produkty ANKY

Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
04 listopada 2017 19:45
anil22 , do 5.11 czyli jutra produkty anky mozesz zamówic [CIACH] - od tego jest wątek promocyjny.
Moje ostatnie znalezisko, do odbioru w grudniu

oraz znalazłam Anky Black Brokat w wersji Dl.  💃
pomóżcie proszę..poszukuję owijek Anky Ruby..nigdzie już nie ma..normalnie szok..może ktoś jeszcze wie o jakimś sklepie ,którego nie znam który jeszcze je ma??
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 grudnia 2017 18:20
Pisałaś do sklepu Końskie zaloty albo Bruge? Na stronach mają.
Dzięki nie znałam tych sklepów. 🙂 w obydwu są jeszcze...uffff
ekuss   Töltem przez życie
29 grudnia 2017 17:36
Jesli ktos bedzie widzial gdzies owijki do Anky army oraz army green to bede wdzieczna! Na same pady sie czailam dniem i noca, ale do pelni szczescia brakuje mi owijek 😀
Nowa kolekcja!

Wymieniłam fotkę na mniejszą.
Wg. mnie szału nie ma, osobiście najbardziej wpada w oko czerń i odcienie beżu (szarego?). No i ciekawe jak coral na żywo  😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
24 stycznia 2018 12:07
Rasiin wygląda jak oxblood, coral już był, a raspberry wygląda, jak indian red. Tylko Gulf Stream chyba jest  nowy.
Gulf Stream to taka przygaszona wersja Piscina i może lekko wpada w niebieski, niż zieleń/seledyn.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 stycznia 2018 13:01
Czy wie ktoś jaka różnica jest między black a granite?
Ciągle waham się między wood a granite, ale byłam przekona,
że granite jest czarny. A tutaj pojawia się black.
Black na pewno jest bez brokatu, a granite ma delikatniej "wyblakły" odcień. Na animalii są zdjęcia na żywo.
Ten Titanium to taki Violetgrey Eskadrona. Zastanawiam się, czy na żywo też są aż tak podobne. 👀
Livia   ...z innego świata
24 stycznia 2018 14:03
No niestety kolejny raz bez szału. Raisin ładny, na fotce wygląda jak Oxblood - pytanie tylko, czy na żywo nie będzie bardziej brązowy (jak Marone choćby, który na zdjęciach wyglądał na piękne bordo, a na żywo był zwykłym brązem). Obowiązkowo oczywiście czerwony i niebieski, choć było ich już milion 😂
Obowiązkowo oczywiście czerwony i niebieski, choć było ich już milion 😂


Widocznie nadal się sprzedają. :P I widać, że Piscina też poszła na pniu, skoro już w kolejnej kolekcji jest bardzo podobny kolor.
Czekam na Raisin na żywo.
Spróbuję wieczorem wrzucić trochę zdjęć z nowej kolekcji. Wcale nie będzie tak dużo powtórek, a niektóre kolory są cudowne i wróżę im bestsellerową karierę 😉 No to w kolejności od najlepszych, do najgorszych IMHO:

- raisin - nie ma nic wspólnego z oxblood (który był zimnym i dość spranym bordo). To jest kolor rodzynkowy i jako taki jest piekielnie trudny do opisania 😁 Ogólnie ciemne bordo, z nutką fioletu (?), brązu (?). No rodzynka 😉 Genialny dla każdej chyba maści:


- night blue - dla mnie "musiszmieć" 😉 To jest świetny, głęboki granat ze złotym brokatem. Absolutnie wysmakowany i elegancki. Na żywo to jest naprawdę ciemny granat, bez niebieskawego odcienia. Cudo.


- light gold - kolejny hit dla każdej maści. To jaśniutki, ciepły beż ze złotym brokatem. Idealnie wyskalowany, bo nie wpadający ani w szarości, ani w żółcie. Taka klasyka beżowego. Ten kolor zajeżdżę na amen 😉


- black - to faktycznie kopia aktualnego granite. Żaden z nich nie jest bardziej ani mniej czarny, obydwa są po prostu czarne. Różnią się, ale to bardzo ulotna różnica, kolorem brokatu. Granite ma brokat miedziany, black będzie miał złoty-zółty, tak jak poprzedni black miał brokat po prostu srebrny. Tak czy siak czernie są ponadczasowe i w każdej kolekcji dobrze się sprzedają.

- coral - na żywo o wiele ładniejszy niż na tym zestawieniu powyżej. To jest taki ciepły brzoskwiniowy, lekko pudrowy odcień, taki bardziej łosoś. Całkiem sympatyczny, chociaż to nie mój typ (na Cebuli by mi się mógł nawet spodobać).

- gulf stream - powtórka pisciny, bo ona zniknęła z wszystkich sklepów jak po podmuchu huraganu. Holenderskie klientki wykupywały ostatnie sztuki tych padów w Polsce (serio). Nie łapię, co ta zielenina w sobie ma 😉

- titanium - lubię szarości, ale tej jakoś nie łapię. Ona jest w sumie dość chłodna i stonowana, ma lekko niebieskawe zabarwienie, a do tego złoty brokat. Nie składa mi się to w żaden sposób.

- raspberry - czerwono-różowy jakich były już tysiące. Nuda.

- heavenly blue - totalnie stracony kolor. Niebieski a la smerfowy, taki o niczym. Nie wiem, czemu ciągle ktoś z uporem maniaka do każdej kolekcji forsuje jeden nudny niebieski i jeden nudny czerwony.
quantanamera, ten raisin to szał ciał 😍
Dla mnie lightgold genialny 🙂😉)
quantanamera, dzięki za te opisy, dawno nic z Anky nie kupowałam, ale tu raisin i Night blue bardzo mi się podobają.
quanta czy raisin będzie podobnego koloru co ES plum?  👀
Czy Light Gold będzie w klimacie yorka curry? Totalnie go kocham na lato, ale niestety idealnie leży pod skokówkami, pod ujezdzeniówką jest mocno na styk.
Mega podoba mi się Raisin, Night Blue brzmi mega ciekawie, ale mój koń w granatach wygląda jak kupa 🙁
Dla mnie Raisin i Night blue  😍 przepiękne. Miałam nadzieję, że ten gulf stream będzie niebieski, taki błękitny :/
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 stycznia 2018 06:23
Ten Light Gold jest piękny 😍 Idealnie by mi do blondasa pasował... gdyby tylko nie był szyty "w szpic" na końcu padu 🙄
Te 3 co zdjęcia Quanta wrzuciła byłyby moje - gdybym miała konia 😁
Cyron na emeryturze, nowy zwierz pojawi się po aplikacji. Chyba że kupię żeby poczekały w szafie 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 stycznia 2018 07:29
Po tych zdjęciach od Quanty zakochałam się w raisin i night blue - są CUDOWNE...  😍 😍
Night blue i light gold, mmmm  💘
Zdjęcia Quanty jednak mogą przekonać, dwa pierwsze bordo i granat są piękne, może to i zasługa brokatu. Bordo przypomina mi trochę merlota, może na granat się skuszę  👀
Moon   #kulistyzajebisty
25 stycznia 2018 08:55
quantanamera, piękne bordo, ale znam (niestety) jedną maść na której nie będzie ładnie wyglądać - Kulowy odcień gniadego 😉 🙁 Niestety wszelkie borda nie grają z ciepłym odcieniem maści Kulka  😕 Ale sam kolor kozacki!
I o dziwo nie urzeka mnie brokatowo mieniący się granat :P

Light Gold, myślicie pasowałby do gniadego gnidka i brązowego sprzętu?
Moon, - bardzo by pasował! Znam ból z ponoć panującymi na wszystkie konie kolorami - bo mój w granatach za nic nie chce wyglądać, a to niby taka klasyka klasyk 🙄
Livia   ...z innego świata
30 stycznia 2018 08:03
Wiadomo już może, kiedy nowe Anki będą u nas w sklepach? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się