NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

drabcio kurcze nie widziałam odpowiedzi, musiało mi oznaczyć jako odczytaną jak wchodziłam przez tel. czy mogłabyś wysłać mi raz jeszcze? bo futerka ciągle poszukuję 😉


leetva napisz do mnie pw to podam link do jej profilu  😉
Kupiłam przez fb termobuty, wpłaciłam kasę 30 grudnia. 2 stycznia dostałam wiadomość, że zostały wysłane. Od 5 stycznia do dziś proszę o potwierdzenie nadania. Do soboty wieczór było ok, wczoraj dziewczyna pisze mi, że paczka z powodu śniegu utknęła na WER Wrocław ( 2 stycznia śniegu nikt nie widział), o czym rzekomo wiedziała od sobotniego południa. ok, dalej proszę o potwierdzenie i dostaję - dwa zdjęcia, na których nie widać pieczątki, ale widać numery. Sprawdzam na stronie poczty- paczki nie ma w  systemie. Ale jej podobno wyrzuca w systemie i pani na poczcie też. Tylko mi nie 🙂 Pytam gdzie jest pieczątka, odpowiada, że tam , gdzie zawsze - obok ceny. 🙂
Czuję się jakbym rozmawiała ze ślepym o kolorach.
Wydrukowałam sobie całą dyskusję, potwierdzenie przelewu i mam w planach iść na komisariat. Zastanawiam się tylko, czy nie za mało czasu upłynęło. Czy coś więcej będę potrzebowała?
Czy czasem ktoś nie ma podobnej sytuacji z tą dziewczyną ( z Wrocławia jest)?
A jaka to dziewczyna?
Podam moze inicjaly: M.B.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2017 20:14
marysia550, po inicjałach to niczego nie dojdziemy, ale możesz napisać o kogo chodzi to można trochę siary w stajni zrobić.

Natomiast wrocławska poczta ma problemy z nadawaniem przesyłek, ale raczej nie przez śnieg 😉
JARA,  ona chyba juz nie jezdzi. Marcela (Marcelina) ma na imię. Na fb na grupie Gielda sprzety jezdzieckiego przejrzyj ogloszenia z dzis (skrzynka z wyposazeniem). Napisalam pod jej ogłoszeniem o zaistnialej sytuacji, odezwala sie również jakas Martyna, ktora miala zdaje sie podobny problem. Poprosilam zeby sie odezwala do mnie, ale nie odezwala się.
Siary jej nie trzeba robić, bo zgłosze to na policję, jak napisalam mam juz wszystko przygotowane. Poprosilam ją jeszcze zeby mi napisala do kiedy zobowiazuje sie wywiazac z umowy i nastala cisza.
A co z tą pocztą? Nie wprowadzaja przesylek w system?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2017 22:06
Wprowadzają, ale przesyłki leżą na sortowni bardzo długo 🙁
Ach..juz wiem o kogo chodzi. Ode mnie już 2 miesiące kupuje ostrogi  😉 i zawsze coś
To może jednak gdzies jezdzi. Tym bardziej pod ogłoszeniami odzywają sie konscy znajomi, wiec moze jednak ktoś ja zna?
No mi napisała, że ostróg potrzebuje, bo zaczyna pracę z jakimś młodym koniem
Moon   #kulistyzajebisty
11 stycznia 2017 17:39
marysia550, poproś o CAŁEGO screena tego systemu.
E tam. Juz dawno prosilam i ponoc sie czepiam, bo przeciez mi wyslala potwierdzenie.  Bez pieczatki? No przeciez wyslala, a ja sie czepiam. I tak w kolo Macieju. Glupszej rozmowy to ja chyba nigdy nie prowadzilam.
Komus tez zoobowiazala sie wyslac za pobraniem i tez tego nie zrobila.
marysia550, mówiłaś, że skoro nie ma ani przesyłki ani kasy, to zgłaszasz sprawę na policję?
Oraz, że mając wszystkie dane (przelew) nie będzie problemu ze wskazaniem sprawcy?
Proszę o radę, dziwna sytuacja. Użytkowniczka kupiła ode mnie owijki, zapłaciła z góry, ja je wysłałam 23 grudnia , dziś dostałam zwrot paczki, za który musiałam zapłacić 13 złotych , napisałam meila, ale nie loguje się na rv, nie odpisuje. Co w takiej sytuacji?
Niby pieniędzy nie straciłam, no tylko te nadplanowe 13 zł, ale sytuacja mega dziwna, wiele razy kupowałam i sprzedawałam na rv i pierwszy raz mam taki przypadek.

Coco, może coś się stało? Próbowałaś ja na fb namierzyć? Zapłaciła za owijki więc intencje pewnie były dobre.
bera7 no właśnie też tak myślę. Próbowałam, ale nie znajduje, a może jest ktoś z Torunia? Dziwne.
Paczkę mam na poczcie. Dopiero w pon ją odbiorę.
Coco jestem z Torunia, daj znać jak będziesz potrzebowała pomocy. Może uda się namierzyć dziewczynę w końskim środowisku.
Poczekaj na kontakt, od kasy  którą ci przelała odlicz sobie te 13 zł i jeżeli bedzie chciała jeszcze raz  paczkę, to musi dopłacić za zwrot i kolejną wysyłkę. A tak to zostaw po prostu. Ja wysłałam zwrot do sklepu, (po otrzymaniu kaski - najpierw wysłali kase potem ja odeslalam paczkę), paczki nie odebrali, kasy za zwrot paczki i nową wysyłkę i dopłate do za małego zwrotu kasy ni ma i paczka leży gotowa do wysyłki od 2 tygodni  🙄
Poczekam jak się nie odezwie to odeśle pieniążki, ale tak jak mówię dziwna sytuacja i nie wiedziałam co w takim wypadku należy zrobić.
Coco, również jestem z Torunia 🙂 świat koński mały - napisz pw, może akurat znam 🙂
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
16 stycznia 2017 20:13
Czy spotkał się już ktoś może z kupcami zza granicy? Kilka dni temu napisał do mnie "Roy" na maila z propozycją kupna jednego z wystawionych przeze mnie przedmiotów.
Nobelowa12345, tzw. "nigeryjski przekręt" raczej 🙁 wpisz w szukajkę, jest nawet osobny wątek
Nobelowa12345 tak Roy piszę w sprawie nigeryjskiego przekrętu, pisał też do mnie
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
16 stycznia 2017 20:42
Dziękuję Wam bardzo, wiedzialam że czegoś sie tu dowiem 😉
Może ktoś z Was mi pomoże, mianowicie... Kupiłam przedmiot od użytkownika sprzedam_koniaa, przelew zrobiłam, potwierdzenie wysłałam. Tymczasem od ponad tygodnia czekam na potwierdzenie wysyłki paczki,kontakt się urwał... :,ostatnio logowala się 4 dni temu... Obawiam się, że mogę nie doczekać się ani paczki ani zwrotu pieniędzy... 
zgłaszam kiniusiaaa942 kupiłam popręg innej długości niż był podany w ogłoszeniu. Krótszy, oczywiście dla mnie za krótki. Na zgłoszenie tego faktu dostałam odpowiedź, że nie jest sklepem, żeby przyjmować zwroty i ona kupowała ten popręg jako 110 i mierzyła w domu też  🙄

także NIE POLECAM
zachowaj.umiar - zgłaszam jak oniepoważnego revoltowicza, oferuje cienę, na którą się zgodziłam, i oczywiście zero odpowiedzi
Z mojej strony juz jest wszystko wyjaśnione
OSTRZEGAM PRZED OSZUSTWEM - użytkownik "Sprzedam_koniaa" !!!!

Zamówiłam 3.01.2017 od użytkownika Sprzedam_koniaa maszynkę do golenia. Najpierw dostałam odpowiedź, że "Pani na poczcie powiedziała, że przesyłka będzie u Pani we wtorek (10.01) z powodu tego, że 6.01 jest dniem wolnym od pracy", po czym, gdy przesyłka nie dotarła w środę (11.01) wysłałam prośbę o podanie mi numeru przesyłki. Cisza. w dniu 15.01 wysłałam kolejną wiadomość (i na re-volcie i mailowo), że ani paczki, ani numeru przesyłki nie mam, z informacją, że czekam jeszcze 7 dni na odpowiedź, potem podejmę dalsze kroki prawne(wartość przelewu przekroczyła 50zł, więc jest to już przestępstwo). Odpowiedź nadeszła już 17.01, w której przeczytałam, że z powodów osobistych nie dotarła jeszcze na pocztę i dlatego są takie opóźnienia i bardzo mnie przeprasza, paczka na pewno będzie do piątku ( do 19.01), odpisałam, że poczekam. W dniu 20.01 odpisałam, że paczki nadal nie ma, i że czekam jeszcze 4 dni na podanie mi numeru przesyłki. Odpowiedzi jak i paczki jak nie ma tak nie ma, już przestałam na nią liczyć, podejmę w najbliższym czasie kroki prawne, natomiast chciałam ostrzec przed tą użytkowniczką.

EDIT: Po zdobyciu z innego źródła numeru telefonu, po dwóch nieudanych próbach połączenia i napisaniu smsa "że w przypadku braku kontaktu za dwie godziny w moim imieniu zadzwoni Policja" doczekałam się w odpowiedzi screena z banku wraz ze zwrotem moich pieniędzy i gorącą prośbę o usunięcie mojego wcześniejszego posta na forum. Czyli jednak "problemy z logowaniem", którymi Sprzedam_koniaa się tłumaczyła z braku kontaktu gdy człowiek się wkurzy są do ogarnięcia 🙂

Edytuj posty!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się