Klub Kibica

Ech, nie, nie idziemy. Mój korpoboy powiedział, że woli mnie zabrać na ich mecz do Madrytu, a jak ma teraz wydać minimum 700 zł na lepsze bilety, to ma to gdzieś.
To szkoda...w takim razie życzę Ci meczu w Madrycie jak najszybciej 😀
Zapewne nie polecimy do Madrytu, generalnie mój facet nie jest fanem Realu, więc nie wierzę, że akurat tego słowa dotrzyma.. jakbym miała luźną gotówkę teraz, to bym sama kupiła bilety, ale nie mam, kupiliśmy w tym miesiącu samochód i musimy trochę spinać budżet. Hmm, powiedział mi tak, że jak bardzo chcę, to pójdziemy na ten mecz, ale aż tak bardzo chyba nie chcę. Chcę, ale nie jakoś specjalnie mocno.
Ja też bym nie szła,  gdyby nie ten wolontariat.  Bilety do najtańszych nie należą. 
W każdym razie możemy sobie przybić piątkę - ja pewnie też do Dortmundu na mecz w ciągu najbliższych 10 lat (albo i lepiej) nie pojadę.  Pozostaje mi klub z mojej wsi - liga okręgowa :P przynajmniej mogę być na meczach regularnie i to za darmo 😀
nia nia nia nia nia nia.....
Mam bilety na MŚ siatkarskie do krakowskiej Areny na mecz Włochy : Iran.
😅
Aaaaaa! Siatkówka!!!?
Dokladnie 😍 juz sie nie moge doczekac 🙂
😅
A ja mam bilet na mecze Iran-Portoryko i Włochy - USA 😀
Tylko dlaczego jeszcze tydzień  😜
A jak oceniacie wygwizdanie reprezentacji Rosji? Dla mnie slabe po maksie..
A jak oceniacie wygwizdanie reprezentacji Rosji? Dla mnie slabe po maksie..
Beznadziejne. Polski kompleks.
Nie oglądałąm otwarcia, bo byłam w Empiku po bilety. Ale jeśli ich wygwizdali to to jest żałosne, polityka nie powinna wchodzić w sport.

Tymczasem moje rodzinne miasto szaleje, bo na parkiecie wychowanek miejscowego klubu. A przy okazji syn mojej przedszkolanki xD
Na razie gramy fajnie. Obyśmy tak wytrzymali aż do finału 😀
Fajnie grali, oby taki zapał im starczył do samego końca  💃
mecz fajny, ale mam wrażenie, że 3/4 osób na stadionie niewiele widziała, nawet mimo telebimów.
Martuha, to jest bardzo możliwe. Z górnych trybun na krótszych ścianach stadionu słabo widać boisko piłkarskie, a co dopiero siatkarskie.
Włochy:Iran
- krakowska arena jest świetna, wygodna, piękna i w ogóle byłam dumna.
- wygrał mój faworyt Iran
😅
Jedyny powód do lekkich narzekań to pan wodzirej/zapiewajło ze stolicy. Męczył, odwracał uwagę od gry. No nie porwał publiczności. No i panny od układów tenecznych marne bardzo.
Ale to takie drobiazgi. Ogólnie wrażenia wspaniałe.
Oglądaliście widowisko otwarcia? Mi się łezka w oku zakręciła słysząc "Polska!" od takiej ilości kibiców 🙂 Ale za to pokaz taneczny i jacyś akrobaci skaczący, wymachujący...średniawka.
Oglądaliśmy. Mnie też wzruszyło i byłam dumna. Raz się nam trafiła fajna impreza, jak ślepej kurze ziarno i jej w TV nie obejrzymy.  🙁
Ja chyba jeszcze jutro polecę na Iran:USA. Oby pan zapiewajło znów nie wyskoczył, że Iran mówi po...arabsku.  😵
grzesiek.1993, pokazy artystyczne to jakaś porażka. 
Ale hymn - coś pięknego.  Żałuję, że byłam ledwo 20 km dalej, a na mecz nie mogłam iść.

Edit. Za wcześnie mi się wysłało 🙂
Kraków na jutro na dwa popołudniowe mecze. Znajoma ma bilet do odsprzedania.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 września 2014 19:38
http://www.dvbsport.net/index.html Znalazłam streaming internetowy meczu Australia - Polska! Kto dołącza do oglądania?

Polacy do boju!  😅 😅 😅
Ja siedzę, tylko mam słaby internet w domu i mi się tną te streamy :/
Ale dobrze jest, w pierwszym secie kopnęliśmy, oby tak dalej ^^
Uf,  trochę się postresowalam w drugim secie, ale udało się 😀

Jeszcze jeden,  jeszcze jeden!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 września 2014 20:59
A jeśli chodzi o streamingi ogółem to warto szukać tutaj: www.meczyki.pl 🙂

Prowadzimyyyy! 😅 😅 😅
JEEEST!  😅 😅
chociaż końcówką trochę zestresowali...
JEEEST!  😅 😅
chociaż końcówką trochę zestresowali...


Ja już miałam w głowie "jak nie wygrywasz 3😲, to przegrywasz 2:3". Ale na szczęście wytrzymali  😅
Co to w ogóle było? Mieli DWIE piłki meczowe, żeby wygrać za 3 punkty i mieć pewny awans. Szczęście w nieszczęściu, że chociaż te 2 punkty wymęczyli, alenamęczymy się jutro z Francuzami, oj, łatwo nie będzie.
Poratujcie! Będzie można zobaczyć gdzieś dzisiejszy mecz nie licząc Ipli?
Wczoraj śledziłam tylko wynik i pikawa o mało mi nie wysiadła więc nie wiem co będzie podczas oglądania, ale może wesprę naszych rzucaniem się pod telewizor z zamiarem odbierania piłki. ;P
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
14 września 2014 09:58
No dzisiaj będzie się działo. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się