Końska Rewia Mody cz. X (2016)

kenna ja sobie pluję w brodę, że od razu owijek nie kupiłam do kompletu. Jak chciałam dokupić to już żadne się nie ostały  🙁
wątek zamknięty
Olson, - dzięki!
tulipan, - spytaj w Pegaz Poznań, im często jakieś stare rzeczy zostają 🙂
wątek zamknięty
Ładne kolory tego HH, ale ukosy do mnie w ogóle nie gadają na koniu.

Kocham Caballe, normalnie kocham. Są przepiękne, niezniszczalne i absolutnie warte grzechu w postaci zakupu sto pięćdziesiątego czapraka dla swoich koni <3



wątek zamknięty
dairoxroxi, absolutnie obłędny odcień różu  😍. Jak już będziesz miała foty na karym, to wrzucaj koniecznie  🙂
wątek zamknięty
keirashara, dairoxroxi, niestety nie posiadam takich informacji, trzeba poczekać na oficjalną premierę lub śmiało pisać bezpośrednio do Caballa :kwiatek:
quantanamera, jak można ich nie kochać! Twój wygląda bardzo elegancko, a konik morski uroczy 🙂

Czekam teraz na kolejną caballową paczkę, tym razem z padem, który sobie uwidziałam 😉
wątek zamknięty
Przepadlam klik szczególnie granat i beż  😍
wątek zamknięty
Cena to jedyne 242zł  🤣
wątek zamknięty
No fakt, cena powala  🤣 ewentualnie można stworzyć coś podobnego w caballu  🙂

Ostatnio mnie ciągnie do stypy, beżu, brązu lub granatu. Niebieski i oliwkowo-brązowy czaprak mam więc dzielnie opieram się pokusie ale beżyk by się przydał. Jedyne co mnie powstrzymuje to to, że jasny szybko się brudzi.  😉 Jak Wy sobie radzicie z takimi jasnymi czaprakami?
wątek zamknięty
Caballowe pady się prawie nie brudzą, tak tylko mówię. 🤣
wątek zamknięty
sumire nie pomagasz  😁 a mówisz o konkretnym materiale czy o wszystkich?  😉
wątek zamknięty
Na pewno Glamoury się nie brudzą. Nie przebarwiają od oficerek i siodła, nie łapią kurzu, a koński pot nie zostawia zacieków. Lepiej sobie dobrze zaprojektować kolor czapraka, bo się zdąży jeszcze x razy znudzić, opatrzyć, ale zniszczyć się w tym samym czasie nie będzie miał zamiaru.
wątek zamknięty
julka177, - ja po prostu wrzucam do pralki 🤣 W lecie i tak najczęściej mam zacieki od potu, a nie brud na czaprakach, czy jasny, czy ciemny brudzą się tak samo - to zależy juz tylko od materiałów tak na prawdę, nie ich kolorów 😉

Jesteście straszne 😁 Wykminiłam coś takiego i nie mogę się zdecydować, imperial czy glamour 🤔 I jeśli pad, to lamówka słoneczna pomarańczka, czy raczej cegła?
wątek zamknięty
keirashara do pralki z końskimi rzeczami wstepu nie mam 😁. A do pralni chcę jeździć jak najrzadziej 😉

quanta dlatego myślę nad kolorem i myślę i wymyślić nic sensownego nie mogę bo co chwila zmienia mi się wizja. Ale już wiem jedno, biorę Glamoura  😀
wątek zamknięty
keirashara, Glamour zdecydowanie 🙂 Imperiale też są zacne, ale to alcantara - owszem solidna, ale dość gruba, czaprak jest puchaty, na upały jak teraz taki sobie. Poza tym mnogość prań (ja naprawdę się nie certolę i moje szmaty lądują w prace często i gęsto) lepiej znosi ten materiał glamurowy. Alcantara zaczyna się ciut marszczyć, a ten skubany jak nowy. Ten mój złoto-miedziany czaprak ma już dwa lata, a wygląda trylion razy lepiej niż Eskadrony po pierwszym praniu.

I oby tylko nie dodawali na stronę zbyt wielu nowych kolorów 😀iabeł:
wątek zamknięty
To ja mam chyba inny materiał w Glamourze  😲 Kolor perłowy przy łydce jest niestety czarny (a nie pastuje oficerek czarną pastą), nie da się go doprać, no nie wygląda ogólnie za specjalnie. Teraz latem prany praktycznie po jednym użyciu.
wątek zamknięty
A ja mam innego Imperiala... 😂 Pomarszczył mi się (albo raczej pogniótł) trochę nad paskiem do przewleczenia przystuł. A tak wygląda jak nowy, no moooże jakbym chciała się przyczepić, to sznurki się minimalnie zmechaciły. Zostają czarne ślady od przystuł, ale jak zapiorę przed wrzuceniem do pralki, to złażą bez problemu (i pod siodłem są niewidoczne i tak). Poza tym wrzucam do pralki czaprak wyglądający na czysty... 😁 Choć akurat pad piorę rzadziej niż inne czapraki, bo mam trochę za mały wsad pralki do niego i muszę go prać dwa razy albo przynajmniej dwukrotnie płukać, inaczej się zbiera takie szare błoto w szwach.
Kolor mam bodajże truflowy, niby nie jakiś super jasny, ale wystarczająco, żeby było widać zabrudzenia.

Jak już jesteśmy przy porównaniach, to jak z trwałością materiału w Adamantach?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 czerwca 2016 06:22
Ja mam kilka Caballi i niezmiennie jestem zachwycona nimi. Adamanta też mam, ale mało go używam, więc nie powiem jak z trwałością. Dopiera się lepiej niż pady tzn. nie zbiera się w szwach właśnie, bo pady to faktycznie wymagają płukania dodatkowego (a przynajmniej w mojej pralce tak jest 😉 ) Zdziwiłam się, czytając kilka postów wcześniej o zaliczkach. Nigdy nie zostałam o takową poproszona, a zawsze biorę coś spersonalizowanego, albo haft, albo jakiś inna modyfikacja. Ale absolutnie mnie nie dziwi taka praktyka, jak ktoś zamówi a nie odbierze to zostają z czymś co im się może nie sprzedać, a przecież nie sprują 😉
wątek zamknięty
Jak już jesteśmy przy porównaniach, to jak z trwałością materiału w Adamantach?

Ja nie jestem zadowolona. Swojego użyłam raptem... dwa razy, przeszedł jedno pranie i już po nim widać, że był używany, w okolicy dołu przystuły się zmechacił.
I nie wiem, może tylko do mojego napakowali tyle wypełnienia, ale na wszystkich fotach wydawał mi się dość cienki, a mój to raczej puchaty jest....
wątek zamknięty
Widziałyscie nowego spooksa?  😲 https://www.equiva.com/catalog/product/view/id/28006/s/saddle-pad-crown/category/4/
Te fiolety i róż, pedze w sobote obejrzeć.  😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 czerwca 2016 09:26
Moona o kurcze, mój był już prany jakieś 4-5razy i wygląda jak nowy. Ja go nie tyram jakoś mocno, bo to mój najwyjściowszy jest, haftowany w Aliena 😍 , ale po pralce wygląda jak nówka. No tyle, że zacieki z potu się mocno w oczy rzucają, ale tu nie wiem czy to kwestia materiału czy koloru. Mój jest też sporo cieńszy niż pady, nie tak cieniutki jak cottony, ale raczej cienki.
wątek zamknięty
Ile osób tyle opinii jeśli chodzi o Caballe, ja może i bym coś zamówiła ale obawiam się, że kombinacja kolorów, która podobała mi się w konfiguratorze, na żywo będzie wyglądała beznadziejnie  🙄

anil22, one się jakoś w marcu pojawiły i od tego czasu marzy mi się taki ale nigdzie u nas nie są dostępne  🤔
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 czerwca 2016 09:40
Mamy Adamanta i Glamoura i oba są mega. Używane od kilku miesięcy, a wyglądają rewelacyjnie.
Co prawda są tylko na zawody, ale nie są to pierwsze czapraki, które eksploatujemy w ten sposób i naprawdę dobrze wypadają.
Przede wszystkim mogę używać jednego na kilka startów i nie widać na nim śladów użytkowania, co dla mnie jest ważne.
Po drugie dobrze układają się na koniu. Po trzecie są przepiękne 💘

wątek zamknięty
W końcu dorobiłam się kompletu z caballa, stalowy adamant ze smerfowym sznurkiem i do tego smerfowe owijki  😍 jestem zachwycona! Jutro pędzę do stajni przymierzyć Blondynie 😀
Czuję, że na jednym nie skończę haha 😀

quantanamera piękny czaprak, świetnie się prezentuje 🙂
wątek zamknięty
Piekny ten caball.
leleiria Któryś polski sklep ineternetowy miał spooksy. w marcu? ale jestem na czasie 😁 Ja będe kupować fioletusa, jakby ktoś chciał mogę pomóc  🤣
wątek zamknięty
keirashara ślicznie wykminiłaś 🙂 Ja bym dała jaśniejszą lamówkę-słoneczną pomarańczę  😉
wątek zamknięty
Oszaleję. Potrzebuję owijek w kolorze bakłażana i nie mogę nigdzie znaleźć. W ogłoszeniach są takie jakie chcę, ale nie mogę się z laską dogadać od czwartku, więc szukam nowych - nie ma takiego koloru w popularnych firmach. Wiem, że jest jarpol - ale kupować same owijki za 45 zł i płacić 20 za wysyłkę... Caball z kolei nie ma purpury polarowej 😵
wątek zamknięty
A możesz pokazać jaki to dokładnie kolor?
wątek zamknięty
Dokładnie to do tego fioletu chcę skompletować:

KLIK
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Gigantyczna fota
wątek zamknięty
Waldhausen ma takie na bank, kupowalam do Jarpola baklazan i byly ideolo.
wątek zamknięty
A mi się podoba ten kary w petrolu, ale byłby szał, gdyby były i owijki i bluza do tego  😀

IMHo genialny zestaw to byłyby owijki w kolorze oficerek i bluza w kolorze czapraka 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.