Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

pamirowa, jak dla mnie ten brąz jest nieporównywalnie lepszy od blondu!
Dworcika   Fantasmagoria
26 maja 2015 06:32
pamirowa, taki brąz zdecydowanie lepiej niż blond! Pięknie!
pamirowa, dla mnie tez wygladasz niebo lepiej w ciemniejszych wlosach. Ciezko dobrac naprawde ladny, naturalny blond. Dla mnie wiekszosc farbowanych blondynek wyglada po prostu slabo 🙂 Aczkolwiek moj kolor na zime ciemnieje i juz tez mnie zaczyna wkurzac, czekam na slonce z utesknieniem 😍
estena   Wariat nad wariaty.
26 maja 2015 08:41
Również uważam pamirowa, że w brązie wyglądasz o niebo lepiej niż w tym blondzie,  który masz teraz.  Masz szczupłą buzię i w blondzie wyglądasz okropnie chudo, ponuro etc,  a w tym brązie taka radość z Twojej twarzy bije,mega,  mega!  Pędź do fryzjera!  🤣
Pamirowa, blond, a przynajmniej  taki jaki masz teraz, chyba jednak nie jest dla Ciebie. Natomiast w brazie wygladasz rewelacyjnie!  😍
No to mi dziewczyny dałyście do myślenia  😀
Ja się też nie czuję w tym blondzie. No nie mogę się przyzwyczaić. Najśmieszniejsze jest to, że mężowi się podoba  😜 Jednak, mnie się tez musi podobać, a żałuję że zaryzykowałam rozjaśnienie 😉
Z natury mam taki ciemny blond, nijaki, więc zawsze farbowałam. Wychodziły mi takie miedziane, wpadające w rude odcienie. I jak tak patrzę po zdjęciach, to muszę przyznać, że jednak o wiele lepiej wyglądałam niż obecnie 😉

Jak tylko dostanę wypłatę lecę do fryzjera 🙂 Nie wiem jeszcze czy zdecyduję się koniecznie na brąz czy jakiś średni lub ciemny blond, ale na pewno chcę się pozbyć tego jasnego.

Daję jeszcze dwa zdjęcia - na nich mam w miarę mój naturalny kolor.
Bo mezczyzni wola blondynki 😁  Mi kolega tez niedawno powiedzial , ze lepiej mi bylo w blondzie. Na blond sie zafarbuje na starosc , jak osiwieje 😁
Pamirowa, bardzo ladnie na tych kolejnych zdjeciach!
Bo mezczyzni wola blondynki 😁  Mi kolega tez niedawno powiedzial , ze lepiej mi bylo w blondzie. Na blond sie zafarbuje na starosc , jak osiwieje 😁


I to fakt. W blondzie wyglądałam jak pół dupy zza krzaka w księżycową noc, a nigdy nie miałam takiego brania.  😂
A to u mnie jest pół na pół 🙂 Mężowi podobam się w takich jasnych blond włosach. Ale z kolei kumpel, który pamięta mnie jeszcze w ciemnych włosach, stwierdził, że ten jasny blond najsłabszy 😉
Mezowi bedziesz sie podobac we wszystkim 🙂

Ja bym na twoim miejscu nie robila bardzo ciemnego brazu, tylko taki dosc naturalny.
I odrzucilabym rude odcienie, cieply braz tak, sredniego natezenia, ale nie w rudosc 🙂
Na taką głupotkę niedawno się natknęłam: Blonde Vs. Brunette 😉

A w przypadku Pamirowej też wolę kolor bliższy naturalnego. Może żywszy, ale niekoniecznie blond.
Faith z wyborem koloru mam spory problem 😉
Zastanawiam się nad jakimś ciemnym blondem, bo wiem, że w takim nie będę wyglądała źle - taki kolor już miałam; a jakimś delikatnym brązem. Tylko z tym wyborem brązu mam największy problem.
Mnie już tak te włosy drażnią (zresztą, lubię zmiany co jakiś czas😉), że najchętniej już bym się go pozbyła. Skłaniam się jednak bardziej do ciemnego blondu w pierwszej kolejności.
Obawiam się, że by te włosy przyciemnić i tak muszę powędrować do fryzjera, bo przy tak jasnych ciemny blond może nie chwycić jakbym chciała.
zen, naprawdę 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 maja 2015 18:08
kadyksowa, smarcik, dziękuję  😡
Cariotka, po prostu wciągnęłam brzuch do zdjęcia  😁 . A Ty jak po pobycie w PL? Angielska waga się utrzymuje?
Jiska, popieram dziewczyny, dobrze Ci w koku i z uśmiechem!
zen, super wyglądasz  😜
Cariotka   płomienna pasja
26 maja 2015 18:41
Wojenka tak 🙂 w styczniu jak wyjeżdżałam było 48 kg  😡 w marcu 52 kg...teraz 64 kg. Chcę dojść do 58 kg bo tak się najlepiej czuję i wyglądam, ale nic na siłę i rozsądnie. Kurcze próbuję się zmieścić w jednej walizce, ale oficerki, kask itp. strasznie dużo miejsca zajmują  🙄 Jeszcze 6 dni...cieszę się bardzo ale kurczę nie lubię pożegnań. Smutno mi że osoba która wiem że cholernie za mną tęskni (mój tata) nie ma skaypa i dostępu do rozmów internetowych.

ja Jiske pamiętam od małości (z osiedla) i ona często ma poważną minę co nie znaczy że jest smutna 😁
Ahh ten 'ciepły' maj...
Jejku, jaka śliczna i  naturalna dziewczyna z Ciebie. A uśmiech masz taki hmmm szczery i życzliwy  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 maja 2015 20:36
magda zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam  😁 Nie wiem czemu, skoro wstawiałaś zdjęcia w wątku wspinaczkowym i chyba naet filmik boulderowy z tego co pamiętam  🤔wirek:
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Zaciesz był, bo kolega robiący zdjęcia (panorama zlotowiczów - 65 osób w okręgu) komicznie się przesuwał  😂 wielka szkoda, że nikt tego nie uwiecznił...
Wspinaczkowe zeszłoroczne:

kadyksowa, zyczliwy?? To tylko pozory, mowie Ci 😉  😁
Nie wiem, nie wiem... nie poznałam  osobiście ale skoro nalegasz  😀 😁
Nerka ciiicho bo się wyda :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 maja 2015 09:00
"Przytul skałę" wymiata  😀 btw. sto lat nie byłam w skałach, kiedy re-voltowy zlot?  👀
Skało dzięki ci że dałaś mi wejść do końca i nie spadłam! 😉 Ja mam propozycje wyjazdu na długi weekend, ale napierniczają mi plecy, więc nie wiem czy pojadę 🙁
A oto ja z przyległościami - w obiektywie krakowskiego fotografa w ramach projektu o ludziach z Huty 🙂

Bischa   TAFC Polska :)
28 maja 2015 18:42
Dzisiejsze

I poniedziałkowe gary



desire   Druhu nieoceniony...
28 maja 2015 20:22
Hiacynta, no i moja nadzieja, że jesteś choć trochę podobna do Hiacynty z avataru prysła.. 🙁   😉 🤣
chyba za bardzo utożsamiam avatary z użytkownikami.  😵 😁 😁
Dworcika   Fantasmagoria
28 maja 2015 20:37
desire, oj... to niedobrze :|

😉
desire   Druhu nieoceniony...
28 maja 2015 20:42
Dworcika, ojtam, Twój jest uroczy  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się