Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Euforia, zdjęcia z 5 lutego, śniegu miałam do połowy łydki 🙂 ale dzisiaj niewiele mniej śniegu leży, tylko na nieszczęście to co stopniało w nocy się zmroziło i jest szklanka wszędzie, konie chodzą jak na szpilkach po tym. Udało mi się znaleźć miejsce do wylonżowania dziewczyn.

jak to jest, że u nas mnóstwo śniegu, a u Was znika, ja się tak nie bawię 🤔

Cobrinha, cudne chłopaki, a młody genialnie na tych zdjęciach wygląda 🙂
Livia   ...z innego świata
18 lutego 2015 08:00
Cobrinha, jakie super zdjęcia! Młody świetnie wyszedł 🙂

Kastorkowa, śliczny ten portrecik 🙂

Euforia, współczuję! Mnie rozłożyło w niedzielę i poniedziałek, wczoraj już jako-tako funkcjonowałam. Zdrówka życzę 🙂

U nas wczoraj ślicznie, dziś znów pochmurno... Jutro chcę jechać w teren, mam nadzieję, że będzie znów ślicznie 😉
Livia, lussi, dziękuję. Młody często biega jak oszalały, ale trzyma się nas dzielnie.
Śmieję się że przerośnięta sarenka hehe Klusek woli się poruszać statecznym krokiem w poszukiwaniu czegoś co nadaje się do zjedzenia.
ja już od ponad 2 tygodni chora jestem i coś nie chce mi przejść, tylko zaglądam tu zazdrosnym okiem i podziwiam wasze piękne fotki, nawet nie wiecie jak wam wszystkim zazdroszczę  👿
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 lutego 2015 19:34
ja dziś byłam w super terenie, zrobiliśmy 19km, odwiedziliśmy pobliskie stajnie i popuściliśmy wodze fantazji na wielkiej łące🙂
ah ah



planujemy jednodniowy rajdzik niedługo🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 lutego 2015 20:17
derby jak mierzysz km jadąc na koniu ?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 lutego 2015 20:44
euforia tak:


[[a]]https://www.endomondo.com/workouts/473881354/14275060?country=pl&lang=en&measure=metric&fb_action_ids=929693193748201&fb_action_types=endoapp%3Atrack[[a]]
derby, max. prędkość 45,9 km/h  😲 nieźle  😀
u nas podłoże nie pozwala na żadne galopki, w lesie śniego-lód. Może w weekend się uda  😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 lutego 2015 21:45
Aszra, poszaleliśmy na wielohektarowej łące🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 lutego 2015 08:12
derby dzieki, faja ta stronka

a to moja niedzielna trasa
https://www.endomondo.com/routes/474294009?post_id=100001263460719_905658369486270#_=_

czy można tam wpisać czas jazdy żeby wyliczyć średnia prędkość?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 lutego 2015 08:31
u mnie automatycznie pokazuje średnią V🙂
Aszra u mnie też pokazuje automatycznie, wygląda to mniej więcej tak
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 lutego 2015 09:12
zrobiłam to jako trening i wyszło tak

Livia   ...z innego świata
19 lutego 2015 09:38
Euforia, super że już się lepiej czujesz 🙂

Ja dzisiaj wybrałam się z samego rana sama w teren 🙂 Wprawdzie nie do końca taki, jak chciałam, bo było strasznie twardo i ślisko, ale jednak zrobiłam fajną trasę i dodatkowo znowu z koniem poćwiczyłam powroty 🙂 Niech już ta wiosna przychodzi, wtedy nie będę się martwiła czy bród, przez który musimy przejść, jest zamarznięty czy nie 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 lutego 2015 10:14
Livia na szczęście to jakaś jednodniówka, córka miała to w niedziele i w poniedziałek tez już jej nic nie było.

Ja znowu czekam do niedzieli na kolejny teren, już się doczekać nie mogę. Oby pogoda dopisała,  jak do tej poty z dnia na dzień jest coraz cieplej, aktualnie 6 +

edit
Zainstalowałam Endomodo w tel. fajna sprawa, ciekawe jak w praktyce się sprawdzi  🏇
Moje endomondo dzisiaj nawaliło  🙁 Kapłam się dopiero po powrocie - a wystarczyło tylko zresetować telefon  😫
To jest tak, że zapisuje się jako trening - wtedy widać wszystkie parametry, czyli prędkość, kilometry itd, a jak się to potem zapisuje jako trasę to zostają same kilometry.
W lesie i na polach miejscami zaspy po nadgarstki  😲 a tak to wszędzie lód i gruda
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 lutego 2015 20:17
Livia dziękujemy bardzo.
Dorzucam wczorajsze








i jedno szyjne z dziś

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 lutego 2015 21:41
Kastorkowa fajna masz stajnie,
zawsze kiedy jechałam autostradą obserwowałam te drogi biegnące wzdłuż niej i marzyło mi sie pogalopować przy takiej trasie szybkiego ruchu , a widze że u ciebie sa warunki do tego  🏇 🏇
Kastorkowa super macie tereny. Wiem ze poz tematem, ale mnie tylko zastanawia jedno-jak na tym jednym pasku trzyma się to siodło 🤔
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 lutego 2015 08:01
Jak każda westówka. To pasy do mocowania popregu który idzie pod spodem, może nie być widać bo to 65 jest popręg. 🙂
Widzę ten popręg dlatego pytam  🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 lutego 2015 08:38
To czemu miałoby się nie trzymać? Ytong popręg nie jest potrzebny.
Dlatego ze ten pasek do popręgu jest zupełnie  z przodu, a całe siodło jest praktycznie za nim. Ale ja tak pytam z ciekawosci 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
20 lutego 2015 09:15
palemka siodła westernowe tak są skonstruowane i w brew temu jak to wygląda dobrze dopasowane siodło westernowe trzyma sie konia bardzo dobrze
Nie miałam okazji zobaczyć na żywo, więc dziękuję za wyjaśnienia 😉
Kolejny dzień z piękną pogodą... niestety tylko do poniedziałku, więc aparat znowu poszedł w ruch.
Muszę kiedyś dorwać jakiegoś drwala leśnego, co by nam jakieś wspólne zdjęcie zrobił 😉
Livia   ...z innego świata
20 lutego 2015 14:52
Kastorkowa, jaki piękny kucyś 💘

Cobrinha
, śliczne zdjęcia 🙂

U nas cudownie, a ja akurat na wyjeździe... ale zamierzam nadrobić w niedzielę 🙂
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 lutego 2015 16:15
CobrinhaCudnie! 😍 Moje klimaty 🙂

Ostatnio nawet tu nie zaglądałam, żeby żal nie ściskał wiadomo czego 😉 Nawał pracy i przeprowadzka koniuchów chwilowo ograniczyły nas terenowo.
Zmieniliśmy stajnię z leżącej na zachód od miasta na północną, raptem 20 km a klimat inny  🤣  W starych okolicach jeszcze śnieg a tu wiosna  😁

Sobotni spacerek zapoznawszy na lewo od stajni. Jutro ruszamy w porządny teren na prawo  🏇  Już się nie mogę doczekać, choć pewnie najpierw będą usta pełne kłaków   😀

Wynalazłam zegarki z gps, które podobno można z endomondo zgrać. Mieliście styczność? Mam potrzebę  😉 uruchomić endo, ale komórki nie chcę zmieniać.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 lutego 2015 17:46
[quote author=Euforia_80 link=topic=114.msg2296278#msg2296278 date=1424337120]
zrobiłam to jako trening i wyszło tak

[/quote]

A jak wygląda korzystanie z tej aplikacji? Musi być ciągle włączony internet w telefonie? Czy można jakoś inaczej sprawdzić dystans i ewentualnie tempo pokonywania trasy?
Chciałabym sprawdzić, ile kilometrów mają moje trasy w terenie, ale nie mam telefonu z bajerami...
W poniedziałek postanowiłam urodziny spędzić w stajni. Pojechałam w teren z koleżanką a później poszłam na spacerek z Młodą. Wszystko byłoby okej gdyby nie fakt, że spacerek zamienił się nam w 15km trase (ja na nogach, klacz niezajeżdżona - 3 lata skończyła w styczniu). Nie było nas około 4 godzin. Wszystkie wróciłyśmy padnięte ale o dziwo zadowolone  🤣 Na razie mam zdjęcia takiej kijowej jakości  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się