buty dla koni

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 kwietnia 2009 14:11
farciara!
no właśnie - nie mogłam się opanować, jak zobaczyłam że Pani Marta wystawiła na allegro OM w moim rozmiarze za pół ceny  😜
a przecież miałam wiosną kupić Turf Kingi    🤔wirek:

teraz będę szukać powodów i dorabiać teorie że koniecznie potrzebne mi są jeszcze jedne nowe buty dla konia na zimę  😁
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 maja 2009 17:07
Witam.. ja w sprawie butów jestem zielona.. ale mam pytanie /które zresztą pewno już was męczy ;D/. Ja głównie jestem terenowcem, moja kobyła chodzi podkuta, nic z nogami nie ma. Myślałam nad butami ze względu na przyjemnośc podczas jazdy moją jak i konia i chciałam się zapytać jakie buty polecacie - takie najzwyklejsze, zeby tylko nie spadały no i żeby ceny nie były kosmiczne bo 1200 za buty na 4 nogi to raczej odpada... Tym bardziej że nie są u mnie koniecznością.. a jedynie zachcianką  😁  👀 . Ogladałam buty na stronach sklep.horses.pl bodajże i tam zauwazylam że są tak jakby 2 rodzaje butów. Te tańsze - czyli tylko tak jakby but na spód i te droższe już z tym dodatkiem zapinanym nad kopytem.. Czym się różnią? ; O
kcj90, strona 10 wątku. Sama o to pytałam i wydaje mi się, że dobra odpowiedź to odpowiedź BeAtry.
Ogladałam buty na stronach sklep.horses.pl bodajże i tam zauwazylam że są tak jakby 2 rodzaje butów. Te tańsze - czyli tylko tak jakby but na spód i te droższe już z tym dodatkiem zapinanym nad kopytem.. Czym się różnią? ; O


Hej,
Moim zdaniem buty bez gaiterow nie maja sensu. Spadaja przy wiekszym ruchu np. galop...a potem wez i je znajdz gdzies w gaszczach 😎
Easycare Epic sa podajrze najpopularniejsze...sama je zreszta mam..

zalaczam film z nowym patentem - niby nic -ale wystarczy posmarowac kopyta jakims preparatem do kopyt (sliskim) i buty zakladam o 30 sek. krocej 🥂
ugh...za chwile dolacze jak to rozszyfruje...
Kto○s zamawiał buty z sklep.horses.pl ? Jak długo czekało sie na przesyłkę?
madzixx,  3/4 nas ma z tamtąd buty
ja czekałam chyba 2 miesiące
madzixx, ja czekam - od stycznia. Podobno mają być w tym tygodniu. Krócej czekały Azbuka i Alice, bo do nich buty przyszły jakiś czas temu. Ale że nie pasowały na kopytka jednak to inna sprawa 🙂.
nie tylko tam trzeba czekać, ja na buty z kraemera czekałam też 2 miesiące - wszystkie idą ze stanów
dziękuje🙂
ale bardzo długo okres oczekiwania..ktos jeszcze czekał tak długo?
madzixx, warto napisac do sklep.horses moze akurat twoj rozmiar mają od ręki
A jak zmierzyc rozmiar? Bo slyszalam, ze to zalezy od strugania i bla bla bla
Jak kuli Foresta, to mial podkowy 0. Albo 1, musze sprawdzic, bo gdzies leza. Czy to ma jakies znaczenie?
Podkowy? Nie mają znaczenia, bo równie dobrze mogli go kuć na za duże lub na za małe 😉.

http://sklep.horses.pl/data/include/cms/.product/6/7/1876/Easyboot-Bare.pdf
http://sklep.horses.pl/data/include/cms/.product/2/3/1932/easyboot-template.pdf

Miałam to szczęście, że mój miał przymierzane dwójki, bo miałam taką możliwość. I był mierzony przez osoby doświadczone w kupnie butów.
A jak najlepiej kontaktowac sie ze sklepem horses.pl wyslałam wiadomośc przed swietami i bez odzewu 🙄 Boje sie bardzo bo jak tylko bede miala możliwość to wybiore sie na kurs naturalnego werkowania i martwi mnie ze jak kopyta zaczna byc inaczej prowadzone to butki przestana pasowac 🙁
Ritta, mam podobną sytuację. Buty mierzono do kopyt "zwykłych", a teraz idą naturalną drogą. Tyle, że u mojego 1 dalej będzie za małe, a 3 tym bardziej za duże, więc mam nadzieję, że jak się bardzo zmienią to może wkładka pomoże.

Oj, ja też wysłałam maila i miiija już trochę czasu. Najlepiej telefonicznie. Numer na ich stronie. Dodzwonisz się do pani Marty.
Ok dzieki  🙂 jutro bede próbowala sie dodzwonić bo nie ma na co czekac. A z tymi kursami to też nie wiadomo kiedy beda 🤔
Ritta, jeśli chodzi o kurs dotyczący naturalnej pielęgnacji kopyt to planowane są w przyszłym roku. W tym roku planowa jest jego druga część dotycząca żywienia i ... (nie pamiętam czego).
Dopiero??? No to mnie podłamałaś 🙁 A tak na to liczylam. No nic przynajmniej bede pewniejsza ze buty ten rok powinny pasowac 🤔
Ritta, przepraszam. Specjalnie pogrzebałam w tematach i owszem będzie część druga kursu, ale zaraz po niej będzie dla początkujących. Tylko wiesz - ostatnio miejscami rozeszły się w mniej niż dwa dni.
No dobra.
Jak wspominalam. Wystarczy posmarowac kopyta czyms kopytnym i zakladanie zajmuje 1/3 czasu. Moze malo odkrywcze, ale ja bylam milo zaskoczona 😎

Bardzo fajny pomysł, napewno skorzystam jak mi kon przestanie kuleć  🙄
nie tylko tam trzeba czekać, ja na buty z kraemera czekałam też 2 miesiące - wszystkie idą ze stanów


Ja z kraemera zamawiałam dwukrotnie (różne rozmiary) i raz wymieniałam - czas oczekiwania zawsze był poniżej tygodnia!  😀
szukam linku do tych getr polecanych przez beatrę
ma ktos?
😅 😅Mój koń już obuty na 4 nogi 😅 😅

Brawo!!! MAM BUTY! Zamówiłam w pierwszych dniach styczniach. Dziś 21 maja przyszły. Są!
Ok, hm, to jak się je zakłada? 😉
Super! koniecznie zdaj relacje!
Azbuka, świetnie wyglądają  😀
Aquarius 5 mcy czekałaś na buty?  😲  dlaczego tak długo  🤔
czekamy na fotki  😉

kto to kupował glovy?  👀  i gdzie relacja jak się sprawują?  👿
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 maja 2009 14:51
BeAtra to długo? 😉
ja czekam 7 miesięcy 😉 najpierw musiałam odesłać i teraz czekam na buty, których już nie ma w Europie.
Aquarius płaciłaś przy złożeniu zamówienia czy przy odbiorze paczki?

Diakon'ka ale Ty nie czekałaś 5 mcy na te pierwsze buty?

nie wyobrażam sobie żebym mogła czekać cierpliwie tyle miesięcy na zamówiony towar  🙄
dawno bym zrezygnowała z takiego zamówienia i poszukała gdzie indziej, gdzie czas oczekwania nie byłby dłuższy niż powiedzmy miesiąc.
tym bardziej że nie bardzo mogę sobie wyobrazić powodów tak długiego realizowania zamówienia - przecież buty są w Stanach dostępne "od ręki" a przesyłka trwa maksymalnie 2-3 tygodnie..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się