Ogłowia

Zorilla Utrzymuje pasek potyliczny na swoim miejscu  😉
gdzie dostane najtaniej futerko pod nachrapnik meksykański , duże ok 7,5 cm? naturalne
Jak wam się podoba Millie w takim ogłowiu?

ikarina, nie. Kiedyś tata mi powiedział: gdy kupujesz buty, patrz, żeby cię Zdobiły. To samo dotyczy ogłowia do ujeżdżenia. A to może nie szpeci, ale żeby zdobiło , to też bym nie powiedziała.
Oj nie. Zwłaszcza to podgardle takie ni z gruchy ni z pietruchy 🤔
hihi bo to podgardle powinno być zapięte na potylicy  😉 tylko to strasznie upierdliwe.... ale ogłowie " takie se"  🙄

edit: czy to jest premiera?
A no to faktycznie 😁 mi się generalnie nie podobają ogłowia z zapinaniem na potylicy
O mamusiu, ale zonk  😂
No jakby zapiąć ciut niżej nachrapnik i zmienić naczółek na jakiś opadający to będzie OK 😀
Czyli jak kupisz inne ogłowie to będzie ładnie :P
No niby same w sobie ladne ale na koniu jakie niewygledne 🙂
Nie wiem, na żywo bardziej mi się podobało 😉
ikarina, mi nie pasuje  naczółek.  Tu się prosi  o opadajacy bling,  żeby  zrównoważyć  gruby  błyszczący  nachrapnik.
Yhym, to samo sadze co anai.
Dzięki dziewczyny, właśnie od tygodnia przeglądałam eBay z błyszczącymi naczółkami, więc coś jest na rzeczy.
Niestety mój kochany HH soft skończył w strzępach po pół roku użytkowania, więc znowu szukam czegoś na taki łeb:


http://www.gnl.pl/dla-konia/oga-owia-i-nacza-a-ki/z-nachrapnikiem-kombinowanym/oglowie-hkm-starlight.html lub http://www.gnl.pl/oglowie-harry-s-horse-soft-l.html
Przy czym skłaniam się ku drugiemu, choć niższa cena hkm kusi, bo mam obawy, że kolejne ogłowie również skończy marnie pod kopytami tego panikarza :P
Czyli zniszyl sie hh soft i zastanawiasz sie nad hh soft :P
Ja wlasnie sie na niego zamierzam. Tylko ze brazowy.
Ja zakupiłam takie cudo  🤣 muszę przyznać, że stosunek jakości do ceny mnie przekonuje. Jest specyficzne, bo czarno-brązowe, ale mnie to połączenie bardzo odpowiada.
Zorilla, nie winię go, ogłowie dyndało między nogami galopującego dziko konia :P Od biedy dałoby się je nawet pozszywać, ale jeśli szewc/rymarz da radę, to pójdzie raczej tylko na lonżowanie. A hh soft baaardzo mi się spodobało, choć skóra nie jest top, ale bardzo przyjemne ogłowie.
kitty, o, naczółek mi się podoba.
budyń czarny lakier też 🙂 no jeśli się mieści w czyjś gust, to polecam  😉
kitty, a co to  jest?
anai Odpowiem, bo wiem, bo mam bo niestety szukam dla niego domu. HKM Nadine.
Euphorycznie, czemu niestety? Źle się użytkuje? Swego czasu sama była zainteresowana tym modelem, dlatego mnie to ciekawi 🙂
Nie nie, jest super i na duży baniaczek mojej Klusi jeszcze jest luz na nachrapniku.  😎
Mam fullkę i większy garnek niż mojej też bym ubrała tylko do westu nijak nie pasuje.  😵
saganek   shit happens
20 lipca 2015 08:19
Cześć. Dziewczyny zwracałyście kiedyś uwagę na szerokość wodzy? Jakoś mnie wczoraj natchnęło, gdy wygrzebałam jakieś wczoraj nieco szersze niż standardowe, założyłam i jakoś tak fajniej mi się jeździło. Czy to zależy tylko od indywidualnych preferencji? zastanawiał się ktoś nad tym?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 lipca 2015 12:40
saganek, ja zwracam uwagę na szerokość wodzy, szerokie wodze to absolutne zło 😉 Odczucia jak najbardziej indywidualne, tak samo jak ktoś woli wodze ze stoperami, plecione, gumowe, gumowane albo jeszcze inne 🙂
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
20 lipca 2015 14:20
Oj zdecydowanie kwestia preferencji. I wiele osób chyba też nie wie jak wygodne mogą być wodze 😀 ja musiałam robić na zamówienie (pokłony dla pana Marka :kwiatek: ) i dopiero teraz jest jedno wielkie "uff", zdecydowanie lepiej mi się je trzyma co przekłada się na rozluźnienie rąk a przez co na dawane sygnały.i pięknie pasują do ogłowia 😅
Ktos zna jakies oglowie koniakowe najlepiej z bialym podszyciem i fajnie jakby bylo rurkowe? Do 500 zl, mialam juz zamowione Primiera ale wychodzi na to ze go wkoncu nie dostane🙁?
Czy ten Pan Marek ma jakąś strone internetową?maila? czy kontakt jedynie telefoniczny?
kalaarepa, a co się stało z Premiera? Zamawiałaś w Equi-Team czy gdzies indziej?
Zamawiałam przez sklep Yard i Pani przez telefon tłumaczyła mi że podobno magazyn produkcyjny producenta spłonął (czy tam jakos tak bo dokładnie nie pamiętam co tam spłonęło) i teraz nie wiadomo kiedy wznowią produkcje. Ma mi dziś dać znać co oni tam jej powiedzą(???) ale tak czuje ze oddadzą mi pieniądze i ogłowia nadal nie będę mieć. Pisałam juz maila do tego drugiego sklepu moze mają na stanie. Kurcze ogłowie w tym kolorze ciężko dostać, a ja mam siodło w kolorze London bo zawsze chciałam takie mieć i teraz mam za swoje...bo takich ogłowii jak na lekarstwo. W tej chwili mam jedno Pffifa juz 5 lat i naprawdę fajnie sie trzyma ale miałam ochote kupić coś innego.... a tu dupa
saganek   shit happens
29 lipca 2015 12:55
Dziewczyny możecie polecić mi jakieś ogłowie z ciut szerszymi paskami policzkowymi? Potrzebuję fulla a nawet dwa na ogiery śląskie, a chodzi mi o ogłowia które na pierwszy rzut oka będą wyglądały na takie "mocniejsze"? Jest jakiś taki model?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się