sklepy internetowe

Plusy dla gnl i zabookuj. Mały minusik dla animalii, rzeczy z terminem 5-7 dni okazują się być dostępne najwcześniej w połowie grudnia.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 listopada 2017 14:04
protoniasta horse-trade ma HV Polo  🙂
Wielki plus dla Końskie zaloty 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 listopada 2017 11:00
Meeeega plus dla cordeo.pl. Ekspresowa realizacja, fajne ceny i mega fajna obsługa 🙂
anai, ja mam z animalią zawsze dokładnie odwrotnie. Rzeczy dostępne do 16 dni mam w domu poniżej 24 godzin  😍
Dziwna akcja z tym Equirex'em, bo właśnie odebrałam paczkę z kamizelką. Przypomnę, że sklep przejęło Febro, telefon właścicielki jest nieosiągalny, na maile brak odp., a pod 2 nr. telefonu dowiedziałam się, że sklep nie istnieje  🤔 Chyba jakieś duchy czy coś  🤣
rybka   Różowe okulary..
13 listopada 2017 15:47
Wiecie co się dzieje ze stroną Pasi-konika? wyświetla mi komunikat, że certyfikat SSL wygasł i strona może wyłudzać hasła itp.....
U mnie działa normalnie
U mnie pyta o certyfikat, klikam, żeby kontynuowało i działa 🙂
+++ dla Art-horse, bardzo dobry kontakt, szybka realizacja i przyjemny gratis  🙂
PLUS dla sklepu Dromy. Przesyłka u mnie w 24h od zamówienia  👍
czy strona Sklepu Podkowa-Liny nie działa już od jakiegoś czasu, czy to chwilowe problemy? akurat chciałam zrobić zamówienie i trochę się zdziwiłam, ale nie wchodzę tam za często
Zaległe:
- duży plus dla konik.com.pl - po pierwsze za super promocje, którą mi się udało złapać i szybką przesyłkę, a po drugie duży plus za zwrot na gwarancji. Rozpadły mi się (dosłownie) bryczesy, odesłałam, szybka decyzja i szybki zwrot pieniążków, super kontakt, polecam!
- duży plus dla amigo - super promocja na urodziny, czaiłam się na bryczesy i parę rzeczy, kontakt rewelacja, pomierzone wszystko o co prosiłam, szybko sprawnie, z niczym nie robią problemu. 🙂
- plus dla podkowa-liny - szybka przesyłka, nie ma do czego się przyczepić.
- plus dla magiasklep - już standardowo, szybka przesyłka, dobry kontakt i super pasze. 🙂
- plus dla bergo - tu tez już do znudzenia, nie mam się do czego przyczepić, dobre traktowanie klienta.
czy strona Sklepu Podkowa-Liny nie działa już od jakiegoś czasu, czy to chwilowe problemy? akurat chciałam zrobić zamówienie i trochę się zdziwiłam, ale nie wchodzę tam za często


W zeszłym tygodniu robiłam zakupy i działała normalnie
Podkowa - Liny strona nie działa ,wyświetla się komunikat - problemy techniczne
Wielki plus dla caball za świetne podejście do klienta, super szybką realizacja indywidualnego projektu  😍  😍
Kupował ktoś coś w sklepie Sports Direct? Znalazłam glukozaminę w naprawdę niskiej cenie i zastanawiam się, czy nie zamówić.
Sama nie wiem czy plus czy minus :/ pasza dostępna w Dobry koń na 3-7 dni dotarła po 3 tygodniach, zero kontaktu z ich strony, że jest problem z dostępnością. W gratisie dostałam próbkę paszy 🙂 więc chyba im wybaczę 😉
To ta probka chyba z 5 kg musialaby miec.. wiekszosc sklepow wysyla probki pasz i inne gratisy przy terminowych zamowieniach..
Wybaczam im dlatego, że próbka była od paszy, której rozważałam zakup 😀 przeprosili i dodatkowo dostałam mały rabat na kolejne zakupy 🙂
Czyli tak jak zawsze przy terminowych zamowieniach 😉
Moon   #kulistyzajebisty
30 listopada 2017 06:55
Animalia np. zawsze daje próbkę paszy/otrębów/granulatów przy zamówieniach powyżej 100zł (chociaż nie raz dostawałam też jak zamawiałam musli za 80zł, może to też z uwagi na dość regularne zamówienia?)

Ode mnie standardowy plus dla konika i sklepu St. Hippolyta 😉
Animalia daje próbki powyżej 50 zł 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
30 listopada 2017 08:15
Wigorrr, a widzisz, gdzieś mi się na oczy rzuciło, że od 100zł, możliwe że to było dawno lub inny sklep 😉
Ode mnie plusy dla:
- hesthouse, bardzo szybka realizacja zamówienia pomimo, że jednej paszy nie mieli na stanie
- dobry koń, dobry kontakt i szybka wysyłka
+++Horse Trade+++ fajnie naliczone rabaty, bardzo dobry kontakt. Sklep spóźnił się z wysyłka o jeden dzień(z mojej winy), a jeszcze dodatkowo dostalam fajny gratis i droższą zabawkę niż zamawiałam.  🙂 Po raz pierwszy jestem zadowolona. Zawsze było cos nie tak.  :kwiatek:
Wielki plus dla Hidalgo. Nie dość, że załapałam się na super promocje Eskadrona i ekspresową wysyłkę, to jeszcze dostałam smaczki w gratisie i karteczkę z odręcznie napisanymi podziękowaniami za zakup 😍
Jak zawsze niezawodne konik i hippovet.
Plus dla HorseTrade mieli na stanie łuski słonecznika i wysyłka ekspres 24h 🙂
Duże plusy dla:
[list]
[li]sklepu Miszewo[/li]
[li]Konika[/li][/list][list]
[li]Bergo[/li]
[li]Arpav'u[/li][/list]  😍 :kwiatek: 💘

Niestety pierwszy mój minus dla zabookuj, już drugie zamówienie którego nie są w stanie zrealizować, a na stronie mają napisane, że produkt dostępny  😵[/list][/list]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się