-ak.last.fm/serve/500/280496/Michael+Jackson.png[/url]



i takiego właśnie chcę Go zapamiętać. W przykrótkich czarnych spodniach, białych skarpetkach, trzymającego się jedną ręką za kapelusz i wykonującego moonwalk, który zawsze mnie zachwycał.
Możliwe, że miał problemy z psychiką. Możliwe, że miał bielactwo lub wybielił sobie skórę. Nie mnie to oceniać. Wiem tylko, jak wielkim był geniuszem i cieszę się, że zostały po Nim tak wspaniałe piosenki.
Te 'nieoficjalne' wyniki z autopsji były już sprostowane - choćby na popularnej wp o tym pisano. Blef.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 czerwca 2009 17:36
Karolinag4 aha, no to chyba, że tak. (nie byłam na bierząco, bo dziś wróciłam zza granicy, oglądałam tylko BBC)

a tu a propos programu na TVN24
http://www.tvn24.pl/0,10503,1607464.1,,,nie-zapisal-ojcu-ani-grosza,raport_wiadomosc.html
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2009 19:12
Mnie przeraża po tym co czytam na onecie , wp itp - jeśli to prawda - jak można było się do takiego stanu doprowadzić  😲 Nie dziwię się , że się tak to skończyło ... Tworzył świetną muzykę , ale jako człowiek ... Skóra i kości ?  😲 Taka trasa , jaka go czekała to przecież ogromny wysiłek , a on nie jadł ileś czasu  🤔 Przerażające , bez względu na jego przeszłość ...
i jeszcze doszli do tego że jego dzięci wcale nimi nie są.. ciekawe jak muszą się teraz czuć ;/ (tak napastowane przez media)
uwielbiam jego teledyski i filmy
mój ulubiony to
Ghosts

swoją drogą ciekawe czy można gdzieś w naszym kraju kupić płyte z tym filmo-teledyskiem
a tu linki do tego filmu




Pozwolę sobie napisać coś więcej.
Po pierwsze zszokowała mnie dzisiaj okładka "Faktu". Zawsze była to kontrowersyjna gazeta, ale to co dziś zobaczyłam to był już szczyt wszystkiego. Jak można na pierwszej stronie opublikować zdjęcie MJ z autopsji?! Ciarki przeszły mnie po plecach, naprawdę wolałabym tego nie widzieć.




Zdjęcie widziałam i przychodzi mi do głowy tylko jedno - jeden wstrętny szajs animacji komputerowej. Przecież nikt o zdrowych zmysłach w to nie uwierzy . Skąd taka polska gazecina wzieła zdjęcie z prosektorium. Musiałabym być ślepa na jedno oko, a zezwowata na drugie, żeby uwierzyc, że to Michael.
Naprawde nie wiem po co ludzie to robią, jak mogą tak postępować. Nigdy nie zrozumiem jak jeden człowiek może drugiego tak kopać, poniżać, oczerniać .......... i można by tak jeszcze wymieniać.
Wstyd, naprawde wstyd.
JolantaG -to zdjęcie z Faktu nie bylo zrobione w prosektorium! to bylo odtworzenie komputerowe NA PODSTAWIE wyników autopsji... ale i tak uważam, że przesadzili.
zaczyna mnie juz denerwowac ciągle szukanie sensacji wokół tej śmierci... najbardziej mi żal jego dzieci...
Dla mnie osobiście te wszystkie rewelacje z życia i ostatnich chwil Michael'a  są tylko po to aby ktoś sobie zarobił duże pieniądze...
Za życia media żerowały na nim, tak tym bardziej po śmierci będą się kręcić nad jego osobą jak sępy.
Ja nie czytam tych plotek, nie interesuje mnie to co miał w żołądku czy chodził w peruce, mam po nich niesmak...
Szkoda,że jego talent stał się jego przekleństwem.
[quote author=asieńka link=topic=7143.msg287606#msg287606 date=1246388812]
JolantaG -to zdjęcie z Faktu nie bylo zrobione w prosektorium! to bylo odtworzenie komputerowe NA PODSTAWIE wyników autopsji... ale i tak uważam, że przesadzili.

[/quote]

Ktos ma żałosna wyobraźnie i zupełnie nie rozumiem po co to zrobiono. W ogóle mnie to wkurza juz, co włącze radio czy tv na jakieś info - gadaja takie pierdoły na ten temat - że chciałoby sie kogos trzasnąć drzwiami centralnie prosto w twarz , na stronach internetowych informacyjnych jeszcze więcej bzdur - lubie się dowiedzieć co się dzieje na świecie, ale teraz się zwyczajnie nie da, jak zaczną temat Michaela to późnej nie chce mi się nic więcej oglądać.

Na początku mówili tylko o samej śmierci, szoku i królu. Teraz ...................... brak mi słów.

Merkury'ego też bardzo lubię, w sumie obydwu podobnie. Po prostu ch piosenki mi się nie nudza, mogę ich słuchać w kółko i mam po prostu poczucie, ze są genialne i nie musze nikomu tego udowadniać - one sie same bronią przed wszelką krytyką 😉




Pewnie teraz Michael i Freddie komponuja coś razem tam u góry 😉... 🙁
R.I.P
fairytales of yesterday will grow but never die...


[*]
[quote author=Branka link=topic=7143.msg285181#msg285181 date=1246056690]

Merkury'ego też bardzo lubię, w sumie obydwu podobnie. Po prostu ch piosenki mi się nie nudza, mogę ich słuchać w kółko i mam po prostu poczucie, ze są genialne i nie musze nikomu tego udowadniać - one sie same bronią przed wszelką krytyką 😉




Pewnie teraz Michael i Freddie komponuja coś razem tam u góry 😉... 🙁
R.I.P
fairytales of yesterday will grow but never die...


[*]
[/quote]
Freddie, no coż, nie ukrywam, że lubię  😅 🤣
ONI JUZ COS RAZEM SKOMPONOWALI  😍

Co prawda tylko dema, ale coż... ja w tym kawałku słyszę wiecej Freddiego, miał mocniejszy, potezniejszy glos, Michael brzmial troche jak czlonek choru chlopiecego... chociaz oboje na poczatku kariery spiewali jak kastraci, glownie falsetem, hehe. Freddie w latach 80 pokazal pazur i duuuzo obnizyl glos.
Dla porównania, Freddie z początku lat 70:

I z początku 90:

Jest różnica prawda?
Jackson też przeszedł taką "mutację" ale nie tak ostro zaznaczoną. 😉
Ja tylko żałuję, że wywaliłam wszystkie kasety VHS i  plakaty z Jacksonem. Na allegro istne szaleństwo- pewnie bym się odkuła 😁
laguna, o tym samym pomyslalam 🤣

ale moje kasety z koncertami zniknely gdzies w czelusciach kilkunastu przeprowadzek.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 lipca 2009 14:36
Zen-Ja teraz intensywnie myślę czy jednak jakieś mi się nie ostały 😀iabeł:
Pewnie zamknięte w wynajętym garażu. Czas zrobić może nalot dzierżawcą 😀iabeł:
A miałam i kasety z teledyskami oryginalne i z koncertami. Na ch.... mi to 😁
😉
Wystarczą mi same płyty CD z muzyką
Laguna - ja żałuję, że nie mam oryginalnych plyt, tylko calą jego dyskografię na kompie... tez bym mogla sie wzbogacić... a tu lipa
Ktos ma żałosna wyobraźnie i zupełnie nie rozumiem po co to zrobiono.

aby poprawić sobie sprzedaż? Nie uwierzyłabyś, ile osób kupuje Fakt i wierzy, że jest tam nie tylko cała prawda, ale wręcz słowo Boże
🤔wirek:
Dziewczyny, chyba troszkę nie na miejscu są te Wasze rozważania.. Sprzedajcie, zaróbcie, ale gadajcie o tym gdzie indziej, jakoś mi źle to brzmi w wątku poświęconym Jego śmierci.
poza tym, jak dali to zdjęcie na pierwszą stronę, to się ludzie na to bardziej rzucili  🙄
Sanna
ale to jest JEGO zdjęcie, na pierwszej stronie brukowca, który pisze o JEGO śmierci. Come on! nie można nawet powiedzieć, że to karygodne?!  🙄 bez przesady
Kate, pisałam do dziewczyn rozważających ile by zarobiły gdyby..
a to przepraszam, myślałam, że do mnie  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
01 lipca 2009 18:55
"Fakt" to jeden wielki [glow=red,2,300][shadow=red,left]SZEJS[/shadow][/glow]  😲 Mam ochotę napisać na kompie list i wysłać do tych debili , żeby się opamiętali z paroma słowami takimi , że im kapcie pospadają !  😤 Popier.... gazeta  😤 Zrobię to , jak matkę kocham  😤
Dworcika   Fantasmagoria
01 lipca 2009 19:00
Bischa L, więc zrób... ciekawa jestem jak bardzo się przejmą 😉
W ogóle się nie przejmą , nawet nie przeczytają.

Wystarczy poczytać komentarze pod artykułami - u nas mówi się tak - brzydko , ale prawdziwie - plują świni w koryto a ona myśli , że deszcz pada.

Już dawno zauważyłam, że to szmatławiec kiedy czytałam jak było już podpałką - znajoma z miasta czasem mi przywozi na podpałke w kotłowni to sobie popatrze i fru do pieca. Bo tylko do tego sie nadaje.
Sanna- kompletnie nas nie zrozumiałaś
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
01 lipca 2009 20:46
przez przypadek znalazłam tą piosenkę


a tu tekst i tłumaczenie
http://www.tekstowo.pl/piosenka,michael_jackson,they_don_t_care_about_us.html

I wiecie co? Rozpłakałam się jak przeczytałam ten tekst...  🙁 Zrobiło mi się Go naprawdę, naprawdę szkoda...

Bijcie mnie, nienawidzcie mnie
Nigdy nie będziecie mogli mnie złamać
Rozkazujcie mi, rozzłoście mnie
Nigdy nie będziecie mogli nie zabić
Nazywajcie mnie Żydem, oskarżajcie mnie
Dokładajcie mi
Kopcie mnie, rańcie mnie
Nazywajcie mnie ni to czarnym ni to białym
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się