Howrse gra :)

thaya, aa czyli standardowo. Zdziwiło mnie, bo w sumie u wszystkich ras można spotkać konie z całkiem przyzwoitym PG i BLUPem 100, wiadomo ze elita to jest dużo do przodu. A w pociągusach naprawdę mało koni ze 100.
Kiedyś zapytałam jedną hodowczynię czy mi prywatnie ogiera wystawi, ale odmówiła. A ma teraz konie ponad 2700.
Może kiedyś dogonię, chociaż pewnie sporo czasu mi to zajmie.

Fajny jest rozdźwięk pomiędzy tym, co hodowca ma u siebie, a co wystawia.
Ogiera da na publicznym z 2200, a u siebie właśnie perełki ponad 2700.

Ale ten system działa wszędzie.
no niektórzy do tej gry podchodzą zbyt poważnie :P Tych z czołówki się nigdy nie dogoni. Chyba że się stworzy własną grupę hodowlaną, w kilka osób się zabierze za hodowlę, to może, ale nie wiem jak wielki zapas kuponów by trzeba było mieć, żeby ich dogonić 😀
A teraz jakbym chciała kryć to nie mam czym, bo same ogiery z 2100, a ja potrzebuje więcej.
Jak żyć, jak żyć.  😉
własnie kupiłam passa za 1eq  😁
Sprawdzała ktoraś czy darowizna 77 e będzie się liczyło jako wykonanie zadania?
Nie mam skąd wziąć. :P
otworzyłam wyzwanie tytanów i nie mialam w nim NIC. To co dostałam w zamian było w sumie lepsze niż to co było na 1 i 2 poziomie, a odpadlam na 3. Na pierwszym mialam pluto's parchment a na drugim chmure, ostatecznie dali mi poseidon's pack... szkoda. chcialabym shiny yellow 🙁
Czy byłby ktoś tak miły, i pożyczyłby jakiegoś konika, który wygra zawody dwa razy? Bo mam takie zadanie, a żaden koń, jak na złość, nie chce wygrać 👿. Byłby ktoś tak miły?  :kwiatek:

P.S. Mogę ubić konie na kupon!
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 lutego 2016 16:44
kaka2002- Podaj login i Ci wystawię konia (tylko przy postarzaniu pamiętaj o lekcji).

Wystawiłam na kaka2002  🙂

edit: Wyprzedaję swoje fiordy z hodowli- nie rozmnażane od dwóch lat, wszystkie są po łzach. PG niskie, bo odpuściłam hodowlę. Są wystawione na sprzedażach.
Chciałabym hodować osły na najniższe i najwyższe PG, ale coś nie idzie mi podwyższanie PG. Nie mam pojęcia, czemu.
Znacie jakiś bezpieczny sposób na kupienie od kogoś kuponów ?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 lutego 2016 15:55
Chyba nie ma szans...
Będzie ktoś tak miły i da mi w darowiźnie 177 e? Oddam tego samego dnia. Chcę tylko coś sprawdzić.
maluda jaki masz nick? moge ci dac jesli masz konto na .com
Na PL tylko jestem.
A nick mam identyczny jak forumowy.
ja mam niestety tylko na .com 🙁
potrzebuję przetrzymania kasy na com + dam 2 kupony na pl za zdechnięcie 7 koni na com :kwiatek:
calore kasę ci mogę przetrzymać.
ja mam niestety tylko na .com 🙁

No nic, liczą się chęci. 🙂
maluda, a jak ci to dać? Musiałabyś mi konia wystawić, bo nie widzę innej opcji by podarować equus :P
Kaprioleczka, wystaw mi konie za 7 140 000eq :kwiatek: i odbierz konie ze sprzedaży, te dobre źrebaki, które kiedyś obiecałam, ale chyba przeoczyłaś 😉
przeoczyłam  😉 juz działam
edit: już masz. Ja się zaczynam zbierać do stajni więc jakbym wyszła zanim obrócisz passa to kasę Ci oddam jak wrócę wieczorem, zapewne około 19-20stej  :kwiatek:

tak na marginesie to mogę w tym miesiącu zdechnąc komuś 7 koni na com, tylko "płatność" też na com, bo na PL nie mam konta
dzięki, możesz już odkupić konie :kwiatek:
nawet nie skończyłam do konca napisac a ty juz  😁 juz biore

edit: już 😀 a taka bogata przez chwilę byłam...  🙄 chlip  😁
Kupie lub zamienie CR na Złote Jablko.
Ubije konie nawet 20 🙂
calore,  ubijanie na com aktualne? 🙂
Nancy, ja! aktualne 😉
[quote author=budyń link=topic=49169.msg2499167#msg2499167 date=1455884800]
maluda, a jak ci to dać? Musiałabyś mi konia wystawić, bo nie widzę innej opcji by podarować equus :P
[/quote]
Spoko :P
To co, mam wystawić?
calore, wystaw konie. I na pl i na com nick boniowata 🙂
Ja kupię konie powyżej 10 lat bez kamienia i wody 🙂 jak ktoś by się chciał pozbyć to proszę pisać, na howrse login xxagaxx i myniak 😀
Nancy, na pl chyba ty wystawiasz konia za 2 kupony 😉 wystawiłam konie na com. jutro same zdechną i jutro też kupię tego na pl, ok? wtedy zdechnie mi koń na kupon
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się