Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Dziewczyny a co polować dla gniadej kobyły z nowej kolekcji eskadrona? Strasznie mnie kusi racing green ale z drugiej strony merlot 😍 Chciałabym coś klasycznego na zawody(same różowe komplety przeważają :lol🙂.

btw. protoniasta zakochałam się w tym zdjęciu!
wątek zamknięty
Grettiena, merlot kompletnie bez szału jak dla mnie na żywo. Takie zdechłe bordo, byłam mega rozczarowana. Za to racinggreen boski! Ja kupiłam mega set, bo przepadłam 😍 o tym jak bardzo podoba mi się ta zieleń świadczy fakt, że kupiłam nawet (pierwsze od jakiś 3? lat) owijki 😁

Już nie mówiąc o tym, że przyszła już zamówiona derka i czeka na jakieś ekstra pieniążki w grudniu / wypłatę na początku stycznia  🙄 😁

Na Siwej z dziś, takie stajenne, jakość mikrofalówki. Debiut był w sobotę na zawodach, w świetle dziennym jest przeszał! Ale niestety nie udało mi się na żadną sensowną fotę załapać.
wątek zamknięty
Nirv boski komplet  😜 😜
protoniasta gdzie ten kantar i czaprak dorwałaś?  😲  mam prawie wszystko z tej kolekcji ale takiego kantarka to strsznie zazdroszczę  😍
wątek zamknięty
Kantarek od Precelek 🙂 Brillant z Niemiec 🙂 chciałam jeszcze polderke dralonowa pink, ale zniknęła z naszych ogłoszeń zanim zdążyłam napisać w sprawie kupna 🙁
wątek zamknięty
To ich najpiękniejsza kolekcja i odcień różu jaki do tej pory wypuścili  😍 ja jedynie nadal poszukuje polopadu - brązowo-kremowego z różową lamówką z tej kolekcji  👀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 grudnia 2016 23:07
Dostałam od znajomych derkę, której zawsze im zazdrościłam w prezencie  😍
Teraz mam już pawie komplet  😜 😍
wątek zamknięty
Lusia ten pad to Caball? Jaki to kolor?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dawno już tu nie zaglądałam, ale pochwalę się moim nowym Jarpolem, który dostałam w prezencie 😍
wątek zamknięty
Nirv, -rewelka! 💘
lusia722, - co to za dereczka? 😀 Piekna!

Ja choruje na kantar z futerkiem z hertridge, tylko kompletnie nie wiem jaki kolor - braz, bordo, a moze zielen? Na ta moja paskude z awatara. Help! 😉 W brazach mam sporo rzeczy, w bordo tez sie cos znajdzie, zieleni totalnie nie... choc nie wiem, czy dopasowywac, czy szalec 😀
Przepraszam za brak polskich literek, pisze z telefonu.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 grudnia 2016 08:28
palemka, bardzo ładnie! Świetnie macie dobrane kolory w tej łezce 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
20 grudnia 2016 08:52
keirashara, no właśnie to jest najgorsze w kol. Heritage, że ma tak piękne kolory, że w zasadzie KAŻDY pasowałby do 90% umaszczenia koni  😜
Mam ten sam dylemat, ad kantara - granat, brąz, bordo, czy nawet (!) zieleń - bo o ile nienawidzę zieleni gdziekolwiek, o tyle ta kolekcyjna jest przepiękna!  😵
wątek zamknięty
Nirv ta zieleń powala na kolana  😍
Lusia722 Twój kucyk jest boski niezależnie od 'ubranka'  😜
palemka Świetnie wygląda z tym kolorem siodła!
keirashara Zdecydowanie zieleń  😀

Moon Zgadzam się, Heritage to totalny hicior 😀
wątek zamknięty
Dziękuje  🙂 Zdecydowanie najładniejszy czaprak jaki w życiu miałam na kobyłę 😅 I krojem i kolorem!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 grudnia 2016 09:35
Fokusowa No oczywiście, że Caball 😍, o ile dobrze pamiętam trufel. Męczę go już dwa lata i wciąż wygląda jak nowy.
Keirashara Dziękuję, derka to Cavallo.
Siwaa Dziękuję :kwiatek:

wątek zamknięty
lusia722, wg mnie raczej orzech nie trufla 😀 a czo to za dereczka?
wątek zamknięty
Moon, - u mnie odpada granat, bo i ja i kon w nim nie wygladamy, ale pozostale 3 chce, najlepiej wszystkie 3 🤣 i tez mowilam never ever zieleni na moim koniu, ale ten odcien jest taki piekny! 😍
wątek zamknięty
Lusia, Burza no właśnie kurcze z tymi kolorami w odcieniach karmelu i czekolady to masakra jest, chciałabym coś podobnego na ciemnogniadego, ale nie wiem jaki kolor rzeczywiście mnie interesuje, bo one są podobne, ale jednak różne  😜
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 grudnia 2016 12:19
Burza to jednak Mocca.
Derka Cavallo. Ale marzy mi się komplet z Caballa, tylko kucyk musi przestać choroby wymyślać i nie wiem jaki kolor 😵
Ta, którą zamówiłam mojej amazonce na urodziny jest obłędna, tak pięknie wykonana i jakość rewelacja.
Teraz jak przygotowywali panowie zestaw reklamowy, to też ich do Caballa wysłałam.
Moon na gniadym to większość wygląda ok.
Szukam od dwóch lat koloru możliwie zbliżonego do maści kuca i to jest dopiero problem.


wątek zamknięty
Wczoraj przyszedł mój prezent pod choinkę...  😍
wątek zamknięty
Siwaa piękny  😁
Ja już dobre kilka lat temu miałam schockemohle, może ktoś ma i porówna odcienie z tym zielonym heritage ?  👀
Swoją drogą ta złota lamówka jest prześliczna 🙂 ja bym widziała ten zestaw ze złotymi strzemionami z jinna 🙂
wątek zamknięty
lusia722, wybrać  kolor w Caballu to jakiś żart... mi akurat życia starczy, żeby kupić pady w tych co marzę 😀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 grudnia 2016 15:41
Burza no ja to strasznie wymyślam 😵. Generalnie wszystko mam z innej parafii, bo dostaje/kupuje jak jest okazja.
Więc jak mam świadomie i z premedytacją coś wybrać to jest kosmos. Od roku noszę się z zakupem szmagdowego czapraka.
Miał być ES, ale jak się pojawiał to DL. Ale chciałabym z tkaniny glamour, więc czekam czy się pojawi kiedyś 👀


wątek zamknięty
Siwaa śliczny  💘

Do mnie właśnie dotarł nowiutki Dralon lemon olive  😍

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2016 08:59
Niciak Light Purple 🙂 Bardzo mi się ten fiolet podoba 🙂



wątek zamknięty
livia cukiereczek !  😍
wątek zamknięty
Livia cukierkowy król  😍
Ten schockomole i nowy eskadron super kolory, pasują chyba na każdego konia.
Ja mam kantar Eskadrona i połaczenie zieleni ze złotem jest mega po prostu.
wątek zamknięty
Livia Fiolet jest stworzony dla Twoich koni 😀 😍

anil22Ja długo się zastanawiałam nad tym kantarem, ale w końcu wzięłam zielonego Mustanga ze złotymi okuciami i jest 💘 Idealnie pasuje do eskadronowej kolekcji

Pierwsza fotka była za duża.

* poprawiłam 🙂
wątek zamknięty
Siwaa piękny ten kantar 💘 robią na zamówienie, czy są dostępne w stałej ofercie?
wątek zamknięty
Siwaa piękny ten kantar 💘 robią na zamówienie, czy są dostępne w stałej ofercie?


Są na szczęście w stałej ofercie 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2016 14:31
dairoxroxi, anil, dziękuję! Jest słodko, ale pięknie 💘

Siwaa, mam takie samo zdanie 😀 Ładnie wygląda ten kantar Mustanga 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.