produkty ANKY

złoty brokat, nie stypa...może by tak zacząć odkładać w jakiś słoik, żeby potem ta bardzo nie bolało jak mi się kilka padów zamarzy? Poważnie przemyślę ten słoik.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 lipca 2017 12:37
Oj tak po takich zapowiedziach od Quanty  taki słoik to chyba konieczność! 😁
No! A jakby jednak pady się nie podobały, to zostanę z pełnym słoikiem 🙂 Chociaż po 10- 20 zł co jakiś czas.
Quanta- nie możesz zdradzić szczegółów nieco bardziej? Jakie inne kolory poza czarnym?
Nic mi nie zastapi zaloby po black brokat 😁
Quanta Ty masz fajnie na kasztany prawie wszystkie kolory pasują... 🙂

Mam nadzieję,że będzie jakieś fajne bordo ( potrzebuję w komplecie do ogłowia jakiejś czerwieni 🙂 )
Bordo też by mnie interesowało 😀 albo ciemna zieleń.
qanta nie rób nam tego 🤣
Oj bordo byłoby super! Albo taki czekoladowy brąz z brokatem 😍
Ode mnie też Gipsy Grey w słońcu  :kwiatek:

No chyba, chyba.. nie chce oszukiwać, ale chyba pokazano nową kolekcję 🙂

[img][[a]]http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/13725498_171734336581008_1365606689_n.jpg?ig_cache_key=MTMxMjAyMjIxODU3MzcwMzgyNA%3D%3D.2[[a]][/img]
grando niestety, ale to fotka starej kolekcji 😉
I tak już kolekcja zaczyna przeciekać, no to mogę pokazać moje fotki 😉

Na zimę mamy 7 kolorów, w tym trzy brokaty:
- granite - to jest black ze złotym brokatem,
- wood - ciepły czekoladowy brąz ze złotym brokatem,
- copper - miedziany ze złotym brokatem. Ciężko mi było go złapać telefonem przy sztucznym świetle. Bardzo ładny kolor, ciemniejszy niż cognac.
- azurite - ponieważ heraldic blue z niedawnej kolekcji zrobił furorę, to teraz mamy sporo inspiracji takimi niebieskimi głębokimi barwami. Azurite mi się podoba, ociera się o granat, czy Eskadrona blue.
- sapphire - jaśniejszy niż azurite, bez granatowej nuty, po prostu niebieski. Ładny, ale nie mój kolor i bez żalu go nie kupię 😉
- turquoise - typowy turkusowy kolor, morski niebieski. Znów nie mój typ, chociaż niektórym koniom pasuje świetnie.
- lava - to jest intensywny pomarańcz, bez nutki czerwieni (packshoty producenta ściemniają). Przypomina burnt orange z mocniejszym nasyceniem, albo tangerine.
- ruby - piękne rubinowe bordo, nieprzyprawione buraczkami czy żadnym brązem. Gdyby było nieco bardziej saturyzowane, to bym dała 10/10, a tak będzie 9/10 i na pewno biorę 😉 Zresztą nie tylko pad, bo zakochałam się i w rubinowej kurtce...

Fotki na żywo:





Granit i wood:



Copper:



A tutaj kantarki, wszystkie podszyte brokatowym zamszem: czarny z miedzianym podszyciem, rubinowy z czarnym brokatowym zamszem (cuuuudo!) i turkusowy z podszyciem brokatem brązowym.



Pod kantarkami są sezonowe ochraniacze Climatrole, będą miedziane i rubinowe. Miedziane są boooskie 😍 Jeśli ktoś rozważa zakup, to polecam się szybko decydować, bo długo z Climatroli nic nowego kolorystycznie nie będzie, a te dwa kolorki wchodzą tylko w ograniczonej, praktycznie testowej ilości:



Na czekoladową kasztankę i skarogniadego będą delicje  😜

No to jeszcze trzy plansze od ootemana:




vissenna   Turecki niewolnik
20 sierpnia 2017 03:00
Ta lava przypomina stary oxblood ? 💘
No i mam nadzieję, że uda mi się pad tourquise dorwać!!  😍 😍 😍
Mam nadzieje, że fotka nie jest za duża bo wrzucam z telefonu co znalazłam
Do mnie bardzo przemawia copper  😍
A mi się nic nie podoba  🙁 czarny z brokatem ewentualnie, ale mam już czarny świecący i ten obecny jakoś do mnie nie woła.
AAAAA..czerwony i ten buraczkowy są super!!! będą mi pasować do czerwonego ogłowia Podiuma 🙂 i tak ANKY będzie się lansować na sportowych rajdach konnych  🏇
Quanta a ceny zostają na tym samym poziomie czy znowu do góry..wiadomo już?
Mój będzie Wood, azurite i turkusowy  😍
Livia   ...z innego świata
20 sierpnia 2017 07:39
Eeee... znowu to samo 🙁 Znowu tona niebieskich i czerwony, Ruby nie wygląda jak Ruby, tylko jak sprane coś... czarny ładny, ale... to już wszystko było 🙁
Widziałam,że mnie oszukali, podpisane było Winter 2017, ale na oficjalnej stronie Anky jakieś te kolory były lekko inne  😁
No to do karego nic mi nie bedzie pasować 😵 Moj York Mazarinablue jest ciągle połączeniem tych ankowych niebieskości i nie kupie kolejnego niebieskiego 🤔 szkoda, że złote te brokaty.
Cooper, wood i ruby idealne dla karego 💘 Kiedy wejdą do sprzedaży?
Ja bym brązu na karego nie założyła 😁 Mi sie podba pomarańcz, ruby i turkus, ale czy to fajnie bedzie na koniu wygladało  🤔 Kiedy wchodzi ta kolekcja?
A ja bym turkusu na karego nie założyła, kwestia gustu. Ja uwielbiam brązy i beże, na każdej maści  😉
Te brązy są obłedne 😍 Gdybym miała gniadego albo kasztana. Dla samej kolekcji kupiłabym wszystkie heh.
tulipan dokładnie kwestia gustu. Kto co lubi.  😀 twoj Szymek to by w workupo pyrkach wyglądał jak milion dolców 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 sierpnia 2017 09:55
Quanta a który black wygląda ładniej ten poprzedni czy ten ze złotym brokatem 😍?
NaTwojego ten ze złotem  😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 sierpnia 2017 10:01
Będzie głodówka 😜 💘
Mnie tez kusi, na letnia sierść mojego konia  😁
tulipan, na letniej byłby obłęd 🙂
Nigdy nie miałam brązowego czapraka, pasowałby ten wood do mojego gniadego?
Jak dla mnie ten czarny byłby super na gniadego też  😀
Mi na gniadego pasuje azurite, mógłby byc jeszcze trochę ciemniejszy, coś jak farba do włosów "granatowa czerń" 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się