Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Nirv Turbo słodkie, jest moc 🤣
dairoxroxi świetne te komplety, a purple przecudny 😍
Milla Świetny ten czaprak, a w słońcu dopiero będzie szał. 😜 były takie turkusy?
wątek zamknięty
Nirv, laleczka! 😜
dairoxroxi, w purple dla mnie szał 😀
wątek zamknięty
dairoxroxi racing red!!!  😜 purple dla mnie taki se przy czerwonym 😀
Nirv nie no, pojechałaś po całości..  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 lutego 2016 14:46
wabankowa, uff, dla mnie ta NG to kompletny bezszał 🙂

Nirv, omatkobosko, jak słodko! Super ten komplet wygląda na siwej! 🙂

dairoxroxi, w obu super, ale Purple chyba mi się bardziej podoba 🙂

wątek zamknięty
anil22, tylko granat 🙁
Mada, nie wiem, gdyż nie testowałam go jeszcze.
Euphorycznie, na pewno ruszył mnie bardziej niż eskadrony i anky 😁
wątek zamknięty
Od jakiegoś czasu czaję się na Eskadrona Vanille, teraz spodobał mi się Mango, oprócz tego jestem fanką Anky Banana. Jednak Eskadrony w tych kolorach lubię tylko jako Big Squary, Cottony do mnie nie przemawiają, a to już jest cena  🙄. Tak samo Anky. Cały czas tłumaczyłam sobie, że 4 czapraki to wystarczająca ilość, ale coś mnie ciągnie do tych jasnych kolorów. Co prawda na co dzień używać ich pewnie nie będę, bo zaraz będą brudne, więc to kolejny argument na nie. Niestety szmatoholizm jest silniejszy 😂 i wybrałam ekonomiczniejszą wersję czyli uszycie w Caballu lub Jarpolu. York nie ma takiego koloru 🙁.
Więc teraz pytanie, który kolor Caballa jest najbardziej podobny do tych wyżej? Słomkowy, Mleczyk czy Słonecznik? Czy może Jarpolowy Piasek Pustyni lub Złoty Beż? 😁 No i który będzie lepszy na skarogniadego konia? 👀

Dobrze, że na Darkreda nie mam takiego parcia, chociaż też do mnie mówi 😎
wątek zamknięty
julka177, a ajerkoniak (materiał orlando)?
wątek zamknięty
Moona nie lubię tych materiałów z połyskiem 😉. Chociaż kolor chyba najbardziej zbliżony  🙂
wątek zamknięty
julka177, banana na ciemnego konia to jest tooooo 😍
wątek zamknięty
Milla aaaa szał 😍 Ja tez na niego czekam 😍 mam nadzieje, ze po weekendzie juz dojdzie 😍
wątek zamknięty
Nirv ten komplet jest prze-u-ro-czy ! Nie dziwię się że jest szpan na wsi 😀
Milla czekam na zdjęcia na koniu, jestem ciekawa jak pod siodłem ten czaprak wygląda 😉
dairoxroxi oba komplety wyglądają super, nie mogę się zdecydować który lepszy !
Livia gdyby nie ten ice, to dla mnie to samo 😉

Wpadło mi w oko takie zdjęcie i jestem w 100% pewna, że mango to boski kolor  😍
wątek zamknięty
wabankowa, o, a mnie ta fota wyleczyła z mango :P Bo dumałam nad nim, ale nie lubię takich oczodajnych, na moim karym to w ogóle ble.
wątek zamknięty
A widzisz, ja jak ogólnie nie lubię żółtego na koniu to, to jest jedyny żółty który do mnie przemawia i to do każdej maści  😂
wątek zamknięty
Hejka ^^ Zastanawiam się ostatnio nad zakupem jakiejś łezki na mojego rudzielca 😀 myślałam, żeby pójść w granaty lub przygaszone kolory. Coś polecacie?  :kwiatek:
A i zetknął się ktoś z navy eskadrona? Myślałam o tym z nowej kolekcji, ale nie wiem, czy jest on bardziej czarny czy granatowy
wątek zamknięty
julka177, a York popcorn widziałaś? 😀
wątek zamknięty
Mi się ten mango podoba. Mocno rozważam na siwego. Dla mnie ma kolor jak ten żółty z tej emot ikonki:  :kwiatek:

wątek zamknięty
Wygląda zupełnie jak mój Shine Gold ;-)
wątek zamknięty
Orzeszkowa a wiesz, że nie?  🤣 Przyjemny ten kolorek 😉

Czy tylko mi pad Yorka jeździ wraz z siodłem po koniu? Czy to jednak była kwestia niedopasowanego siodła?  😉
wątek zamknięty
Raczej siodla.
wątek zamknięty
Czyli zostajemy raczej przy Yorku. Teraz muszę znaleźć jakieś pasujące owijki  😎. Jakie firmy mają podobny kolor, bo York nie ma 🙁 (chyba, że nie widzę  :oczy2🙂?
wątek zamknięty
Czyli zostajemy raczej przy Yorku. Teraz muszę znaleźć jakieś pasujące owijki  😎. Jakie firmy mają podobny kolor, bo York nie ma 🙁 (chyba, że nie widzę  :oczy2🙂?


Może coś z tych ?
KLIK   KLIK
wątek zamknięty
Wabankowa dziękuję :kwiatek:
hkm (kolor 2700 lub 4100)
jumptec (prawa strona, kolor 3 od dołu lub 4 od góry)
pad
Które najbardziej pasują?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 lutego 2016 16:58
wabankowa, mam tak samo z tym Mango 😁

harja, mnie ten Goldshine się już dawno podobał, więc jak zobaczyłam podobne Mango to mocno się zaczęłam łamać 😉

wątek zamknięty
Dołączam się do wątku, ponieważ moja ilość końskich szmatek czyni mnie końskim szmatoholikiem. Nowy nabytek nad którym wahałam się przez kilka dobrych dni okazał się jak dla mnie strzałem w dziesiątkę. Polecam na siwki- stajnia się zachwyca  🤣
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
21 lutego 2016 17:30
Jak wypadają zwykłe polarówki Eskadrona? Mój nosi 155 cm normalnie, wcisnę go w 145 cm?
Dralon wiem, że wypadają większe...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Animalia, co to za komplet?
wątek zamknięty
malinowaa, - są dość spore, szczególnie w klacie. Mogę jutro pomierzyć 145, jeśli chcesz, takie noszą moje śląskie kluski, które mają po 165 w kłębie, jeśli coś Ci to mówi 😉
animalia, - bardzo subtelny, kobiecy komplecik 🙂
Nirv - ale cukieras! 😀

To mango rzeczywiście super wygląda 🙂
wątek zamknięty
Sivrite owijki jumptec, a padzik totalny no name  🙂
keirashara w końcu to moja księżniczka !  💘
wątek zamknięty
Sivrite owijki jumptec, a padzik totalny no name  🙂

Tak właśnie myślałam, że No Name, bo takie firmówki kojarzę tylko z Caballa, Jarpola i Yorka, a takiego bladego różu nie widziałam u nich. Swoją drogą, pięknie hreczkowatą panienkę masz 🙂.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.