M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

galop, a zeszlifować i pociągnąć rozjaśniającą bejcą? Jesion sam w sobie jest jaśniutki.
Budowa??? Przy zwykłym remoncie można się... uczyć sztuki rozwiązywania konfliktów 🤣
Wiecie co sobie wymyśliłam (jako, że mój projektant się poddał) odnośnie łazienki.
Powiedzcie, czy dobrze.
Cała łazienka w kolorze ecru/beż/biały, "wlepiane" lustro, wokół lustra te płytki dekorowe z majoliki Tubądzin, coś w tym stylu:
http://dekordia.pl/produkt/producent-tubadzin/majolika-quartet-1-dekor-11-5x11-5x-8-g-i.html (nie mówię konkretnie tym, ale coś w tym stylu)
I teraz, gdzieś bym sobie jeszcze tymi dekorami, albo kolorowymi płytkami trzasnęła. Ale nie po całości? Wokół prysznica? Cały prysznic tak zrobić?
Jak myslicie?
Do tego obowiązkowo to:
http://www.kolorymeksyku.pl/bienvenida-meksykanska-umywalka.html

I uważam, że sama w sobie jest dość kolorowa, żeby jeszcze nie dosrywać kolorowymi płytkami na ścinach.
Wiecie co sobie wymyśliłam (jako, że mój projektant się poddał) odnośnie łazienki.
Powiedzcie, czy dobrze.
Cała łazienka w kolorze ecru/beż/biały, "wlepiane" lustro, wokół lustra te płytki dekorowe z majoliki Tubądzin, coś w tym stylu:
http://dekordia.pl/produkt/producent-tubadzin/majolika-quartet-1-dekor-11-5x11-5x-8-g-i.html (nie mówię konkretnie tym, ale coś w tym stylu)
I teraz, gdzieś bym sobie jeszcze tymi dekorami, albo kolorowymi płytkami trzasnęła. Ale nie po całości? Wokół prysznica? Cały prysznic tak zrobić?
Jak myslicie?
Do tego obowiązkowo to:
http://www.kolorymeksyku.pl/bienvenida-meksykanska-umywalka.html

I uważam, że sama w sobie jest dość kolorowa, żeby jeszcze nie dosrywać kolorowymi płytkami na ścinach.

Jeśli łazienka cała jednolita (dekory jedynie wokół lustra) to ja bym sobie cały prysznic (wewnątrz) wyłożyła w tych dekorach (tylko tutaj pozostaje kwestia ceny, bo jak wiadomo dekory są drogie).
pokemon, a prysznic jaki? cały ze szkła? Jeśli tak to możesz podkreślić oś prysznica pionowym pasem dekorów szerokości większej niż bateria.
Tak jak mówi Abre, mi też się bardzo podoba taki pionowy panel "za" prysznicem. A toto nad kibelkiem? Ta wnęka? Nie będzie jej?

Tak sobie siedzę i usiłuje przypomnieć czy ja mam dekor wokół lustra i kuźwa nie wiem  😂
No to juz jestem właścicielką mieszkania, gruntów i czego tam jeszcze 😉 Zdążyłam się już nawet zameldować. Klucze odbieram prawdopodobnie w poniedziałek. Zacne uczucie.
Averis, G R A T K I 🙂
Tak sobie siedzę i usiłuje przypomnieć czy ja mam dekor wokół lustra i kuźwa nie wiem 


No przecież nie masz 😂



Wnęka nad kibelkiem to temat otwarty, bo nie wiadomo do końca, jak kibelek zrobić.
WOW!!
jakie "oczojebne" - ale co kto lubi  🤣
No rzeczywiście nie mam 😀 Tam coś jeszcze od czasów tego zdjęcia było robione, ale dekor na pewno się nie pojawił 😉

Dodofon ja lubię 😉 Chociaż tu lampa efekt raczej wzmocniła, to nie jest AŻ taki pomarańcz
Szukam tapety z motywem drzewa/lasu ale koniecznie czarno białej. Nic znaleźć nie mogę - może któraś z Was coś takiego widziała?
Muffinka przy ostatnim projekcie korzystałam z tapety leśnej Colę & Son Woods oraz mniej drzewnej ale także pięknej Berry black ferm living. Obie są subtelne i z chęcią sama bym wykorzystała je u siebie w domu.
Gwashu fajna ta zasłonka w wannie! Skąd to?
gwash- ależ fajna. Nie wiem, czy dałabym radę w niej tak na co dzień. Ale fajna, aż się chce tam wchodzić.
mam znajomych co mają w łazience wszystko......sieczka. mozaika na blacie z umywalkami w kształcie misek, umywalki w zlote esyfloresy, idt

Ja bym szła w umywalkę http://www.kolorymeksyku.pl/bienvenida-meksykanska-umywalka.html plus MAJOLIKA QUARTET 1 DEKOR lub podobne bardziej powtarzające wzór umywalki ale nie koło umywalki, a w koło lustra jako ramka, w prysznicu pas np panel z prysznicem okalający, wnęka nad wc. Podłoga i reszta ścian jednolita, np ceglaste na podłodze i takie ledwo złamane na ściany, prawie białe
Gwashowa łazienka nie jest taka oczojebna, serio. Tak wyszła.
Mi się podoba bardzo.
Parę rzeczy zrobiłabym inaczej, ale to racze wiadomo, że nie wszystko u wszystkich nam pasi.
W poniedziałek zaczynam! Trzymać kciuki!
dempsey   fiat voluntas Tua
01 listopada 2014 10:49
Szukam tapety z motywem drzewa/lasu ale koniecznie czarno białej. Nic znaleźć nie mogę - może któraś z Was coś takiego widziała?


najprościej klasyk czyli Cole and Son Woods
http://www.cole-and-son.com/en/collection-new-contemporary-two/wallpaper-69/12147/
bialo czarna albo czarno biała
około 470 zł/rolka niestety
Dzięki dziewczyny, mam teraz o czym myśleć bo inaczej sobie to wyobrazałam - raczej szukałam po prostu drzewa z liśćmi itd. ale czarno białego. Ale to co wrzuciłyście tez są super!


edit: i tak mój mąz skrytykował mój pomysł 🙁 Alez on jest  - jemu starczy kanapa i tv w salonie i zadowolony. A ten nasz salon jest taki bezpłciowy ze szok!
Orientujecie się może, czy jest możliwość sprowadzenia produktu z jednej IKEI do drugiej? Chciałam szafę PAX, upatrzyłam sobie drzwi bejcowane na biało, a tu niespodzianka... Na Targówku sztuk zero, w Jankach całe dwie, a potrzebne mi cztery. :/ No i wyskakuje mi "nieznany termin najbliższej dostawy", co każe mi obawiać się, że mogą planować nie mieć ich już wcale albo nie mieć ich przed końcem promocji. No dobra, niby promocja tak czy siak nie obejmuje drzwi, ale nie chcę kupować szafy "na raty" 😉, bo pomijając posiadanie szafy bez drzwi grom wie, jak długo, nie mam ochoty bulić podwójnie za transport...
Upatrzone drzwi są za to w Gdańsku i Poznaniu. Jest szansa, macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Oczywiście i tak będę pytać na miejscu, ale chciałam wiedzieć, czy myśleć o jakimś planie awaryjnym (choć żadne inne drzwi mi się za bardzo nie podobają, a raczej - nie pasują do założenia...).
Znowu sie wetne, w końcu skończyła sie katorga z wybieraniem podłogi.. Chyba z pół roku wybierałam 🙂


Może za tydzień przeprowadzka... Mam nadzieje 🙁(
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
02 listopada 2014 07:56
Sumire, poczekaj cierpliwie do jutra. Tydzień temu kupiłam szafę w weekend, bez drzwi bo nie było, w poniedziałek dostarczyli. Większość niedostępnych produktów uzupełniają w poniedziałki.
sumire, zobacz czy są w sklepie internetowym w Katowicach. Nie wiem jak teraz, ale jeszcze 2-3 lata temu nie ściągali nic między sklepami.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 listopada 2014 09:46
Muffinka , możesz spróbować z fototapetą, bo widzę, że ceny tych co sznurka wstawiła są podobne do fototapet. 🙂 a tam już wzór sobie wybierzesz 🙂
kujka   new better life mode: on
02 listopada 2014 13:51
Muffinka, a ja zaproponuje jeszcze cos innego:
sis mojej przyjaciolki ma taki biznes, ze maluje ludziom obrazy: na scianach, albo plotnie. W ksztalcie, stylu, wielkosci dobranej pod konkretne wnetrze i konkretnego klienta. Wspolpracuje z roznymi artystami. Moze to jest jakas opcja na bezplciowy salon? 🙂
kujka, może mamy tą samą koleżankę 🙂? Moja maluje na ścianach naprawdę piękne rzeczy, tu widać:
http://www.murofaktura.pl/
Btw byłam na twoim osiedlu dwa dni z rzędu ostatnio - ładnie tam macie!
sumire, zobacz czy są w sklepie internetowym w Katowicach.

Jak?... Znalazłam tylko formularz, przez który można złożyć zamówienie i konsultant potwierdza dostępność towaru. A jak patrzę tak normalnie przez katalog, to w katowickiej IKEI tych drzwi nie ma (te 2 szt. z Janek też zniknęły :icon_rolleyes🙂... Da się to jakoś inaczej sprawdzić?
Krucafuks, żeby mi się jakieś inne podobały...
sumire, zadzwoń. To wymaga trochę cierpliwości bo dość długo się czeka na połączenie ale da się dodzwonić.
Dzięki dziewczyny, pomyślę. Tylko jak to wygląda z takimi malunkami na ścianie kiedy chcę przemalować pokój? U nas ze względu na dzieci dość często trzeba malować🙂
Chociaz kawałek tapety na środku ściany raczej malowania tez nie ułatwi...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się