Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Livia   ...z innego świata
29 czerwca 2014 12:52
narrvana, ale bosko! Zdjęcia z Pogorii magiczne!

nefryt, pięknie dziękuję :kwiatek: Na razie co najmniej do środy mam przerwę, w środę może mi się kogoś uda namówić na spacer - póki co wolę być prowadzona, więc potrzebuję towarzystwa do wyprawy 🙂

Cricetidae, staram się bardzo nie przesadzić, jakbym się gorzej czuła to pewnie bym w ogóle nie kombinowała ze spacerem czy wsiadaniem ostatnio :kwiatek:

quintana, ale fajna ekipa! 🙂
ekipa była spoko, było i tak (na foto) :-P nie ma to jak wyrywać sobie %
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
quintana świetny rajd!

Livia nie przeforsuj się! Chętnie bym Ci potowarzyszyła, bo uwielbiam leśne spacerki! Kary i siwy! Fajnie by wyglądali!!  🙂
A w jakich okolicach jeździsz?
Niestety, na mojej "chęci" się kończy, bo ja jeżdżę w okolicach Parku Krajobrazowego Promno  🙂
Pytam, bo widzę, że jesteś z Poznania, a ja mieszkam 15 km 'pod nim'.
ekuss   Töltem przez życie
29 czerwca 2014 17:05
W lubinie 😀 Drugi teren konia, zachowywal sie jakby codziennie w tereny chodzil! 😀

W lubinie 😀



a weź 😀D przeczytałam " w Lubinie" i sobie myślę, oooo była w moim mieście i się nie pochwaliła 😀
Być. 😀 my z siwym mamy stajnię w Pobiedziskach, dlatego ten park jest nam bardzo bliski i tereny boskie, które uwielbiam! A w którym kierunku od Poznania?

ekuss super! jaki odważny! Tylko tak dalej 😀
ekuss   Töltem przez życie
29 czerwca 2014 17:39
Cierp1enie niestety nie mam polskiej klawiatury 😀

nefryt jak jechalismy to rybitwa wyleciala i zaczela na nas ,,wrzeszczec'' i ja sie wystraszylam,a Tenór w ogole sie nie przejal 😀
W stronę Starołęki. Mijasz Głuszynę, Daszewice i jesteś u mnie.
Z drugiej strony to trzeba się kierować na Kórnik, później Borówiec.
Być.  Daszewice i Borówiec - tam też są piękne tereny. Szkoda, że daleko od nas  🙁  bo tak byśmy pośmigały! 🙂

ekuss to masz dzielnego rumaka!! jak na taki krótki staż terenowy to gratulacje! Ciekawa jestem jak zachowałby się mój grubas 🙂 ostatnio drzewo zaskrzypiało i był lekki spłosz  🤔
ekuss   Töltem przez życie
29 czerwca 2014 17:49
On w ogole malo strachliwy z natury 😀 Ale w sumie przez wiekszosc zycia zyl sobie w ,,dziczy'' tzn. w stanie pol dzikim,wiec zadne ptaki czy inne rzeczy go nie strasza. O dziwo nawet worki, beczki, smieci czy traktory go nie ruszaja 😀
Daszewice! Tam jest duży las, wiele ścieżek. Chętnie wybieram się w teren.
Być.  ja tez uwielbiam las i nasze wyprawy🙂 a "nasz" park stwarza wiele możliwości 🙂 jeziorka, łąki, górki i pagórki 🙂 no i długie proste stworzone do galopów! 😅

ekuss
  to super! taki odważny twardziel :P
narrvana - zdjęcia po prostu niezwykłe, niesamowita pamiątka 🙂
ps. czy one były robione metodą HDR?
Dziękuje wszystkim za miłe komentarze. 🙂 Ja też kocham te zdjęcia miłością wielką, obejrzałam je już chyba 1000 razy. Jakby ktoś chciał namiar na naszego fotografa (województwo śląskie i okolice) to mogę podać na pw, bo warto.

quintana Widzę, że też fajny rajd mieliście. 🙂 Te 60km to przebyliście w jeden dzień czy więcej?

Cierp1enie Dzięki 🙂 hm, to raczej pytanie do naszego fotografa, ja jestem totalnym laikiem w tych sprawach.  😉
quintana, super fota 🙂 ale drinkowanie mocnych % w czasie jazdy- mam mieszane uczucia.
60km w jeden dzień, fajnie było i wszyscy rozsądni także % były tylko na humorek, a nie by się sponiewierać :-)
mi ogólnie picie na koniu jakoś tak, no nie wiem...
mam mieszane uczucia kiedy widzę kogoś na koniu z piwem, albo innymi trunkami, jakoś mi się to nie widzi.
Jazda konna jest elegancka i tak to odbieram.
hmm w sumie nie umiem przekazać tego jak to odczuwam hehehe to chyba przez ten wirus, co mnie dziś dopadł.
raz nie zawsze, dwa razy nie wciąż jak to mówią, ale spoko wiem o co wam chodzi :-)
a ja nie widzę problemu. No..łyso by wyglądała osoba na ujeżdżalni we fraku waląca piwko na koniu, ale już w lesie na rajdzie? A czemu nie? Dla mnie ok. Aby się nie upić za mocno i być w stanie kontrolować wydarzenia.
Piwo jest napojem izotonicznym. Zawiera witaminy i mikroelementy przez co nawadnia lepiej niż zwykła woda. No i oczywiście są w nim też węglowodany- czyli pomaga uzupełnić energię.
Często z jego dobrodziejstw korzystają maratoniści oraz inni sportowcy.
Na rajdach według mnie niezastąpione.
Livia   ...z innego świata
30 czerwca 2014 08:45
nefryt, szkoda że jakoś blisko siebie nie mieszkamy - ale może mnie kiedyś w okolice Poznania zawieje 🙂

ekuss, super! Fajnie, że Tenor taki ogarnięty 🙂
Livia szkoda, ale gorąco zapraszam!! Chętnie pokazałabym Tobie te cudo tereniki  😍  Daj znać jak będziesz w moich okolicach 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
30 czerwca 2014 12:40
dziewczyny- super zdjęcia! Zazdroszczę- u mnie teraz marazm i stagnacja;(

Muchy dziadostwo straszne, u mnie dojazd do lasu ( 2,5km) to mucho-żarstwo, ale w samym lesie bardzo mało zawsze było🙂


ale mam wspomnienia:


piękne foty  😀
Livia   ...z innego świata
02 lipca 2014 19:49
derby, piękne te wspomnienia 💘

nefryt, pewnie nieprędko, ale jak będę to na pewno się odezwę :kwiatek:

Byłam dzisiaj znowu na spacerze 😀 Szwy już mam ściągnięte, owinęłam nogę porządnie opatrunkiem i pojechałam w spacerkowy teren z koleżanką, już prawie normalnie kierując koniem (używałam tylko delikatnie bata zamiast lewej łydki, żeby nie napinać tam mięśni) 🙂 Sander spisał się świetnie, był spokojniutki i przez większość trasy nawet prowadziłam, choć miałam jechać za ogonem 😁

Livia Świetnie, że już Ci lepiej! Fajny spacerek 🙂 ja jutro rano jadę na spacer, mam nadzieję, że much i inne świństwo będzie jeszcze spać :P
Livia super, pięknie się prezentujecie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się