OSTRZEŻENIE! Stajenni złodzieje...ku przestrodze właścicielom stajni.

Witam,
ostrzegam przed dość charakterystyczną parą zatrudniającą się w stajniach i ośrodkach agroturystycznych jako stajenny i pomoc domowa.
Chłopak i dziewczyna lat około 30 - Agnieszka i Radek. Ona z dużą nadwagą obcięta na krótko, a on niski, drobny z odstającymi uszami. Podają się za zielonoświątkowców. Dzisiaj zniknęli pod nieobecność właścicieli ze stajni pod Warszawą - kradnąc m.in. pieniądze. Zostawili konie i cały dobytek bez opieki...zostawili ślad po sobie w postaci rozmów na gg na stajennym komputerze i w ostatnich dniach prowadzili wiele rozmów w sprawie nowej "pracy" na terenie Śląska: okolice m.in. Katowic...
Mamy też prośbę - gdyby ktoś ich spotkał lub widział, lub miał jakikolwiek kontakt to bardzo prosimy o poinformowanie nas!!! nr tel.: 501092930
Z góry dziękujemy

Pozdrawiam
.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
24 czerwca 2009 07:34
Przekazałam te informacje mojej trenrce, stwierdziła, że postara sę by info wylądowało na stronie śląskiego OZJ
Czy ta para była ostatnio zatrudniona w stajni koło Jabłonnej-Nowego Dworu?
Dziękuję za zainteresowanie - narazie słuch zaginął...być może wybrali się również do Niemiec w okolice Berlina -pieniądze na dojazd mają 😤
Po dokładniejsze informacje zapraszam na pw.

Pozdrawiam
Ja ostatnio tą parkę widziałam w sobotę rano, pomagali mi przy załadunki konia. Chłopak wydawał się sympatyczny..
Witam,
okazało się, że osób okradzionych jest więcej...zgłaszają się do nas właściciele stajni z różnych stron Polski, którzy również padli ofiarą "Bonnie i Clyde"...
Mamy nadzieję, że może wspólnie coś się uda ustalić i dać nauczkę...
Dramka pozory mylą...

Pozdrawiam

Palinkaa
Witam,
niestety nie udało nam się jeszcze namierzyć słynnej pary, ale chciałam jeszcze raz uprzedzić, bo okazało się, że najprawdopodobniej nie wyjechali do Niemiec tylko siedzą w Polsce i dalej szukają "pracy".
Doszły nowe fakty: chłopak poszukiwany jest listem gończym za liczne przestępstwa, a dziewczyna zgłoszona jako zaginiona!!! Posługują się fałszywymi dokumentami.
Uważajcie...

Pozdrawiam

Palinkaa
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lipca 2009 17:51
dzisiaj w mojej stajni pojwila sie para podobna do tej z opisu
Ona trochę przy kości, blondynka, wlosy do ramion, sympatyczna, on krępej budowy ciala, podobny wzrostem do niej, oboje tak z 160-165cm (na oko).
Nie chce nikogo oskarżać, ale przyjechali zapytać o pracę... Mam nadzieje, ze to nie oni. Macie gdzies ich zdjęcia?

Witaj,
niestety zdjęć nie mamy, ale to raczej nie oni...ta dziewczyna będąc u nas miała bardzo krótkie i rude włosy - chyba, że w grę wchodzi peruka...a on - jeśli dobrze pamiętam - był ciut niższy i szczuplejszy od niej...

Pozdrawiam
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lipca 2009 21:05
Teraz mnie nigdzie nie zatrudnią, bo z opisu przypominam podejrzaną  🤔wirek:
JARA, no coz pozostaje Ci tylko zmiana wizerunku  😁

Ja nie wiem, skad sie tacy ludzie biora?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 lipca 2009 22:11
a może jakieś znaki szczególne? Nie wiem, jakieś pieprzyki, blizny, znamiona, kolczyki, tatuaże w widocznych miejscach? Coś, co łatwiej pozwoliłoby zidentyfikować poszukiwanych...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lipca 2009 14:38
Dzięki. Bo oprócz tych włosow, pasuje wszystko. Na szczescie u nas pracy nie ma.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się